מחפש המלצה למכשיר סלולרי תקציבי - עד מחר. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה למכשיר סלולרי תקציבי - עד מחר.

אורח praetorianster

Recommended Posts

praetorianster אתה צודק

אין באמת סיבה להשקיע כפול כסף - רק אם אתה קונה את ה398

650 מול T630 זה כמעט אותו דבר ( כשלסוני יתרונות קטנים ) ולכן אין סיבה לשלם על הסוני כפול

T630 מול E398 זה גם כמעט אותו דבר ( רק שלמוטורולה יש ולסוני יש בלוטוף )

אם ה-אמפי3 כל כך חשוב לך, בבקשה

אם לא - תשאר עם ה-650

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אורח praetorianster

גם אם הMP3 היה המניע שלי, 64 מגה זה פלוס מינוס 15 שירים ::)

נגן של 128 מגה עולה היום 200 שקל...

מחר בבוקר אני צריך כבר להיות סגור על עצמי שאני נוסע למוקד מכירות, אם יש לכם נקודות שחשוב לדעת אתם מוזמנים להוסיף, אני בנתיים אחרוש קצת על הדפי מוצר לחפש סיבות רציניות לשדרוג (בשביל לדעת שלא משנה מה אני אבחר זה יהיה הדבר הנכון ואני לא אתחרט עליו אחר כך..)

תודה רבה לכל מי שעזר (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החשיבה שלך מוטעת את המוטרולה ניתן להרחיב וחוץ מזה יש לו נגן איכותי מאד ברוב המקרים עולה על הנגנים הגנרים שנמכרים בשוק ויש לו פנימי בנגן שאיכות שלו עולה על כל נגן שהיה ב200 שקל תקנה אותו לא תצטער

ויש לו בלוטוט ראיתי מישהו שרשם שאין לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח praetorianster

אפשר להרחיב אבל עד כמה שידוע לי כרטיסי T-Flash לא ממש זולים, וכרטיס טוב של 256מגה (שזה מינימלי לשימוש נגן שירים) יעלה כמו נגן חדש (ג'נרי כפי שאמרת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע..המוטורולה E398 פי כמה וכמה על ה-C650, המסך שלו הרבה יותר איכותי וגדול, יש אפשרות לרדיו, , הרחבה..וכל העניין בזה שיש ניגון במכשיר הוא שלא תצטרך להסחב עם שני מכשירים שונים..ככה שזה לא נכון להגיד שזה עולה כמו נגן חדש.

לי אישית יש 944 ו-6230 באורנג'..וה-944 מכשיר נחמד, רק שתשתעמם ממנו חאיר כמה זמן אם אתה אחד שאוהב לשחק עם המכשיר....הוא רק יפה למעשה..ועם איכותית.

לדעתי לך על המוטורולה או הסמסונג, היה לי T630 שהחזרתי ואני אישית לא אהבתי אותו כ"כ..והוא פחות יפה מE398 לדעתי.

ד"א, E398 אין כמעט לאף אחד.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח praetorianster

נסעתי היום לקניון חשבתי שאני אחזיר את המכשיר הישן ויקח חדש, העניין התעקב בגלל השירות לקוחות אז זה יעבור ליום שני בערך

בכל מקרה יצא לי לראות את המכשירים באורנג', הסוני-אריקסון באמת נחמד אבל אין בו שום דבר מיוחד, אופציות רגילות כאלה ממש כמו ב C650 בלי שום יתרון לפה או לפה.. (רק שהסוני עולה כפול כסף)

מה שאהבתי ב C650 זה העיצוב הקטן שלו, עיצוב מעאפן מרובע מעוגל כזה חח אבל הוא קטן... הE398 ממש ממממש מממש ממש נחמד, אפילו שהוא ענק ולא ממש קומפקטי בכיס ממש התלהבתי ממנו

הם אמרו שיש לו את הקושחה הכי חדשה שמתקנת את הבעיות איטיות שהיו לפני כמה חודשים...

הוא דיי יקר ואני לא מקבל עליו זיכוי נורמלי (קניה רגילה לא שדרוג) אז אני אחשוב ואבדוק עד יום שני אם הוא באמת שווה את ההשקעה ולא ימאס אחרי יומיים

בנתיים חוץ מה E398 לא מצאתי שום סלולרי שאהבתי, כולם אותו דבר אין שום דבר מיוחד... :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבריה יש לי שאלה דומה.

יש לי משהו שנוסע לחו"ל ויכול להביא לי כל שבא לי (עד תקציב מסויים כמובן).

הפלאפון רק חייב להיות של , קראתי בתראד שהולכים לצאת פלאפונים של G3 ברשת אראנג' למשהו יש מושג על איזה דגמים מדובר?

ושוב איזה דגם של כדאי להביא לי מחו"ל.

סתם לצורך השוואה 6600 שעולה באוראנג' מעל 3000 ש"ח אני יכול להביא ב1500.

תודה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איש, הוא ביקש :)

אני אישית ממליץ על 7610 למרות שהוא לא דור שלישי (במילא בינתיים לא תוכל להשתמש בשירותי הדור השלישי בארץ)..כל מכשירי הדור השלישי שיש כרגע הם גדולים ומגושמים.

אם בכל זאת, אז 6630.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלל לא מסך יותר קטן

איכות ממש מסריחה

ומחיר גבוה יחסית למוטורולה

עדיף

אי אפשר להשוות בחיים את המוטורולה לנוקיה תתחילו לקלוט!!! זה חרא מכשירים אין בכלל מה להשוות לנוקיה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח praetorianster

רועי, עם כל הכבוד

אתה לא מבין כלום מהחיים שלך

ה E398 זה מכשיר שעולה בכמה וכמה רמות על חלק נכבד מהמכשירים שיוצאים היום להרבה יצרניות

אתה נדבק למותג וזה טעות, כי המכשירים של שיצאו בשנה האחרונה חזקים בצורה מדהימה

לאומת זאת מותגים כמו סמסונג נופלים בענק

נוקיה היו מותג, הם עדיין מותג, אבל אחוז קטן מהמכשירים שלהם באמת רציניים ומומלצים ברמות.

איכות קליטה מדהימה, איכות מדהימה (גם בשיחה וגם בMP3) טכנולוגיות חכמות לחיסכון בסוללה, ועוד המון המון דברים שיצרניות אחרות יכולות רק ללמוד מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתם עושים פה זה בידיוק אותו דבר כמו שאנשים שלא מבינים במחשבים

עושים עם אינטל ואייאמדי

ועובדה שהמון אנשים מרוצים מAMD

אם אתם לא מבינים וסתם כי שמעתם נוקיה אתם ממליצים אל תמליצו

המוטורולה E398 זה המכשיר היחיד ששווה לקנות היום למי שלא מפריע גודל

הלוואי והייתי יכול לקנות אותו אבל עם 944 אני בקושי יסתדר עכשיו יש לי 824 ואני שונא אותו בגלל הגודל

אני רוצה את המוטורולה V3

הפלאפון הדק בעולם מת להביא אותו

אחים שלי תקלטו

מוטורולה ונוקיה זה לא מה שהיה פעם

www.pocket.co.il

כנסו לשם ותשכילו קצת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...