בעיה שקשורה לקנייה של כ.מסך...דיי דחוף - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה שקשורה לקנייה של כ.מסך...דיי דחוף

TheSoupNatzi

Recommended Posts

המ...מכרתי פחות או יותר את ה.מסך שהיה לי ב 350 שקל(לא eיבלתי עדיין כסף בגלל זה אני אומר פחות או יותר)

עכשיו, אני תיכננתי ללכת על ה TI4200 של שמוכרים ב....טוב אתם יודעים איפה, גם ככה יצנזרו את זה

בכל אופן, המ....אתם אומרים לחזור בי במכירה(דבר קשה ביותר) או פשוט לקנות את הכרטיס?

כי....לא שווה לחכות עוד חודשיים שלוש לסידרה החדשה של אנוידיאה?

לא נראה לי שיש לי כ"כ ברירה....

ד.א.

הכרטיס שאני מוכר הוא

chaintech GF2 Ti ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כדאי לך מאוד לקנות ועם קטן תעבור את הטיטניום 4600 אפילו.

אני מקווה שהתכוונת לחכות אמרת את זה בכוונה לחכות לשבבים החדשים בשביל הורדת מחירים ולא בשביל לקנות אותם כי אני לא מאמין שתשלם 400 דולר בשבילם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שהתכוונת לחכות אמרת את זה בכוונה לחכות לשבבים החדשים בשביל הורדת מחירים ולא בשביל לקנות אותם כי אני לא מאמין שתשלם 400 דולר בשבילם.

אבל...זה MSI! הם לא אמורים ליהיות משהו...שלא נדבר על הרעש שהם עושים או על החוסר צלעות שאין עליהם...

MSI בכלל טובים באוברקלוקינג?!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל...זה MSI! הם לא אמורים ליהיות משהו...שלא נדבר על הרעש שהם עושים או על החוסר צלעות שאין עליהם...

את ה-4600 אין סיכוי שתעבור אבל את ה-4400 דווקא יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ה-4600 אין סיכוי שתעבור אבל את ה-4400 דווקא יש.

נראה לי שאני כן יקח אותו בסוף.... אין לי הרבה ברירה אה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...