הסבר על מרכזיות אפשר? (טלפוניות) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסבר על מרכזיות אפשר? (טלפוניות)

wollmann

Recommended Posts

לא ידעתי אם לשים את זה פה או לא... אבל זה נראה לי מתאים כי בסה"כ מרכזיה טלפונית זה גם סוג של ... אז אני בטוח שיש פה אנשים שיכולים להסביר.

אם טעיתי... אז תקנו את מיקום הת'ראד הזה.

בכל מקרה, איך מרכזיה טלפונית עובדת?

כי אף פעם לא הבנתי... כמה קווים צריך לפי שלוחות? נגיד אני רוצה שתהייה אפשרות ל 5 שלוחות, ששתיים יוכלו לדבר בבת אחת החוצה (כלומר להתקשר) ועוד 2-3 יוכלו לקבל טלפון במקביל... כמה קווים צריך ואיזו מרכזיה תתאים?

בקיצור... הסבר מקיף... אם אפשר.

תודה רבה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך מרכזיה עובדת טכלס אני לא יודע אבל למה שאתה רוצה אתה צריך 4-5 קווי חוץ

מרכזיה מאפשר לחבר כמה שלוחות שזה טפלונים פנימים לכמה קווי חוץ(!)

לדבר בשיחות פנימיות זה לרוב לא מוגבל ונגיד במרכזיה של 8 שלוחות אפשר לקיים 4 שיחות פנימיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח בזה?

לפי מה שהבנתי, אם יש 2 קווי חוץ אז זה אפשרי לקבל שיחות , ועדיין להוציא 2 במקביל... כנראה שמה שהבנתי היה טעות.

אז נגיד בן אדם מתקשר לקו מסוים, ואני מעביר אותו לשלוחה מסוימת, אז סה"כ הקו שהוא התקשר אליו... תפוס, ואין אפשרות להוציא שיחה מאותו קו במקביל?

ובלי שום קשר... אם מישהו יכול להסביר איך עובדת מרכזיה... זה פשוט מעניין אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית כל מרכזיה עובדת בצורה כזות שהיא מחברת בין מספר משתמשים בארגון מסויים לבין מערכת התקשורת החיצונית

במידה ואתה רוצה לקשר בין 5 משתמשים אזאתה צריך שיהיה לך מרכזיה עם 5 שלוחות פנימיות מינימום ואם אתה רוצה שבו זמנית יתקימו 2 שיחות יוצאות ו 2 שיחות נכנסות אתה למעשה צריך סה"כ 4 קווי טלפון . אם אתה רוצה יותר מיד אז תתקשר 0506778936

גולן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...