סקוף לגביי KSP !!!! ממאוד מעניין! - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקוף לגביי KSP !!!! ממאוד מעניין!

wares2002

Recommended Posts

זוהי תהייה ההודעה האחרונה שלי בנושא.

המנהל של האתר היה לעבוד בשביל פנדה חנות אבל כסף לא קיבל לכן הקים אתר זה איפה פה שקר?

עומרי, לא עבד אצל פנדה בניהול האתר, האתר היה שלו, והוא עבד בו באותה צורה שאני עובד ב-HWzone.

הסיבה לכך שאתר זה הוקם, היא בגלל שפיסיטיפ נגזל ממנו.

ksp אכן החליפו מסכים פגומים במתוקנים

למה לא תציג את ההוכחה לקהילת החומרה שהם למכור מסכים פגומים מתוקנים גם אני

מעוניין מאוד לדעת מידע זה?

אתה מסלף את דברי!

אינ אמרתי שהם החליפו מסכים ... במסכים מתוקנים במקום חדשים. ולא כפי שאתה אמרת.. "למכור מסכים פגומים מתוקנים".

להביא לך הוכחות לכך?

הזמן לשי יקר מכדי להתחיל ולעשות מחקרים בנושא, אבל דיבתרי פה על גפי הפורום עם אנשים שאכן קיבלו מסכים מתוקנים.

ושאלה האים יש לך קשרים ליבוען כלנית ובגלל זה אתם לשים במפרטים את הכרטיס הרקולס הכרטיס

ש-90% מקהילת החומרה מתלוננת עליו והוא ברשימת המפרטים המומלצים שלכם?

יש לי קשרים עם היבואן, בדיוק באותה מידה שי לי קשרים עם: EIM, Israel, Aztech, Ligad, Zigzag2k, Simpletech, מעתק, אלרקו, פלונטר.. ועוד רבים אחרים.

הסיבה לכך שהכרטיס נמצא במפרטים המומלצים, כי לא הספקנו לעדכן אותם זה זמן מה.

לעומת זאת לפי תאריך העידכון האחרון של המפרטים, כטריס זה אכן היה המומלץ ביותר.

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ושאלה האים יש לך קשרים ליבוען כלנית ובגלל זה אתם לשים במפרטים את הכרטיס הרקולס הכרטיס

ש-90% מקהילת החומרה מתלוננת עליו והוא ברשימת המפרטים המומלצים שלכם?

אתה מנסה להכפיש אותנו עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טורנדו, מה האינטרס שלך להגן עליהם ככה? על ראש הגנב בוער הכובע לעתים, ואתה הוא זה שהצביע אצבע מאשימה כלפי וורס, שכביכול הוא יחצ"ן של חנות חומרה כלשהי. עד עכשיו זה די נראה ההפך.

אז תענה לי, למה אתה מגן עליהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"טורנדו, מה האינטרס שלך להגן עליהם ככה? על ראש הגנב בוער הכובע לעתים, ואתה הוא זה שהצביע אצבע מאשימה כלפי וורס, שכביכול הוא יחצ"ן של חנות חומרה כלשהי. עד עכשיו זה די נראה ההפך.

אז תענה לי, למה אתה מגן עליהם? "

שראיתי שהוא כתב את זה בדקתי וראיתי שגם באתר של וגם בדואר

שקבלתי זה לא כמו שהוא אמר ואני אמרתי כבר שקניתי אצלהם והשרות היה טוב

מכאן כבר כולם קראו לי סוכן של ksp אני הפסקתי להגיב אבל המשיכו והמשיכו

אני הצעתי להפסיק מבחינתי לדבר על חנות זה ואני כאן בגלל אוהב חומרה ולא מעוניין

להיות עורך דין שלהם גם אני חושב אני עושה להם יותר נזק מתועלת

אבל המשיכו ודבר התגלגל לדבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מנסה להכפיש אותנו עכשיו?

תרעה זה כביקורת

והמלצה לשים גם מעבדי ינטל

את חולק שהם כרטיסים שצריכים להיות?

אינטל אלה , לא כרטיסים.

ולגבי ביקורת, יש צורה למסור ביקורת.. פה כפי שאמרתי כבר זה לא שוק הכרמל ולא בסטה בשוק מחנה יהודה.

נ.ב נאמר כבר בעבר, תחפש בפורום על האתר לגבי המפרטים המומלצים כי בקורב יערכו בהם שינויים מקיפים ביותר.

אנו חסרים בזמן וכוח אדם, ובמקביל יש המון דבירם נוספים חשובים לא פחות אותם יש לסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשוב כל מי שיש לו משהוא בין הכתפיים לא יעלה על דעת שהם ישלחו לכאן משהוא שבקושי

מדבר עיברית עילגת

אבל העברית שלך כן עילגת:

"המנהל של האתר היה לעבוד בשביל פנדה חנות אבל כסף לא קיבל לכן הקים אתר זה איפה פה שקר?"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"להביא הוכחות למה?

לכל ניסיון אישי של מישהו עם החנות?!

חוסר המעשיות גובלת לפעמים בטיפשות"

אתה טענת הם מוכרים פגום תביא הוכחות במקום לזרוק רפש תביא הוכחות

אל תספר ספורים תביא הוכחות

שכולם יראו את ההוכחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טורנדו, בינתיים אתה זה שטוען ללא הרף כי השמיצו פה את KSP למרות שהדבר לא היה ולא נברא.

למה אתה בכלל מגן עליהם בצורה כה נואשת? הודעה אחת בנוסח "אני דווקא קניתי אצלם והייתי מרוצה" היא מספיקה בהחלט, אבל אתה הולך עם הראש בקיר, ונגד האנשים הלא נכונים.

אבל אני דווקא מתחיל להשתכנע שאתה באמת לא שליח של KSP כי אפילו הם לא טיפשים עד כדי כך (למרות שעילגים הם דווקא כן) להווכח ולהתעקש פה בפורום על איזושהי פגיעה תדמיתית שכביכול פגעו בהם.

ומה בכלל הקשר לPcTip הישן? יודע מה, אני קניתי לפני שנתיים דיסק לצריבה בעתיד מחשבים והוא היה פגום! אז אני בטוח שממני אנשים שמעו שעתיד מחשבים היא חנות גרועה ולא קונים שם...

מה זה השטויות האלו?

למה אתה בכלל ממשיך את הוויכוח? אז אמרו שאתה שליח של KSP (ובאמת טרחת הרבה כדי לגרום לאנשים לחשוב כך) אז מה? בגלל זה להתחיל פה וויכוח של כמה עמודים? בן כמה אתה, חמש? שש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב...

הנושא הזה התדרדר יותר מידי.

אז ככה:

בעניין הייבוא של KSP - כולכם פה טועים ופשוט לא מבינים את ההבדל בין יבואן למפיץ בארץ ובחו"ל !

יבואן, זה שמייבא את המוצר לארץ, לרוב הוא גם מפיץ אותו.

מפיץ, קונה מהיבואן את המוצר ומפיץ אותו לשוק.

מה שסביר להניח קורה פה זה ש- KSP ו/או פנדה קונים את הלוחות של Epox ממפיץ מסויים באירופה או בארה"ב, לחברה המייצרת (קרי Epox במקרה זה) אין עיניין בלקוחות המפיץ ו/או היבואן שלו הם מוכרים את הלוחות ולכן זה לאו דווקא ידוע ל- Epox מי מייבא לארץ מוצרים שלה.

לדוגמא, גם אני יכול להחליט עכשיו שאני קונה כ- 20 יחידות של לוחות אם של Epox מאיזו חנות/יבואן/מפיץ בארה"ב או באירופה ולהתחיל למכור אותם בארץ... והופ, אני יבואן Epox ישראלי... איזה כיף.

בעניין ההגנה על KSP - אני פשוט לא מבין מה לעזזל יש לאדון tornado להגן על KSP אלא אם יש לו איטרסים לשלומה של חנות זו.

מה שאתה אומר פשוט לא מעניין אותי.

בעניין ההגנה/התקפה של צוות האתר - אתה הולך על חבל דק מאוד מר tornado... בוא ואספר לך סיפור קצר.

חלק מצוות האתר הזה (שאילו התכוונת כשאמרת שהיה בפיסיטיפ) ניהל את האתר פיסיטיפ, האתר היה אובייקטיוי לחלוטין עד אשר פרש צוות הצוות המדובר ופתח את HWzone.

אנחנו לא מכרנו מוצרים של פנדה ולא המלצנו עליהם בגלל שם מוצרים שפנדה מייבאת! (לאחר שעזבנו קרה בדיוק ההפך).

אל תיכנס לנושאים שבהם אתה לא מבין ואל תזרוק מילים ו/או האשמות סתם...

במשך כל הדיון צוות האתר הנוכחי לא התקיף ולא קילל אותך. ובכל זאת אתה חושב שהם כן... תרגע.

ואם כבר עסקנו במה רע ב- KSP - אני אישית קניתי כמה וכמה פעמים מהחנות הזאת מוצרים שונים, חלקם מעולים ואני (או חברי שלהם קניתי) מרוצה מאוד (IIYAMA PRO410) וחלקם פשוט דוחים (לוח ה- ASUS A7V133 שלי שמצפצף בלי הרף סתם בכל הדלקה ראשונה של המחשב, וגם בעוד כמה מצבים שונים).

אז תעשה לי טובה, ל- KSP יש את הבעיות שלה עם כל מיני דברים (ייבוא אישי של לוחות , עידיין לא הצלחתי להפעיל את כונן הדיסקטים על ה- KT7A של חבר שלי) ואפילו אתה לא יכול להגן עליהם בקטעים האלו. אז בבקשה ממך.

יום טוב, יובל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט לא מבין מה לעזזל יש לאדון tornado להגן על KSP אלא אם יש לו איטרסים לשלומה של חנות זו.

לא יודע מה לעזזל אתה מדברת הודעה אחת לנושא יבואן וכבר אדוני מסיק שאני נציג שלהם

לחברה המייצרת (קרי במקרה זה) אין עיניין בלקוחות המפיץ ו/או היבואן שלו הם מוכרים את הלוחות ולכן זה לאו דווקא ידוע ל- מי מייבא לארץ מוצרים שלה.

על מה לעזזל אתה מדברת חברת העולמית רשמה באתר שלה שיבואן שלה זה ksp

חברת עולמית עונה לכל פונה לדואר של שחברת ksp יבואן יחיד ובלעדי בארץ הקודש

אני אישית קניתי כמה וכמה פעמים מהחנות הזאת מוצרים שונים, חלקם מעולים ואני (או חברי שלהם קניתי) מרוצה מאוד (IIYAMA PRO410) וחלקם פשוט דוחים

אדוני מאות כותבים על חנויות דעות וגם אני כותב דעתי

יש פה דעה על דעה אי אפשר להתווכח אבל נושא יבואן כן לא זה

אפשר להתווכח לזה אני ראיתי את שנכתב שהם לא יבואן הלכתי בלי קשר להם

לאתר של חברת epox העולמי שלחתי דואר וקבלתי את התשובה לשקר שפורסם

לה הזיז לך דבר וחצי דבר ולמשהוא מי באמת היבואן אני בתור חובב חומרה רצה לראות אים הם הנוכלים וגיליתי שלא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...