אזהרה: - ואל תאמרו שלא אמרתי לכם. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אזהרה: - ואל תאמרו שלא אמרתי לכם.

אורח athlon

Recommended Posts

כמו שהזהרתי בעבר אנשים מדברים, שבהתחלה לא כ"כ האמינו לי, אני מזהיר פעם נוספת מפני בעיה חדשה שכבר התעוררה במספר מקומות בחו"ל:

כרטיסי מסך של חברת MSI מסדרת הTI4400(לא בטוח אם זה גם בTI4600) סובלים מבעיות תאימות עם מספר מצומצמם של לוחות-אם, בעיקר כאלו של Gigabyte. בעיית התאימות לGigabyte הינה אחת מהבעיות הראשיות של הכרטיסים האלה בפרט, וכרטיסי הGeforce 4ti בכלל. זאת, מיכוון שלוחות-אם של ג'יגה-ביט משתמשים בטכנלוגיית Dual-BIOS(שלא תמיד עובדת גם כך), אשר "לוקחת" משאבים מהגשר הצפוני שאחראי גם על התקשורת עם חריץ הAGP. הצ'יפסט, בין אם זה KT266A או KT333, פשוט לא מצליח לטפל בכל מספר הבקשות, הן של הBIOS הדואלי והן של כרטיס המסך, ומתחיל לחרפן את תהליך הPOST והBOOT, לפני שאפילו מערכת ההפעלה מתחילה להטען.

כמו-כן, היו מספר דיונים בפורמים בחו"ל בנוגע לבעיות תאימות קשות מאוד בין כרטיסי TI4400(בעיקר של MSI, אבל לא רק) ללוחות-אם מבוססי KT333/K266A, בעיקר כאלו מג'יגה-ביט ועד כה ניתן לחשוד בDUAL כגורם העיקרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח שזה נגרם דווקא מהDual , כי בלוח שלי גם יש Dual אבל הוא KT266 ועם הMSI Ti4600 לא היו שום בעיות whatsoever, אז זה כנראה משהו אחר. אם הבעיה קיימת ב Ti4400 מן הסתם היא תהיה קיימת גם בTi4600 ובTi4200 כי חוץ מזכרונות אחרים ומהירויות שעון, אין הבדלים בין שלושת הדגמים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח שזה נגרם דווקא מהDual , כי בלוח שלי גם יש Dual אבל הוא KT266 ועם הMSI Ti4600 לא היו שום בעיות whatsoever, אז זה כנראה משהו אחר. אם הבעיה קיימת ב Ti4400 מן הסתם היא תהיה קיימת גם בTi4600 ובTi4200 כי חוץ מזכרונות אחרים ומהירויות שעון, אין הבדלים בין שלושת הדגמים...

קראתי באיזה מקום שבזכות הזכרון ה"יותר איכותי" שיש בכרטיסי TI4600 הבעיה תהיה פחות נפוצה...

לTI4400 כרגע יש בעיה שMSI פשוט פתרו בREV יותר חדש של אותו כרטיס, בלי לומר הרבה ללקוחות, אבל הם לפחות הודו שיש בכך תקלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה פעמים נצטרך לומר ולהזהיר?

הבעייה מתרחשת רק בכרטיסים מסוג גיפורס4 בעיקר בלוחות אם של גיגהבייט ושל אמ.אס.איי ששניהם מבוססים על ערכת השביים של ויה קיי טי 333

עריכה: ולפי מה שאני יודע את הבעייה בלוח של גיגהבייט אפשר לתקן בקלות אם מעלים את המתח של ה V-CORE בכ 7.5% וכך אני פתרתי את הבעעיה שלי ועכשיו אני מקבל ב כ- 11118 נקודות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ... בקשר לכרטיסים תהיה בעייה עם החלפה שלהם, למי שיש עדיין דגם ישן או קנה דגם ישן...

אני יודע שATI הסכימו לקבל משלוח דומה של Raedon 8500LE אבל האם החברות האחרות יקבלו את הכרטיסים בחזרה? זה יהיה הפסד עצום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

E-PIT@M

אני מצפה להתנצלות מלאה על כל הצחוק שעשית ממני כשאני אמרתי את זה לפני יותר משבועיים !!!!!!!!![

(ממש בכעס).

צחקתי? עליך?!

...קשר אותי למקום האירוע בבקשה, יכול להיות שהייתי קצת עייף כשזה קרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...