מה אפשר לעשות בנוגע לאיראנים? (:P) - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אפשר לעשות בנוגע לאיראנים? (:P)

Aviram

Recommended Posts

וואי אנשים ניהיו כאן הזויים שכחו מה המצב שלנו כרגע, DOGMA הלוואי והייתי אופטימי כמוך אבל בנאדם חכם כמוך אמור לראות את העובדות בשטח.

כשעיראק בנתה את הכור שלה הוא נבנה על ידי צרפת ואף מדינה לא חשבה אפילו לרגע להפסיק את הבנייה, וכשישראל הפציצה את הכור כולם צעקו עלייך מה גורם לך לחשוב שאף אחד לא יתן לאיראנים לבנות פצצה גרעינית?

כול הלחצים ומה שאתה רואה לא משפיעים על האיראנים הם רק מועילים להם, הם מגיעים להבנות עם האירופים חודש חודשיים מחפשים את מה שהם צריכים בשביל השלב הבא בשקט ואז שוב ממשיכים והם כבר מאוד קרובים העשרת האורניום הוא הדבר היחיד כמעט שעומד ביניהם לבין הפצצה אז למה נראה לך שיקח להם כול כך הרבה זמן לפתח אחת אולי כבר עכשיו הם מעשירים אורניום בלי שאף אחד יודע?

די לצביעות אנשים גם אם אתם שמאלנים נאורים אתם צריכים להסתכל על המציאות בעיניים- פצצה גרעינית אחת בידי איראן=סוף מדינת או המלחמה הקרה 2, תארו לכם מצב שהחיזבאללה מוריד מטח של 100 טילי קטיושות על הגליל צהל רוצה להגיב ואז מגיע הזהרה מטהרן אתם תוקפים בלבנון אנחנו משגרים פצצה תחשבו על זה ועל עוד כול מיני תרחישים שיקרו וזה במקרה הטוב, במקרה הרע הם פשוט ישלחו את הפצצה בלי סיבה.

אנחנו צריכים לקחת "את החוק לידיים" מה שנקרא אני קורא לזה לקחת את חיי מדינת ולהבטיח שהם ימשיכו ומפה ניתן לצבא להמשיך אם זה הצבא שלנו או של האמריקאים וגם אם יפלו עלינו 20 טילים עם גז חרדל זה עדיף על פצצה גרעינית אחת.

ועוד משהו DOGMA אתה באמת חושב שלישראל טילים עם טווח של 1000 ק"מ בלבד או שאמרת את זה בצחוק? ולא צריך להזכיר את צוללות הדולפין שעל פי דיווחים שונים מכילות טילים עם ראשים נחמדים שיכולים להשתגר מכול מקום ובכול זמן, יכולת מכה שנייה מה שנקרא או מכה ראשונה(אני מעדיף ראשונה) אבל זה כבר במקרה חריג מאוד צריך לדאוג שהם לא יהיו בעלים של הנשק הזה אחרת הלך עלינו הם לא פיתחו סתם את השיאב 1-2-3 יש לזה מטרה תיפול ולא תספיק לספור עד 3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין ספק שיכולת גרעינית בידי פאנטים היא הסיוט הגדול ביותר של העולם, זה לא המלחמה הקרה ששתי הצדדים הבינו את ההשלכות של מעשיהם והעדיפו לפעול על פי ההגיון ולא להשמיד אחד את השני

פאנטיות מוחקת את ההגיון כשהיא מאדירה גם את האקט ההשמדה (החלק שבו הם שולחים את הטיל עלינו) וגם את אקט ההקרבה (החלק בו אנחנו שולחים טיל עליהם), לכן מבחינתם הם לא מפסידים כלום בעוד אנחנו מפסידים הרבה מאד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די לצביעות אנשים גם אם אתם שמאלנים נאורים אתם צריכים להסתכל על המציאות בעיניים- פצצה גרעינית אחת בידי איראן=סוף מדינת או המלחמה הקרה 2, תארו לכם מצב שהחיזבאללה מוריד מטח של 100 טילי קטיושות על הגליל צהל רוצה להגיב ואז מגיע הזהרה מטהרן אתם תוקפים בלבנון אנחנו משגרים פצצה

אתה טועה לטעמי.

טיל גרעיני 1 על לא יהרוס אותה - אולי איזור די גדול או נפה, ואז איראן תיעלם קליל מהמפה.

הפוך על גם .

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצב כמו שתארת farakash7 פשוט לא יכול להיות. מה אתה חושב יום אחד איראן תחליט שאם לא מצייטת לה אז היא משגרת פצצות גרעין.

"פצצה גרעינית אחת בידי איראן=סוף מדינת ישראל", מאיפה הבאת את זה?

איראן רק תנסה להשתמש בזה נגדנו ואנחנו נמחק אותה לגמרי. שלא לדבר על ארה"ב שרק מחכה להזדמנות להיכנס באיראן.

אתה גורם לשימוש בפצצות גרעין להשמע כל כך שכיח, כאילו זה קורה כל יום. כרגע השיאהב 3 מהווה איום הרבה יותר גדול מיכולות גרעין עתידיות של איראן.

החשש של מאיראן לא נובע מאפשרות שאיראן תשגר פצצות גרעין, אלא שכל הפיתוחים האיראנים ימצאו את דרכם לחמאס, חיזבאללה, גיהאד איסלמי, אלקעידה וכל שאר הליצנים למניהם....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא יישגר טיל גרעיני על אף אחד , האיראנים לא טפשים, הם יודעים שאם הם יורים טיל כזה או משהו לא קונבנציונאלי לאיפשהו אז ארה"ב תיכנס לאיראן, וזה הדבר האחרון שאיראן רוצה שיקרה - הם יכולים להראות שרירים ולהגיד אנחנו לא מפחדים בלה בלה בלה , אבל זה לבעוט ולהסתתר, כי אם הם היו רציניים, הם היו הולכים עד הסוף - הם רק יוצרים רושם כוחני של "אנחנו חזקים, תראו אותנו, אנחנו לא מפחדים משומדבר " .

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא כמה זמן נוכן להיאחז בסינר האמריקאי והאם כל פגיעה בנו תגרור תגובה מהם? לא כל נשיא אמריקאי הוא בהכרח גם סימפטייזר גדול שלנו. אם משבר דומה היה קורה בתקופת ניקסון למשל, אפשר היה להגיד עלינו קדיש (אם ולא היה לנו מסוג זה או אחר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד גנרל איראני פאנט שמע במסגד שהישראלים הרסו את מסגד אל אקצה או משהו, מתעבן ומחליט לשלוח עלינו פצצה גרעינית

מי יעצור אותו? לא איכפת לו מתגובת הנגד, הממשלה לא מעניינת אותו וגם לא האמריקאים הוא רק רוצה לנקום בכופרים

ואל תגידו זה לא יכול לקרות כי במלחמת המפרץ הראשונה הייתה איזה הטפה באחד המסגדים שהאמריקאים מחללים מקומות קדושים וההמון במסגד הסתער על השגרירות והרג מס' אזרחים אמריקאים וזרים שהיו במקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, כמה מיכם פגשו אירנים?

אני מכיר כמה עולים חדשים פרסים, והם אחלה ח'ברה! אם רוב האירנים כמוהם, יש לנו סיכוי לא רע להיות ידידים שלהם, רק שבינתיים הם קצת יותר מידי שמרנים ופנאטים מוסלמים... חוץ מזה הם בסדר גמור! כמו שכבר כמה כתבו פה: לא יהייה שום דבר, ואם יהייה אז הלך עלינו  :-X

אירן זו לא עירק ולא וויאטנם. ארה"ב תיסתבך במלחמה יותר קשה ממה שהייתה לה במילחמת העולם השנייה (כשכל הכוח הגרמני הייה ברוסיה...) אם היא תיכנס לשם.

ולגבי ישראל: גם עם הייה לנו חיל אוויר פי שתיים יותר גדול לא יכולנו לעשות משהו בקשר לאירן. חיל האוויר שלה אולי לא משוכלל כמו שלנו, אבל גם מיג 19 יכול להשמיד F16 אם הוא משיג נעילה...לאירנים יש יותר מהמיג 19... הרבה יותר... (29, 25, SU27... בנוסף לזה החיל האוויר שלהם גדול יותר, יש להם מ"נ על הקרקע, ולמטוסים יש יותר דלק, כי הם לא טסו כמה שעות לפני הקרב... העייפות של הטייסים הישראליים לא נחשבת כי הם הרבה יותר מאומנים מהאירנים...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עולים חדשים מאיראן אתה עושה צחוק?

וכן פצצה גרעינית אחת היא סוף מדינת אולי ההרס יהיה רק באיזור אחד אבל הנשורת הגרעינית תשאר עוד הרבה זמן וכידוע היא עובדרת דרך העננים והגשם ככה שהיא תקסה את כול המדינה כנראה, ואם הפצצה טיפול בתל-אביב(כנראה לשם היא תכוון) איך יתחילו לבנות את כול התשתיות שדה התעופה הבורסה וכול מה שקשור המדינה תקרוס פשוט.

וכן לא תתקוף אם יהיה עליה איום גרעיני בתקופת משבר קובה אם אני לא טועה האמריקאים לא תקפו רק בגלל שידעו שזה עלול להוביל למתקפה גרעינית תשווה את חיזבאללה ולבנון לקובה את איראן עם פצצה גרעינית עתידית לרוסיה והנה קיבלת את המלחמה הקרה 2+משבר קובה 2.

ועל תגידו האיראנים הם לא מטומטמים מה שמניע אותם הוא לא הגיון ברור אלה רצון עז להרוס את מדינת אומנם הדבר האחרון שהם רוצים זה שיפלו עליהם טילים גרעיניים אבל הדבר הראשון שהם רוצים זה שאנחנו נחוסל.

שוב אני יגיד את זה פצצה גרעינית בידי איראן=סוף מדינת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא ידעת לפני כמה שנים הייתה עלייה של כמה מאות (אם אני לא טועה) יהודים מאירן...

הדבר הראשון שהאירנים רוצים זה עולם מוסלמי.

וההנהגה האירנית, תאמין לי, שפוייה ויודעת מה היא עושה. תאמת, הם יותר שפויים, מחושבים ואינטליגנטים מכמה המח"כים שלנו! (ראה ערך "לימור ליבנת"", ושאר הנשים של הליכוד", "שס", "העסקנים של העבודה" ועוד...) הרבה מהם חונכו באירופה ויש להם תארים אקדמאים. מה שיותר חשוב זה שהם דואגים לזה שהם יהיו אלה ששולטים בשטח. שום דבר לא קורה בלי שהם אישרו אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שפויה חטאמי תאמין לי בנאדם שפוי, זה שלטון פאנאטי מה לא ברור שלטון מוסלמי קיצוני עד כמה זה לא ברור ?????? הם לא מחושבים ולא נעליים הם מטורפים בערך כמו סאדאם חוסיין.

ואתה אומר עולים יהודים מה הקשר בכלל אה הם יהודים למה שהם ירצו לפוצץ אותנו למה שהם לא יהיו נחמדים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא נחמדים בגלל שהם יהודים. הם נחמדים בגלל שזה האופי שלהם, ואופי מעוצב בחלקו הגדול ע"י הסביבה. אם הם היו גרים בסיבה כלכך עויינת, הם לא היו כאלה נחמדים. הם היו שם על אותו תקן שערבי פה...

וחתמי לא לבד, וגם אם הוא הייה לבד, המצב הייה אפילו יותר טוב. זה חומני הפנאט, והוא בינתיים מתנהג בהיגיון (פחות או יותר...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG, מהדברים שלך אפשר כמעט להבין שאיראן אוהבת את ...

עולים מאיראן באמת לא קשורים ובכלל לא מייצגים...

אני בטוח שיש המון אנשים שהם נורא נחמדים, ועדיין רוצים להשמיד אותי ואותך.

למעשה, שמעתי שהמחבלים המתאבדים הם אחלה ח'ברה... ::)

בכל מקרה, לא רק שהיהודים לא מייצגים כי הם יהודים (על כל מה שמשתמע מכך), אפילו אם הם כן מייצגים את "האופי האיראני" (כאילו יש דבר כזה...), זה לא אומר כלום.

ובחזרה לנושא, השלטון באיראן הוא מוסלמי קיצוני.

זה שחתאמי נראה קצת יותר מתון, לא משנה את העובדה הזו.

ואני לא יודע בקשר אליכם, אבל אני לא סומך על האיראנים עם גרעיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מתנהג בהגיון כי הוא יודע שכול שטות שהוא יעשה תעלה לו במלחמה מול אמריקה אבל ברגע שתיהיה לו פצצה גרעינית יהיה לו משהו מול האמריקאים, הבכירים האיראנים בעצמם אמרו שהם רואים בנשק גרעיני את הדבר שיבטיח את המשך השלטון הנוכחי באיראן והם צודקים.

בדיוק כמו TOP-GUN אמר ומה שאמרתי קודם אתה לא יכול לתת לאיראן גרעיני כמו שלא תיתן לפחים מג'לג'וליה כזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח

שפויה חטאמי תאמין לי בנאדם שפוי, זה שלטון פאנאטי מה לא ברור שלטון מוסלמי קיצוני עד כמה זה לא ברור הם לא מחושבים ולא נעליים הם מטורפים בערך כמו סאדאם חוסיין.

חתאמי הוא מנהיג מתון ולא קיצוני כמו שאר ההיאטולות - שלא נותנים לו לעשות את הרפורמות שהוא רוצה , ויש לו תארים אקדמיים מאוניברסיטאות מגרמניה - הוא אדם משכיל ומחושב - - כמובן שאיראן עודנה מדינה עויינת לישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...