WARCRAFT 3 IS OUT !!! מישהו כבר שיחק בגרסה המלאה? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

WARCRAFT 3 IS OUT !!! מישהו כבר שיחק בגרסה המלאה?

e.t

Recommended Posts

C&C: Generals ייצא עוד הרבה זמן, אמנם הוא נראה טוב בתמונות אבל שום דבר אחר לא ידוע עליו...

מה שכן, המשחק האחרון, Renegade הוא פשוט עלוב במלוא מובן המילה - אינסוף באגים, גרפיקה מיושנת, עלילה נדושה ומשחק נ-ו-ר-א משעמם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכן, המשחק האחרון, Renegade הוא פשוט עלוב במלוא מובן המילה - אינסוף באגים, גרפיקה מיושנת, עלילה נדושה ומשחק נ-ו-ר-א משעמם...

צודק, אבל אל תשכח שמדובר בניסיון הראשון שלהם לעשות shooter ולא במשחק אסטרטגיה שבהם הם מתמחים ומאוד מוצלחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

C&C: Generals ייצא עוד הרבה זמן, אמנם הוא נראה טוב בתמונות אבל שום דבר אחר לא ידוע עליו...

חברות שעושות משחקי אסטרטגיה לא צריכות לחרוג!

שיעשו את מה שהם הכי טובים בו!

בכל מקרה, Renegade מכר הרבה עותקים אם אני לא טועה למרות שהוא חרא של משחק... פשוט יש הרבה מעריצים לסידרה.

יש אפילו די הרבה אנשים שאוהבים את זה... לך תבין ::):bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה של משחק!

עוד הודעה שלי פה.. ;D

בהתחלה המשחק די קל, ועובר ממש חלק, אך בהמשך זה מתחיל לעצבן עד שה"מכשף הראשי" צובר כח כדי שאני אוכל להילחם איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח R0ckF0rD

LMAO!!!

השורות שנאמרו מפיך, Itay, נאמרו ע"י רבים אחרים... לפני יציאת DUNE : EMPEROR ועד כמה שאני זוכר, לקחו למשחק בדיוק כמה ימים להישכח כמעט לחלוטין בעולם.

אני כבר הבנתי ש Westwood שכחו איך עושים משחק אסטרטגיה איכותי, אבל אני מקווה שאני טועה...

C&C - איכותי ביותר, עדיין יש לי זוג דיסקים (מעט שרוטים) אבל עובדים ובאריזה מקורית.

C&C RA - שובר קופות ובצדק, בהחלט משחק איכותי לא פחות מהראשון.

C&C RA 2 - מאכזב, שחיק אבל זה לא מה שציפיתי...

C&C Tiberian Sun - Dude... It's weak

C&C Renegade - אבוודדדדדדדדד (אמנם לא קשור לאסטרטגיה, אבל סתם משחק סתמי עם טריילרים שוברי לבבות)........

לא חושב שיש טעם להמשיך... פשוט, הורידו הילוך עד שהמשחק ייצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראו אני לא איזה , אבל אני אוהב להוריד משחקים, לשחק בהם קצת להתלהב מהגראפיקה והכל ואז הם כבר מתחילים לשעמם אותי.

אבל המשחק הזה........אני מחכה לו כבר כמה שנים טובות, (מאז Warcraft II) :) , ועכשיו, זה המשחק היחיד שאני הולך לסיים עד הסוף!

סוף הדרך של משחק!! קיבל אצלי 10\9 :smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LMAO!!!

השורות שנאמרו מפיך, Itay, נאמרו ע"י רבים אחרים... לפני יציאת DUNE : EMPEROR ועד כמה שאני זוכר, לקחו למשחק בדיוק כמה ימים להישכח כמעט לחלוטין בעולם.

אני כבר הבנתי ש Westwood שכחו איך עושים משחק אסטרטגיה איכותי, אבל אני מקווה שאני טועה...

C&C - איכותי ביותר, עדיין יש לי זוג דיסקים (מעט שרוטים) אבל עובדים ובאריזה מקורית.

C&C RA - שובר קופות ובצדק, בהחלט משחק איכותי לא פחות מהראשון.

C&C RA 2 - מאכזב, שחיק אבל זה לא מה שציפיתי...

C&C Tiberian Sun - Dude... It's weak

C&C Renegade - אבוודדדדדדדדד (אמנם לא קשור לאסטרטגיה, אבל סתם משחק סתמי עם טריילרים שוברי לבבות)........

לא חושב שיש טעם להמשיך... פשוט, הורידו הילוך עד שהמשחק ייצא.

מה אני אמרתי , שהם עומדים בדד לין , ושיצאו והרבה למשחק ובהם הגרפיקה הייתה מדהימה !

ואני לא חושב שמישהו פה חולק על דעתי , לגבי מה שרשמת אני מסכים עם הרוב חוץ מra2 שלדעתי הייה משחק מצוין , לגבי הג'נרלס

אי אפשר לדעת כי westwood אחרי שתי משחקים שהיו חלשים ( rengade and dune) אז הציפיות לא ממש גבוהות .

אבל מי יודע אולי westwood יפתיעו אותנו לטובה .

נ.ב

פעם הבאה תסתכל מה רשמתי לפני שאתה מגיב על דברי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח R0ckF0rD

מה הקשר... רק ציינתי עובדה.

אם אתה טוען שאתה מכיר את Westwood וההיסטוריה הלא ממש איכותית שלה במהלך השנים האחרונות, לא היית אמור להגיד משפט כמו "

אין על Generals" כי בעצם, עוד לא ראית שום דבר חוץ מכמה ביקורות.

אבל זה ממש לא משנה, נחכה ונראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר... רק ציינתי עובדה.

אם אתה טוען שאתה מכיר את Westwood וההיסטוריה הלא ממש איכותית שלה במהלך השנים האחרונות, לא היית אמור להגיד משפט כמו "

אין על Generals" כי בעצם, עוד לא ראית שום דבר חוץ מכמה ביקורות.

אבל זה ממש לא משנה, נחכה ונראה.

רק לציין שרשמתי לפני זה "איזה" ובהקשר אחר לגמרי כשאמרו שאין מידע על המשחק .

והדבר היחידי שבטוח יהיה מדהים במשחק זה הגרפיקה ( וזה בסה"כ כל הדברים הטובים שאמרתי על המשחק , לא אמרתי שהוא מהפכני או משהו כזה..... )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...