CROSAIR - להיות או לא להיות ...! מאוד דחוף... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

CROSAIR - להיות או לא להיות ...! מאוד דחוף...

huber

Recommended Posts

קניתי מעבד פנטיום 1.6A עם לוח אם של אפוקס שתומך בזיכרונות DDR333.

עד היום חשבתי שה PC3000 של קרוסאייר מצוינים עד שקראתי את הכתבה הזו.

עכשיו אני בהתלבטות גדולה... לפי הנתונים של ההשוואה, הזיכרון של CROSAIR מגיע למקומות מאוד נמוכים בבדיקה.

הם ממליצים בחום על ה CRUCIAL אבל לא מצאתי בארץ את ה PC2700.

מחירו של ה CROSAIR הוא 700 ש"ח לסטיק של 256MB, אך בתוספת של רק 100 ש"ח אני יכול לקנות 512MB של סמסונג מסוג PC2700 כזה שזכה בתוצאות יפיפיות.

אני ממש רוצה להריץ כבר את המערכת, לכן אשמח אם תגיבו על התוצאות בהשוואה הזו, או אם יש לכם השוואות אחרות שכוללות את הקרוסייר או את הסמסונג הנ"ל, או השוואה שממליצה על זיכרון מצוין אחר שניתן להשיג בארץ...

דגש - מאוד חשוב לי שהזיכרון יפעל בקאס 2 בגלל זה (מסקנה מבדיקה באתר של טום)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא את הפוסט הזה:

http://www.pctip.co.il/yabbse/index.php?board=1;action=display;threadid=6741;start=0

(אני מניח שאתה יודע לשים P-C-T-I-P במקום ה ***** ובלי ה "-" האילו)

עכשיו בלי קשר למה שאמרתי שם אני ממליץ ללכת על ה 512MB של בגלל שאין סיכויי שתרגיש את ה 1.5% האילו.

זה ממש קטנוני בכלל להתעקש על זה. הגדרה אחת שלא תוגדר באופן אידיאלי בביוס או דרייבר לא מעודכן יאטו אותך פי כמה.

512MB עדיף על 265 גם אם ה 512 הם CL3 וה 256 הם CL2!

המחיר של הקורסאיר פשוט לא סביר ביחס לביצועים אלא אם אתה אוברקלוקר חסר מעצורים ומצפון :lol:

עריכה: למה אתה מצנזר את עצמך?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין שהסמסונג טובים יותר לאוברקלוק ;D

קורסייר מעולים, ללא ספק, אבל הביקורות האחרונות על הזכרונות שלהם ברשת קצת מערערים את הבטחון שלי בהם.

וגם אם הסמסונג יתברר כאוברקלוקר לא משהו, לפחות יש לך 512 מגה ממנו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשמכוונים בביוס את הזיכרון ל HCLK+33 זה לא באמת מוסיף 33MHZ אלא מוסיף 25% (ל 133) או 33% (ל 100).

כל התדרים בלוח מגיעים ממקור אחד, ה FSB הוא הכי גבוהה, ה AGP הוא 1/2 או 2/3 לפי הצורך, ה PCI הוא 1/4 או 1/3 לפי הצורך

והזיכרון תלויי בצ'יפסט הוא ביחסים אפשריים של 1:1 4:5 3:2 וכו'.

כאשר ה FSB מכוון ל 144MHZ והזיכרון ל HCLK+33 אז בעצם הזיכרון עובד ב 144+25% שזה 180MHZ.

את האוברקלוק של הבאס צריך לחשב גם ל +33 שזה במקרה שלך אומר +36MHZ

הרווחת 3MHZ בלי להרגיש אפילו ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי- הזכרונות של סמסונג עצמה לא נמכרים בארץ, אלא רק של חברות אחרות עם הצ'יפים הנ"ל..

וכן- יש הבדל- אני הייתי הולך על הקורסאיר שגם מגיעים לFSB של 190-200.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...