צריבת סרטים DVIX ל DVD - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריבת סרטים DVIX ל DVD

iyehuda

Recommended Posts

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איך אתם מסתבכים...גם אני הייתי פעם משתמש בתוכנה הזאת,אבל חבל על הזמן שיש את הנירו vision express תראו איזה פשוט,איזה 4 צעדים,לחכות ויש לך דיוידי מוכן.

(תתעלמו מהשם של הסרט,זאת רק דוגמית) :P

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1)

איך אתם מסתבכים...גם אני הייתי פעם משתמש בתוכנה הזאת,אבל חבל על הזמן שיש את הנירו vision express תראו איזה פשוט,איזה 4 צעדים,לחכות ויש לך דיוידי מוכן.

(תתעלמו מהשם של הסרט,זאת רק דוגמית) :P

אפשר להוסיף תרגומים בעברית ב NEROVISION?

האם ניתן לראות איך הסרט יראה ב NEROVISION?

האם ניתן לשלוט על האיכות ב NEROVISION?

כלומר, ב DVD2SVCD החינמית יש הרבה אופציות שאינן קיימות בהרבה תוכנות אחרות. האם הן קיימות ב NERO?

2)

???

יש קובץ שנקרא dvd2svcd_log . תעלה אותו כattachement

המחיצה אליה כל הקבצים הולכים מוגדרת במסכים שהעלית כ ROOT של כונן D . האם גם שם אתה מסתכל על הקבצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להוסיף תרגומים בעברית ב NEROVISION?

האם ניתן לראות איך הסרט יראה ב NEROVISION?

האם ניתן לשלוט על האיכות ב NEROVISION?

לא.

כן.

2 pass encoding בדיוק כמו dvdshrink,ומי כמוך יודע שהמנוע של שרינק הוא המנוע של נירו.

וגם זמן ההמתנה בDVD2SVCD הזה הוא המווון זמן,בנירו,סרט של שעתיים אתה מחכה בערך שעתיים פלוס מינוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אני עבדתי במשך שנה עם הסיפור הזה (Tmpgenc +VirtualDubMod),

הרבה יותר קל עם -> DVDSANTA או WINAVI, בשתיהן תמיכה בAC3 והן עדיין לא מושלמות אבל פחות זיוני שכל(!)

מה שכן, תבדוק את הפלט :

ב DVDSANTA יצא לי מצויין ופתאום התחיל להתקע, ז"א התמונה קפואה והסאונד ממשיך.

ב WINAVI לפעמים יוצא ה לא קריא, ז"א קבצי ה VOB תקינים אבל משהו בתפריט התחרבש, אני יותר את ה מחדש ע"י TMPGEnc Author.

בסה"כ לאחר מספר תמצא את התוכנה המועדפת עליך.

CHEERS

חבל חברה, אתם מתאמצים יותר מידי. כפי שאמרתי גם אני עבדתי ככה עד לא מזמן.

כיום בגרסה האחרונה של WINAVI אין את הבאגים שציינתי בתגובה הקודמת! ז"א דיסק מלא ועובד רק ללא תפריט.

(תפריט ניתן להוסיף בדרכים רבות החל מ DVDLAB וכלה ב TMPGEnc DVDAuthor.

cheers :xyxthumbs:

שווה לנסות . . .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו,ובנירו אתה יכול לעשות איזה תפריט שבא לך (אם בכלל,לא חובה),לפותח התראד,פשוט נסה,אם לא מוצא חן בעינך תמיד תוכל להשתמש במשהו אחר,אבל יותר פשוט וקל מנירו ("הבא","הבא",ללכת לנוח,לחזור והסרט מוכן) לא תמצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.

כן.

2 pass encoding בדיוק כמו dvdshrink,ומי כמוך יודע שהמנוע של שרינק הוא המנוע של נירו.

וגם זמן ההמתנה בDVD2SVCD הזה הוא המווון זמן,בנירו,סרט של שעתיים אתה מחכה בערך שעתיים פלוס מינוס.

מבחינתי, אם אי אפשר להוסיף תרגומים, הנירו לא מתאים.

שרינק הוא המנוע של נירו כאשר רוצים לעשות שרינק. השרינק לא מקודד AVI.

בקונפיגורציה נכונה ה DVD2SVCD ממש לא לוקח הרבה זמן והאיכות שלו, לפחות מהנסיון שלי בקידודים, משמעותית יותר טובה מהנירו.

ברגע שהקונפיגורציה נכונה ב DVD2SVCD והסרט תקין, זו אופציה נהדרת ומהירה ואמינה. לא ראיתי עד היום אופציה טובה יותר. ברגע שפעם אחת שמת על הפרמטרים הנכונים הם נשמרים וכל קידוד הופך להיות פשוט מאוד. תפריטים ופרקים אפשר להוסיף ב TMPGDVDAUTHOR.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט חבל על הזמן....

לאחר שנים של קידוד סרטים AVI ל מצאתי שהדרך המהירה ביותר אם כי יותר קשה לקבל את האיכות המקסמלית היא בעזרת התוכנות הבאות:

1. CINEMA CRAFT - לקידוד הוודיאו - הכי מהיר וגם הכי איכותי.

2. Sonic Foundry Soft Encode - לקבלת AC3 (ניתן לקבל מסטריאו עד 5.1 ערוצים) - מאוד איכותי נותן לשלוט ב DIALOGE NORMALIZATION

DVDMAESTRO .3 - לעריכת סופית לפני צריבה - מאפשר גם הכנסת כתוביות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה CCE לא נותן את האופציות שנותנת הקומבינציה של TMPG עם DVD2SVCD. ל CCE יש גם בעיות לעתים עם PAL. אפשר לעבוד עם DVD2SVCD גם עם ה CCE. לעבוד עם CCE בלבד דומה לעבודה עם TMPG בלבד. איזה מומלץ יותר? ניתן להתווכח על כך.

היתרון של התהליך שאתה מציע הוא שימור ה AC3. החסרון הוא המורכבות.

לגבי ה AUTHOURING כל תכנה כמעט תהיה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...