עזאם עזאם חזר לארץ. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזאם עזאם חזר לארץ.

Mortar

Recommended Posts

האסיר הישראלי (ערבי ?) שהואשם בריגול לטובת במצרים חזר היום לארץ בעסקת חילופים עם מצרים, מצידה שיחררה שישה סטודנטים מצריים שניסו לחדור לישראל במטרה לבצע פיגוע (לפחות על פי האישום).

Home sweet home.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן..... וזה פשוט בושה מה שקורה...

עזאם עזאם שלא עשה שום דבר! עבד שם בטקסטיל .. הוא לא ריגל לא עשה כלום נאסר ל15 שנה ושוחרר אחרי 8 בגלל שאנחנו שיחררנו 6 מחבלים!... זה פשוט בושה ומוכיח איזה חרא הם ה"בני דודים" שלנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אתה יודע שהוא לא עשה כלום?

ובטח תגיד שגם פוארד חף מפשע?

ישראל מרגלת (או לפחות מנסה) לרגל אחרי כל מה שזז וטוב שכך

וזה שאחד כמו עזאם עזאם לא שחורר כבר מזמן רק עושה את גיוס הסוכנים ליותר קשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DJ_Ladi ומה תגיד על טננבאום סוחר סמים ששוחרר בשביל עשרות ואולי מאות מחבלים?

תאמין לי שלא מדובר פה באותם 6 מחבלים נראה לך שלמובארק באמת אכפת מהם מצידו שהירקבו בכלא יש דברים אחרים שהובילו לשיחרורו של עזאם לך לYNET תיקרא מה כתוב ותבין קצת יותר טוב במה מדובר.

zvikel אתה יודע מה היו הראיות של התביעה במשפט שלו? בטח לא אני יגיד לך "דיו סתרים" שניתן לו על ידי המוסד לכתיבה על התחתונים זו ראיה שתוביל לפסק דין של האשמה בריגול ו15 שנות מאסר עם עבודת פרך? אני לא חושב.

ברוך שובך הביתה עזאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אני יודע??? תגיד לי אתה אידיוט או מה?! הוא עבד שם בטקסטיל הוא לא ריגל ולא עשה כלום! והחולירות האלה הכניסו אותו לכלא המצרים האלה בהסכם שלום איתנו עלק... ממש הסכם שלום שלא מזיז להם כל המנהרות נפץ שמגיעות מהם והפיגוע בטאבה שמעניין להם תביצה ואפילו לא נתנו לאמבולנסים שלנו להיכנס

טננבאום הזה חבל שהחזירו אותו... היו צריכים להשאיר אותו שם שיזדיין איתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולהיות גזענים ולהגיד אחר כך "העולם לא אוהב אותנו - כולם אנטישמים ".

יופי x-dude  :nono:

ברוך שובו של עזאם לארץ, אזרח ישראלי ששוחרר מהכלא המצרי בשעה טובה . :xyxthumbs:

אהה...להיות גזען זה לא טוב...

אלא אם כן מדובר בערבים.

בכל אופן, איזה יופי יופי, שעזאם עזאם

שוחרר שוחרר סוף סוף סוף סוף מהכלא כלא, המצרי מצרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזאם עזאם הוא דרוזי, לא ערבי, וה"מחבלים" ששוחררו הם לא יותר מחבורה של סטודנטים שעישנו יותר מידי גראס (מוכר לי מאיפשהו ::)) הם חצו חצי סיני בלי מים ומזון, הם תיכננן לגנוב טנק מבסיס בנגב, לנסוע איתו לת"א, לפרוץ איתו לבנק, לגנוב את כל הכסף ולתת אותו לאירגוני הטרור. אין פה סמיילי מתאים לתאר את הטימטום הזה. כבר עדיף הייה אם הם היו מאמינים שהם קיפודים או דולפינים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולהיות גזענים ולהגיד אחר כך "העולם לא אוהב אותנו - כולם אנטישמים ".

יופי x-dude :nono:

.

סליחה? מחבלים,רוצחים ורוצחים בפוטנציה הם לא חיות? ששת ה"נערים" ששיחרננו בשביל בן-אדם אחד (שהוא חף מפשע בכלל) הם חיות אדם,אם אני גזען בגלל שאני חושב ככה,אז אני גזען גאה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבינו שאותם 6 מחבלים לא עניינו את מובארק נראה לך שבאמת איכפת לו מהם מצידו שהירכבו בכלא יש פה איזו מחווה אישית לשרון על מה שהוא עושה בזמן האחרון וחלק ממהלך גדול שיעביר חלק גדול מהשליטה על ציר פילדלפי למיצרים עם הבנתי נכון.

אין כאן שום עיסקה של חילופי שבויים זה היה מעשה יותר סימלי(השיחרור של השישה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, כל הילדודס שגאים להיות גזענים וכו',

מה אתם חושבים על מעצרים מנהליים?

על מתקן כליאה קציעות שמעתם? ועל מת"כ מגידו?

מעצר מנהלי קיים בכל מקום, ולצערי, בדמוקרטיה היחידה במזה"ת, עם הצבא הכי מוסרי וכל הבבל"ת שאתם יודעים לירות מהמותן, יש הרבה יותר מעזאם עזאם.

הבורות שלכם גורמת לכם לדבר שטויות. תתעסקו בחומרה, עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...