מחפש "מתווך" בין דף html לשרת mysql - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש "מתווך" בין דף html לשרת mysql

pssheba

Recommended Posts

נניח שיש לי דף html עם תיבת טקסט. אם המשתמש רושם 1 אני מריץ שאילתא בשרת  mysql בנוסח:

select * from mytable where id=1

ליתר דיוק, השאיתא תכיל פרמטר שיקבל את ערכו מדף html כך:

select * from mytable where id=n

כאשר n הוא פרמטר שערכו מתקבל מתיבת טקסט בדף html כאמור לעיל.

כיצד אני מציג את תוצאת השאילתא בדף html ?

מדובר פה ב cgi (למיטב ידיעתי). שמעת ש perl מתאימה לזה. האם ניתן לעבוד עם perl בwindows? ניתן להורידה ? כמה קל ומהר אפשר ללמוד אותה ? יש משהו אחר קל ומהיר יותר שעובד גם תחת windows? חשבתי על c אך זה נראה לי קצת מסובך. אני טועה ?

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להשתמש ב-VB Script כדי להציג תוצאות שאילתא על טבלה

התחביר צריך להיות משהו כזה:

<%("dbrs("filed1=%>

dbrs - הקישור למסד הנתונים

filed1 - השדה בטבלה ששמנו אתה מוציא ערכים (שמות, טלפונים וכו..)

אם תצטרך עזרה אני באיי סי קיו: 70777080

אביעד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית אני מודה לך.

שנית יש לי הסתייגויות (וזאת מבלי להכיר בכלל vbscript אבל עם הכרות קרובה ומכאיבה עם vb).

האם סקריפטים דוגמת javascrip, asp, vbscript אינם מוגבלים מאוד ביחס לקבצי cgi דוכמת c++, c, perl, php?

ואם כן, מדוע לא להשקיע מיד במשהו שיעשה הכל ולא "קצת מזה וקצת מזה"? זה מזכיר לי את vb שהתחילתי לעבוד עימו ומצאתי עצמי בסופו של יום מתעמק ב sql וכך למדתי בדרך המכאיבה ש vb לא יצלח למאום מלבד gui וכל דבר אחר צריך להתחבר למשהו אחר.

בכל אופן אם בכל זאת אגיע למסקנה ש vbscript מהווה פיתרון למכאובי אשמח לפנות אליך בICQ ובכלל לדון עמך לגבי שפת התכנות העדיפה ל web programming.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא כל כך מכיר JS , PHP ועוד שפות, למען האמת אמרתי לך VBSCRIPT בגלל שעבדתי עם זה בעבודת גמר שלי

שאותה אתה יכול לראות בכתובת: http://www.websamba.com/SchoolTests

אני יודע שיש שם עדיין כמה באגים שלא תיקנתי (העבודה מלפני 5 שנים וקיבלתי עליה 95 -ארבע יח"ל חיצונות.).

בכל מקרה אם תרצה את הקוד מקור או עזרה אני אשמח לעזור.

אביעד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...