מחפש המלצה למכשיר סלולרי תקציבי - עד מחר. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה למכשיר סלולרי תקציבי - עד מחר.

אורח praetorianster

Recommended Posts

אורח praetorianster

היה לי SK SLIDER COLOR ברשת פלאפון (ESC), משחקים נחמדים הכל נחמד.. אבל היה אצלי יותר מידי זמן אז העברתי אותו הלאה

עברתי לסלקום, למכשיר C650, המצלמה שלו דיי איכותית יחסית למצלמות אחרות שראיתי.. יש לו צלילים נחמדים, אחלה משחקים (הנסיך הפרסי, ריימן.. דברים מעניינים שכיף לשחק בהם (:)

הבעיה היא שבאיזור שאני גר אין קליטה בכלל לסלקום ואני שומע חצאי מילים בלחץ.. בלת ברירה (בצער רב וביגון קודר) אני נאלץ לוותר על רשת (באמת חבל לי כי אני אוהב תמכשיר הזה)

נשאר לי או אורנג' (שיש להם מכשירים מעאפנים לפי דעתי, אבל יש להם את האח התאום של המוטורולה שלי שכולל 64מגה לשירים ועיצוב מזעזע במיוחד)

או פלאפון (שגם פה אין הרבה אופציות כי אני שונא טלפונים נפתחים (סטארקטק סטייל)) אז נשאר סופר סליידר שהוא דיי טיפש וגם מכוער להפליא..

כמו שרשמתי בכותרת אני מחפש מכשיר תקציבי טוב יפה והכל..

מה אתם ממליצים?

יש לי אפשרות לקחת את המכשיר שלי ולהעביר אותו לרשת אורנג', השאלה היא האם תיהיה תאימות מלאה במכשיר שלי לאינטרנט של אורנג' (הורדת משחקים צלצולים וכו..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ללא קשר לזה שאני מוכר מכשיר כזה אני ממליץ לך מאוד על סמסונ 944!!

יש לו שני מסכים צבעוניים הפנימי 65.000 צבעים והחיצוני 256.

מצלמת VGA איכותית מאוד כולל זום וכל מיני אפקטים..

תומך באינטרנט מהיר GPRS ישומי ג'אווה וכו'.

המכשיר יפה מאודד בצבע כחול משולב באפור.

בכל מיקרי אני מוכר כזה אז אם אתה מעוניין צור איתי קשר בפרטי

sae700_00.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח praetorianster

שניהם מכשירים סבבה לגמרי

ואת ה 944 יש לחבר שלי, הוא באמת אחד הנפתחים היחידים שחשבתי עליהם

SK אין מצב שאני קונה, עברתי כמעט את כל הדגמים שלהם וזה יצא לי מכל החורים, צריך גיוון..

אני חושב להשאר עם המכשיר שלי אבל לעבור רשת

חשבתי גם על ה MUSIC באורנג' עם 64 מגה לMP3 וחיבור בלו טוט.. אבל הוא מכוער בטירוף.. ממש מכוער

BOSE, עזוב אחי אל תגרור את התארד לקניה מכירה, אני אישית מעדיף לקנות מחדש מחנות ככה שלתארד הזה זה לא מתאים אבל אם מישהו רוצה לקנות הוא יפנה אליו במסרים, וזהו (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי אם אתה רוצה פלאפון טובים באורנג זה נוקיה 6600 או e398

אני הייתי רוצה את המוטרולה "המכוער" לדעתך. כי יש בו נגן באיכות טובה עם רמקול פנימי שנותן תחושה של באס יש בו בלוטוט אפשר להרחיב לו יש לו מסך גדול ואחלה וזה מכשיר מעולה לטעמי

6600

יש בו טובה מסך גדול בלוטוט תומך במשחקי גאווה והוא של

העצה שלי לך על המוטורולה "המכוער" e398 המכשיר הכי טוב שנמכר בארץ לפי דעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח praetorianster

שמע, המוטורולה ה"מכוער" הוא בעצם כמו המוטורולה שלי, יש להם אותם תפריטים ואותו מפרט טכני

שניהם תומכים ג'אווה ויש להם ספיקר ואותו מסך וכל הדברים האלה, מצלמה איכותית והכל..

ההבדלים היחידים זה שבמוטורולה ה"מכוער" יש נגן (שאיתו מגיע חיבור בלו טוט)

וכמובן ההבדל שהוא יותר "מכוער" :>

עקרונית גם המכשיר שלי לא ממש יפה אבל במציאות הוא ממש סבבה קטן סקסי חמוד כזה כיפי (: ובאסה לי לעבור ממנו למכוער..

קיצר כולי משתגע פה תעזרו לי לפני שאני מתאבד

טוב נסחפתי.. אבל תמשיכו לעזור (:

תודה (:..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תעשה טעות מוטורולה על הפנים!!

אם יש לך תקציב קנה נוקיה 6230 יש בו: מצלמה כולל צילום וידאו, רדיו, , בלוטות', אינפרא, MMS, GPRS, מסך 65K צבעוני, סוללה חזקה, מורחב של 6 מגה וכרטיס MMC 32MB ועוד המון אפשרויות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכשירים מומלצים לפי תקציב:

6600/6230 ( פרטו לך כבר מה יש לכל אחד )

אם יקר מדי -

T630 ( בלוטוף,מסך 65K מדהים, אחת מהמצלמות היותר טובות של שוק הפלאפונים, עיצוב,אינפרא,ממשק סופר נוח,MMS )

E398 ( בכלל לא מכוער, כמו הסוני + )

944 ( כמו הסוני בלי בלוטוף, מאוד יפה )

אלה הממולצים ממה שיש לאורנג'. אני במקומך הייתי קונה פלאפון מתקדם במיוחד מיד שנייה. אבל זאת בחירה שלך.

אם התקציב שלך גדול - חכה שבועיים. אורנג' מתחילה את שרותי הדור השלישי ויוצאת עם מכישירי 3G חדשים.

בקשר למוטורולה - שינו את הממשק שלהם בשנה האחרונה. נכון, הוא היה מסובך ומעצבן, אך זה עבר.

הממשק החדש של מאוד נח ומאוד פשוט למשתמש. חוצמזה - חברה מעולה, בוא לא נעשה הכללות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח praetorianster

תודה רבה לשניכם (:

בקיצור כרגע אני רואה שני אופציות עיקריות:

או להשאיר את הC650 אבל לעבור לאורנג' (שזה אומר לשלם על המכשיר 30 שקל לחודש + לשלם לאורנג' שיפתחו לי עליו קו חדש..)

או לוותר על ה C650 ולקנות E398 (שזה אומר 70 שקל לחודש)

אפילו שה 944 מאוד יפה, אני קצת נרתע בגלל שיש אותו לכל העולם ואחותו

ונוקיות וכל זה לא ממש מושכים אותי כי אני לא אחד שרודף אחרי פיצ'רים, עובדה ה C650 הוא מכשיר מאוד בסיסי וממש מצא חין בעיניי.

(סתם כדרך אגב אני ממש מרוצה מסלקום והם מצויינת, אני ממליץ עליה בחום והחסרון היחידי שלהם זה הקליטה המשובשת באיזור מגורים שלי :'( )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לשניכם (:

בקיצור כרגע אני רואה שני אופציות עיקריות:

או להשאיר את הC650 אבל לעבור לאורנג' (שזה אומר לשלם על המכשיר 30 שקל לחודש + לשלם לאורנג' שיפתחו לי עליו קו חדש..)

או לוותר על ה C650 ולקנות E398 (שזה אומר 70 שקל לחודש)

אפילו שה 944 מאוד יפה, אני קצת נרתע בגלל שיש אותו לכל העולם ואחותו

ונוקיות וכל זה לא ממש מושכים אותי כי אני לא אחד שרודף אחרי פיצ'רים, עובדה ה C650 הוא מכשיר מאוד בסיסי וממש מצא חין בעיניי.

(סתם כדרך אגב אני ממש מרוצה מסלקום והם רשת מצויינת, אני ממליץ עליה בחום והחסרון היחידי שלהם זה הקליטה המשובשת באיזור מגורים שלי  :'( )

נוקיות זה איכות לא סתם הרוב עם נוקיה! אני לא יודע אולי אצלך 944 נפוץ אבל הוא דיי חדש באורנג' חוצמיזה גם אם יש אותו לכל העולם זה רק עושה אותו טוב לא להפך.. הוא גם יפה יש לו תכונות מצויינות בקיצור הוא טלפון כמעט מושלם! זאת תהיה טעות להוציא יותר כסף על מכשיר של ששווה ל...

(זה שאמר שמוטורולה טובה שילך לפורום אלטה-זאכן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח praetorianster

רועי, שמע זה שה944 נפוץ לא מרתיע אותי בכוונה שהוא "זול" או שהוא לא טוב

אני יודע שהוא טוב יפה והכל אבל אין בו שום דבר מיוחד.. הוא לא עושה לי את זה ::)

אני מבין שאתה אוהב את המכשיר הזה, אבל לא כל העולם אוהב את אותו הדבר, בקיצור ולעניין שחרר..

מוטורולה זה לא אלטה-זאכן וכמו שאמרתי כבר קודם אני מכיר וכמה וכמה דגמים של וזה פלאפון ממש נוח וחביב ואני לא רואה בו שום דבר רע..

חשבתי גם על הסוני T630 והתיעצתי עם מישהו שיש לו אותו והוא מצויין, אחלה מכשיר

אבל לי אישית לא יהיה הבדל בינו ובין המוטורולה C650 שעולה חצי ממנו!!

אז יש לסוני חיבור למחשב, מה זה נותן לי? אין לו PLAYER אז תחלס מה אני כבר יעביר מהמחשב?

בקיצור ולעניין אני לא לחוץ על כל שקל ושקל אבל להשקיע כפול מחיר על כלום נראה לי סתמי לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...