NVIDIA VS ATI - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NVIDIA VS ATI

White Raven

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לNVIDIA אין ממש בעיה כלכלית...

המניה שלה נפלה מ40 דולר ל9, הרווחים צנחו ב300% ויותר, כן יש לה בעיות כלכליות, למרות שהיא רחוקה מפשיטת רגל, והמניה קצת התאוששה 13~ דולר. עדיין זה כלום יחסית למה שהיא הייתה פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nasdaq.com :)

אני רואה שהמניות של שתי החברות עלו לאחרונה, לפני חודש הם נסחרו ב13-15 דולר, עכשיו הן בגבול העשרים.

ה18 חודשים האחרונים היו תור הזהב של ATi במבחינת כלכלית, החברה צמחה, הרווחים גדלו, היא שולטת על נטח שוק עצום בשוק הכרטיסים הלא משולבים, 59% המניה קיבלה כוח משמעותי. הרווח למניה עלה בצורה משמעותית.

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב היה נחמד והכל אחרי כל אותם דיווחים על הבורסה (דבר שהאמת לא חשבתי על לבדוק אפילו ,תודה!)

אבל בואו לא נרד מהנושא פה אני דיברתי על יכולות טכנולוגיות במיוחד לגבי ה- כדומה בקשר לטכנולוגיות חדשות שיצאו יצאו.

אז אשמח לקבל פירוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב לאור הערה שלך חקרתי קצת לגבי המניות שלהם כרגע אין הבדל גבול בין הסגירה של ATI ו NVIDA הדבל של בערך אחוז שתיים שנייהם סובבים את ה- 20$

ובדקתי קצת ATI סובבים את אותו השער כבר איזה 5 שנים טובות ולעומתם NVDA היה להם תקופה מדהימה בסביבות 2001 וברבעון הראשון שן 2002 אין מה לומר ATI בחיים לא הגיע לסגירה כמו שאז NVDA הגיע .

אבל עדיין אני לא רוצה לסטות מה לגבי היכולת הטכנולוגית שלהם במיוחד על כל הקטע של שילוב כרטיסים..???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...