אני מת לשחק...!!!!! אבל זה לא עובד..... - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מת לשחק...!!!!! אבל זה לא עובד.....

maxos

Recommended Posts

מצאתי GTA3 , ריפ, אבל כשהמשחק עולה בהתחלה, אחרי שהקו מגיע עד הסוף, אומר שהוא ביצע פעולה לא חוקית ונתקע.

יש לי אז הורדתי את התיקון אבל עדיין, הבעיה לא נפתרה.

כוונתי את ה-Compatibility ל 98 ואז הוא מבקש ממני את הדיסק השני, מה שאין לי. לא משנה איזה קראק הורדתי הבעיה לא נפתרה.

מה זה יכול להיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי GTA3 , ריפ, אבל כשהמשחק עולה בהתחלה, אחרי שהקו מגיע עד הסוף, אומר שהוא ביצע פעולה לא חוקית ונתקע.

כוונתי את ה-Compatibility ל 98 ואז הוא מבקש ממני את הדיסק השני, מה שאין לי. לא משנה איזה קראק הורדתי הבעיה לא נפתרה.

מה זה יכול להיות?

ולמה בדיוק נראה לך שאיכפת לנו?????????????????????? :bash:

לנעול!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי GTA3 , ריפ, אבל כשהמשחק עולה בהתחלה, אחרי שהקו מגיע עד הסוף, WINDOWS אומר שהוא ביצע פעולה לא חוקית ונתקע.יש לי אז הורדתי את התיקון אבל עדיין, הבעיה לא נפתרה.

מה זה יכול להיות?

לזה אני קורא אינטליגנצייה מלאכותית :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ואכן לנעול!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי GTA3 , ריפ, אבל כשהמשחק עולה בהתחלה, אחרי שהקו מגיע עד הסוף, WINDOWS אומר שהוא ביצע פעולה לא חוקית ונתקע.יש לי אז הורדתי את התיקון אבל עדיין, הבעיה לא נפתרה.

מה זה יכול להיות?

לזה אני קורא אינטליגנצייה מלאכותית :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ואכן לנעול!

כן יש בזה משהו... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

מה זה יכול להיות?

דיייי, זה כבר מצחיק שאנשים אפילו להוריד משחק ולהפעיל אותו לא יודעים.

ועוד אחר כך הם הולכים לנדנד על זה לחצי העולם ואחותו.

כמובן, ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...