מה אפשר לעשות בנוגע לאיראנים? (:P) - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אפשר לעשות בנוגע לאיראנים? (:P)

Aviram

Recommended Posts

למה נראה לכם שמדינה ערבית מחר תבנה טיל בליסטי ותעיף אותו על ישראל ?

גם אם הטיל יהיה ריק מחומר נפץ ולא יהרוג נמלה, אותה מדינה יודעת שברגע שהיא עושה את זה היא נכנסת למלחמה שהיא לא יכולה לנצח, האמריקאים כבר פחות או יותר גמרו עם עירק, נכון שיש שם בעיות פנימיות אבל נכון לעכשיו המדינה הזאת נוטרלה מבחינת איום ל50 שנה הבאות.

האמריקאים לא צריכים הרבה בשביל לפעול גם באירן, יש להם בסיסים כבר בעירק, יש להם צי שלם במפרץ הפרסי והרבה מאוד כוחות שריון וחיילים בעירק, ברגע שאירן עושה משהו הכי קטן הם אונסים אותם וגם את סוריה.

לאירן אין יכולות כל כך טובות והם לא מגיעים לישראל כל כך בקלות זה דבר ראשון, דבר שני לישראל יש טילי חץ.

גם פקיסטן היא מעצמה צבאית וגם יש לה נשק אטומי, וגם להודו יש נשק אטומי ואפילו פרויקט ... זה עדיין לא גורם למלחמה בניהם.

אין לישראל זכות לטוס אלפי קילומטרים בשביל להרוס למדינה אחרת פרויקטים צבאיים, רק ההשלכות של מהלך כזה יותר מסוכנות מנפילת טיל גרעיני בגוש דן.

אם אתם אומרים שהאירנים שטופי מוח אז נראה לי אתם יותר.

אם אתם חושבים שישראל יכולה היום לתקוף את אירן ככה סתם ושזה יעבור בשקט אתם חיים בחלום.

לא יודע מה מוכרים לילדים באירן ומה לא אבל מה שבטוח זה שלא כולם שם עסוקים בלשנוא את 24\7, אין לנו בכלל גבול קרוב אליהם, אירן היא מדינה ענקית שמתפקדת לא רע מבחינה פנימית... אתם חושבים שכל האזרחים שם קמים בבוקר וחושבים איך להשמיד את ?

ממש לא...

רק שתדעו שבאירן יש קהילה יהודית לא כל כך קטנה, גם בטהרן... אנשים שם חיים בדו קיום עם המוסלמים.

אולי הם שונאים את שנאת מוות אבל אין מצב שהם פותחים במלחמה איתנו (לפחות במצב הקיים היום).

תשאלו היום את אזרחי צרפת כמה הם שונאים את ארה"ב והם יגידו לכם... וגם להפך.

זה עדיין לא אומר שצרפת זורקת אטום על ארצות הברית ואמריקה פולשת לנורמנדי בפעם השנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ההבדל הוא שאירן היא מדינת אויב, שממנת פיגועי טרור... זה לא כמו צרפת וארה"ב ברמות השינאה

אצלהם זה ג'יהאד-מלחמה דתית קנאית בכופרים, מבחינתם גם אם אירן תשומד כמחיר על השמדה של וכפתיחה של גי'האד של כל מדינות ערב מול המערב הכופר הם מוכנים לשלם את המחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MORTAR אתה טועה בגדול בוא נתחיל בזה שהיא כבר בנתה את הטיל מה שחסר לה זה רק הראש ומבחינתה היא סיימה.

החץ לצערי הרב לא תוכנן כדי לעמוד מול השיאב וגם אם כן אני מעדיף שהוא יהיה מה שיעצור את הטיל שיעיפו עלינו לאחר שנתקוף שם.

עכשיו בוא נישאל את השאלה למה לבנות טיל בליסטי שיכול לשאת ראש נפץ גרעיני עם טווח שמחסה את כול ישראל כי משעמם לה? אני דווקה חשבתי על משהו אחר.

אין לנו זכות להרוס פרוייקטים צבאיים אתה טוען? אני טוען שיש לנו זכות להגן על עצמנו אתה מסכים? ולהקדים תרופה למכה.

ומה אם מחר סוריה תחליט לבנות כור או לבנון גם אז אין לך זכות להתערב להם, אז עדיף לחכות שהם יבנו אותו ישלחו עלינו תטיל ורק אז להגיב שמע אני אישית לא מוכן לזה אני מעדיף להיות התוקף ולא המותקף.

והנה סתם במקרה נכנסתי לYNET ותראה מה מצאתי ככה אתה וכולנו מתוארים באיראן וזה כדי שהאוכלוסיה תתמוך בכול פעולה של השילטון נגד ישראל כולל אטום.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3010980,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...