האם אלוהים קיים? פרק 2 - עמוד 20 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אלוהים קיים? פרק 2

ORANGEJUICED

Recommended Posts

• תגובות 443
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה אתה מביא לי עכשיו סרטים

ביקשתי הוכחה לא סרט

בכל מקרה אתה יכול לתת לי את הכתובת המדוייקת של הסרט שאני יוריד אותו ויפתח אותו עם הוינאמפ

כי המדייה פלייר שלי לא עובד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רבים על אלוהים

אני פשוט רוצה הוכחה לצופן התנ"כי והוא מחליט שהוא עכבר העיר ומביא לי המלצות לספרים וסרטים :kopfpatsch:

אני רוצה הוכחה שחור על גביי לבן

לא איזה סרט של שטיפת מוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גילי, בקשר לדילוגים שלך:

What Are the Odds, Really?

Drosnin and his colleagues say that getting linked matches by coincidence is statistically impossible and cite the odds against such coincidences as more than 3,000 to 1 (and sometimes much more).

שטויות.

אם היית קורה את הכתבה שהבאתי מסבירים בסוף שלמרות שהסיכוי הוא אחד לכמה לאלף אולי, אבל אם תעשה את אותו דבר אלף פעמים אז באחד מהם יקרה.

חוץ מזה גם מראים שניתן להישתמש בדילוגים בתנ"ך נגד אלוהים וגם זה שמצאו הרבה נבואות במלחמה ושלום ומובי דיק- בכל טקסט אקראי מספיק ארוך ניתן למצוא נבואות, וזה הכל סטטיסטיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה העדויות

תביא לי גם אתה הוכחה אבל עזוב עכשיו יותר מעניין אותי השטויות של הצופן התנכי

נו גילי אני מחכה

הנה 2 אתרים על נוסטרדמוס ונבואותיו:

http://www.crystalinks.com/wtcmeta.html

http://www.crystalinks.com/nostradamus.html

אם אתה לא מוצא שם מה שאתה מחפש חפש באתרים נוספים, יש מספיק מידע עליו ברשת, אם אתה כלכך חפץ בתוצאות אז תעשה אתה את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א.חשבתי שהנבואה תמה אחריי בית שני

קצת סתירה לא??

ב. תהיה בטוח שהיו עוד 10000 כמוהו שחזו דברים אחרים שבטח לא התגשמו

פשוט זוכרים רק את אלה שכן התגשמו

באותה מידה אתה יכול להגיד שאדם שממלא לוטו וזוכה הוא נביא

ג. אם הוא היה כל כך מדוייק במדינות וכל מה שהוא טען אז לטעות בהברה קטנה אחת??

הריי מזה בשביל נביא??

אם כבר גילית את התוצאות בלוטו אבל מה טעית במספר אחד

זה לא שווה כלום

נו תראה את הסרט

לא הסברתי כבר שיש לי בעיה במדיה פלייר.... :kopfpatsch:

למה הם לא נותנים להוריד את זה

או אם יש לך אז אולי תשלח לי תקובץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו אני אפילו "אעזור" לכם

הנה פה משהו שטוען שמפריך את הצופן התנכי זה באמת מאמר מושקע

הוא יותר מושקע משל חופש בואו נגיד

תקראו תתקשרו לפרופסור ריפס ואם זה באמת מפריך את הצופן זכיתם במיליון דולר

http://cs.anu.edu.au/~bdm/dilugim/Chance.pdf

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות

אני לא מאמין שאפשר להפריך את זה

זה כמו שאני יבוא ויוכיח לך שאם לוקחים את הספר של בני גורן בדילוגים מסויימים יוצא שהמספרים בלוטו בשבוע שעבר היו X Y Z

אתה לא יכול להוכיח לי שלא כי עובדה זה נכון

רק מה הבעיה

אני חזיתי את זה רק אחריי ההגרלה

אחרת הייתי מליונר לא?

כל הרעיון זה לדעת לפני ההגרלה ולעשות מזה כסף

בקיצור חובת ההוכחה עלייכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://]

כן הבנתי, זה דיי ברור שאדם שמתעניין בפילוסופיה ותורת החיים לא בדיוק יאמין באלוקים, מה ששונה לגביי, אנשים כמוך בד"כ פלספנים לא קטנים, במובן החיובי כמובן. ;)

תודה  :), אבל מה אתה אומר בזה בעצם?   מדעי-החברה (תורת-החיים) - סוצולוגיה ופסיכולוגיה- לא סותרים את הדת.   אני בטוח שיש המון פסיכולוגים שגם מאמינים ב-ה'.

אולי פשוט התפלספות יתר (ואני מעדיף לקרוא לזה חשיבה מעמיקה) מביאה בדר"כ למסקנה שאין אלוהים

דבר נוסף, בלי קשר לאמונה שלי, אמונה עוזרת לאנשים, אנשים הנמצאים במצב מצוקה קשה- אם זה פיננסית, נפשית(התאבדות ביהדות נחשבת חטא ולכן זה מנגנון דיי

יעיל לאנשים בעלי סף שפיות נמוך) וכהנה וכהנה, האמונה עוזרת להם להיאחז במשהו, זה אם הוא קיים או לא לדעתי, לדעתך או לדעת מישהו אחר זה כבר אופרה אחרת,

העניין הוא שזה מחזק אנשים ונותן תקווה.    

ברור, כמובן שאתה צודק.     אז מה? הנה עוד נימוק לחוסר האמונה שלי- אני יודע שאנשים צריכים להאמין באלוהים, האמונה היא צורך אנושי בסיסי, ולכן גם בעולם שבו אין כלל אלוהים (תנסה לדמיין עולם כזה גם מבחינתך, רק בשביל ההדגמה הזאת) אנשים היו יוצרים אלוהים בשביל חיזוק עצמי.

עכשיו- אני טוען שבעולם הזה אין אלוהים, ואנשים יצרו אותו בשביל חיזוק עצמי.  

ברור שיותר קל לחיות עם אלוהים, אבל אני לא אשקר לעצמי בשביל להרגיש בטוח ומאושר יותר, אני אנסה לחפש דרכים אחרות שלפחות יהיו אמיתיות.

אגב גם הוקינג טעה.....

ד"א, אני קורא עכשיו את "קיצור תולדות הזמן" של הוקינג, והוא טוען שם שאין אלוהים משום שליקום לא היה התחלה ולכן לא היה כוח עליון שייצור אותו, דבר שסותר כל דת באשר היא המאמינה שאלוהים ברא את העולם.

אתם רוצים 1M דולר?

הנה בספר טלפונין של ירושלים

אליהו ריפס

********   (אני יודע שזה הציטוט שלך אבל הייתי חייב לערוך, כמו שהמודרטים פה צריכים לעשות).

תדקלמו לו את מה שחופש כתבו

ותקבלו אולי 1M דולר

אני לא בטוח שזה פופסור ריפס אבל אני די בטוח

גילי, מה אתה עושה???  :bash:  :nono:

מה אתה מפרסם מספר טלפון ככה כאן בפורום, אפילו אם זה הפרופסור?   עכשיו הוא ייקבל כנראה מאות טלפונים מבין 12,000 הגולשים של זון ובגללך הוא יוטרד סתם כל הזמן.  אם זה הפרופסור אני בטוח שיש לו דברים יותר טובים לעשות מאשר לענות למטרידים שעלולים לצוץ מהפורום הזה או אפילו סתם לסקרנים, ואם זה לא הפרופסור אתה ייצרת מצב שבו אדם תמים יוטרד סתם ככה מאולי עשרות או מאות טלפונים.

תחשוב לפני שאתה עושה משהו כזה!  :nono:  :kopfpatsch:

שזה הולך לקרות בימינו אנו, אולי לא בקופה הקרובה 3-4 שנים, אלא 10-20 שנה, הכל תלוי בנו -היהודים:

-בוש מנצח

- ארה"ב נכנסת למלחמה עם איראן וסוריה

- סין מתעצמת ותהפוך למעצמה משפיעה בעולם

- ארה"ב באיזשהו שלב (בראשות בוש כמובן) מכריזה מלחמה על כל העולם הערבי והמוסלמי (למי שלא הבין זהו מסע צלב)

- אמריקה נחלשת בצורה דרסטית, והשפעתה על העולם תפחת

- האיסלאם ינצח את ארה"ב

- העולם הנוצרי והמוסלמי מבין שהיהודים אשמים בכל מה שקורה בעולם...ומכריזים מלחמה על העם היהודי

- כל מדינות העולם באות על ירושלים ומנסות לכבוש אותה....

זה ככל הנראה מה שיקרה (בתקווה שלא).

מלחמת העולם השלישית תצא לפועל בקרוב בצורה גלויה...וכנראה צהיה המלחמה האחרונה בעולם (לפי 3 הדתות המונותאיסטיות מלחמה זו נקראת "מלחמת גוג ומגוג")

אשר בסופה תישאר דת אחת בעולם...יהיה שלום, ולא יהיו יותר מלחמות.

לאימות הדברים:

ספר זכריה (רוב הכתוב בפרקים י'-י"ב)

המלחמה מוזכרת גם בספרו של הנביא דניאל ובניביאים: ישעיה,ירמיה ויחזקאל.

כדאי גם: ספר ישעיה פרק ל"ט פס'א'

הבאת כאן התחמקות אלגנטית ביותר- "הכל תלוי בנו היהודים".   במצב רגיל הייתי אומר לך "בוא ניפגש עוד 20 שנה ואז אני אוכיח לך שטעית", אבל אחרי התחמקות כאזת אתה לא בעצם נוטל שום אחריות לדברייך.

ד"א, Burton - תירגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...