נראה לי ששברתי את הסי די רום.... - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נראה לי ששברתי את הסי די רום....

TZuKi

Recommended Posts

ניסיתי לפתוח או להוציא את הפאנל הקדמי של המחשב

והוא קצת נתקע לי מלמעלה. לא יצא. ניסיתי קצת כח

לא יצא

ניסיתי יותר לא יצא

פחדתי לשבור משהו(וכאן האירוניה), אז לקחתי משהו דק(במקרה זה סכין יפנית) והכנסתי קלות ומשכתי. מסתבר!!! שמשכתי גם את הפאנל של הסידירום. והוא לא עובד כלכך, אני מפעיל אותו, והוא כל הזמן מנסה להפתח ולהסגר. חוץ מהעובדה שכל הכיסוי שלו שבור....

יש לי עוד סידירום. הקטע הוא שזה דיוידי-רום.

יש עתיד? :-/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי התזוזה של הפלסטיק

לוחצת על הכפתור של להוציא ולהכניס?

דווקא רעיון נחמד.

אבל פלסטיק שבור והוא בחוץ

ככה ש....לא

אני מפחד לפתוח אותו, כדי לסדר אותו. העין מאוד מאוד רגישה לאבק לפי מה שהבנתי.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי אתה עומד בין האפשרויות או לפתוח ולפרק או לקנות חדש...

אז תנסה לפרק...אם נהרס...תקנה במילא חדש...אם לא - אז סבבה...

שקלת תיקון מקצועי כמו שהצעתי בהתחלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקון מקצועי זה דבר יקר, סידי חדש עולה כבר יותר זול (וגם חדש עולה יותר זול...)

זה כמו שנהרסת לך העינית ואתה תקנה חדשה ב300 שקל במקום לקנות חדש ויותר מהיר כבר ב400-500...

ואל תשאלו למה העינית עולה 300 שקל זה בגלל שמייצרים אותה בחו"ל והיבוא יקר לעומת ייצור ייעודי למוצר שעולה הרבה יותר זול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקון מקצועי - יכול להיות

אני מנסה קודם כל לחפש מישהו חצי-מקצועי\מקצועי\מיומן לעשותאת זה בחינם. יש הרבה דברים שאני יכול לפרק להרכיב אבל כשיש מדבקה ענקית שאומרת - זהירות קרינה!! אני מעדיף להתרחק.

לקנות חדש - אפשרות אחרונה. אני קונה מחשב, כך שזה יבוא במחשב החדש. תכננתי להעביר אותו לחדש, ולהשאיר את הסי די הרגיל בישן....

והאפשרות שאני אפרק- כבר עברתי עליה. מפחד על העינית. אך אם יש כאן מישהו שיודע איך אני יכול לעשות זאת ללא סיכון ממשי לעיניים?

נ.ב. בואנה אהבתי. את מה? את העזרה שלכם.... ממש יפה..... אני חדש פה ככה שזה , לא יודע איך להסביר את זה....כל הכבוד קיצר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סכנת הקרינה קיימת כל עוד זה מחובר לחשמל...

מן הסתם אם תנתק אותו לא תהיה קרינה. אם אתה רוצה להיות בטוח קח חוט חשמל, תחשוף אותו ותיגע עם החלק החשוף בחיבורים של החשמל כדי לנטרל את כל החשמל שנשאר (למרות שבטוח שלא נשאר אבל אתה רוצה להיות בטוח).

פתחתי היום סידי דרך אגב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...