מאוורר 120MM של TT שקיבלתי בבאנדל עם ספק כוח מאמריקה לא עובד.... למה?? - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאוורר 120MM של TT שקיבלתי בבאנדל עם ספק כוח מאמריקה לא עובד.... למה??

NIR-T

Recommended Posts

חיברתי את המאוורר והוא פשוט לא עובד.... בהתחלה ראיתי שמשהו מפריע שם ואז הוצאתי ואין שום סיבה שהז לא עיבוד וניסיתי בשני מחשבים והוא לא עובד... בדקתי את החיבורים והם מחובירם מה יכול לגרום לזה??

מאוורר 80MM שקיבלתי בבאנדל עובד מצוין וגם הספק עובד חיה... מולץ מאוד דרך אגב זה הPOLO12...

תדוה מראש, ניר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנתק בזהירות את החוטים מהקונקטור, תוריד את המדבקה.. תעקוב אחרי החוט תראה אם יש איזשהי בעיה בחיבור עצמו

את החיבורים עצמם שחשפת מהקונקטור תחבר ישירות לספק, תדחוף אותם לאיזה חיבור מולקס

במידה והכל נראה תקין ועדיין לא עובד, כנראה שבאמת קיבלת רכיב פגום

לי אישית יש בעיה חמורה עם כל החוטים והחיבורים של מאוררי TT, ממש מעצבן שמאוררים כל כך יקרים באים עם חיבורים כל כך זולים ולא מושקעים, אפילו עם ג'נריים וSPEEZE אין לי בעיה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תגע במאוורר . תתקשר לחנות ותבקש להחליף , בנוסף לא יזיק לצעוק עליהם בגלל שדמי המשלוח גבוהים ובגלל רשלהות שלהם נדפקת !

בגלל גישה כזאת הפסיקו לפני מספר חודשים את המכירה לישראלים מJAB TECH..

זה לא חנות ישראלית שיעזור לך לצעוק, קודם כל תשלח להם מייל מנוסח יפה ותסביר להם שהמאורר שקיבלת דפוק, הם כבר ישלחו לך מייל תגובה מה דעתם בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיברתי אותו כמו שהו אמור להתחבר.. שזה מולקס.... עקבתי אחרי החוטים וההלחמות מצוינות והכל בסדר גמור..... מוזר שיגיע מאוורר דפוק זה לא משהו בעייתי כמו הארד דיסק למשל.... ומה יעזור לי לשלוח מייל הם בטח יגידו לי לשלוח אליהם את המאוורר והם יביאו לי חדש עם פיצוי זאת חנות עם שירות מדהים רק חבל שהיא בקליפורניה והם לא ישלחו את זה לארץ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...