מה אפשר לעשות בנוגע לאיראנים? (:P) - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אפשר לעשות בנוגע לאיראנים? (:P)

Aviram

Recommended Posts

הם מעצבנים אותי!!!!!!!!!!

א. אני לא מבין מאיפה יש לערבושקים האלה שכל בכלל לדעת לבנות איזה טיל מפלסטיק

ב. אני לא מבין מה הבעיה פשוט לשלוח אלהם טיל מסכן ולפוצץ להם תכור האטומי?!?!?!? (או איך שלא קוראים לזה)

אבל לא! אנחנו לא כמוהם!!!! די כבר אין כאן חוקים כבר מתחילה פה מלחמה צריך לפוצץ אותם לפני שיהיה מאוחר מדי!!!!!!!!!!!!

זה מעצבן אותי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! >:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שתוק כבר, ערבים לא טיפשים זה שרובם חסרי השכלה כיום לא אומר כלום. בעבר הערבים היו העם הנאור, המטמטיקה, הגאומטריה, הכימיה, האסטרונמיה, הרפואה, הכל כמעט היום מבוסס על המדע הערבי. איראן היא מדינה ערבית עשירה, עם מודרני, וטכנ' מתקדמת יחסית. המדענים שלה למדו באונב' הטובות בעולם, פיסקיה, ביולוגיה, הנדסה וכו'.

הם לא ערבושים, ולמה אנחנו לא משגרים טילים? כי אסור לנו לפתוח טילים מעבר לטווח של 1000 ומשהו ק"מ, וזה דבר שארה"ב מפקחת עליו. גם את עיראק לא תקפנוו עם טילים, למה? כי אין לנו, וגם אם יש טילים(לא רשמית כמובן) לא נבזבז אותם על "שטויות" כאלה, כיוון שאז נאכל חרא, הם שמורים למצבים באמת נואשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתוק כבר, ערבים לא טיפשים זה שרובם חסרי השכלה כיום לא אומר כלום. בעבר הערבים היו העם הנאור, המטמטיקה, הגאומטריה, הכימיה, האסטרונמיה, הרפואה, הכל כמעט היום מבוסס על המדע הערבי. איראן היא מדינה ערבית עשירה, עם מודרני, וטכנ' מתקדמת יחסית. המדענים שלה למדו באונב' הטובות בעולם, פיסקיה, ביולוגיה, הנדסה וכו'.

הם לא ערבושים, ולמה אנחנו לא משגרים טילים? כי אסור לנו לפתוח טילים מעבר לטווח של 1000 ומשהו ק"מ, וזה דבר שארה"ב מפקחת עליו. גם את עיראק לא תקפנוו עם טילים, למה? כי אין לנו, וגם אם יש טילים(לא רשמית כמובן) לא נבזבז אותם על "שטויות" כאלה, כיוון שאז נאכל חרא, הם שמורים למצבים באמת נואשים.

זה רק אני או שאתה מצדד ערבים... >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו וואו אל תספיד את המדינה שלנו כול כך מהר.....

יש לנו מודיעין שנמצא בחור של התחת של כול מדינה ערבית.....

ואם יגיע הרגע שצריך להתקיף.... אז נתקיף...

בכול זאת הרי אנחנו לא ערבים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא המדינה שלנו מבינה שאם נעשה משהו נסבול, אתרי הגרעין פרושים בכל רחבי המדינה, בסיסי טילים שביינתיים קובנציאונליים בלבד גם כן. וזה בלי המשגרים הניידים.

אם נתקוף, תחטוף כזה מטווח טילים, שיגרום למטח העירקי להראות כמו טפטוף קל ביום אביבי נעים. לכן כמו כל מדינה שפויה, היא מחכה, ומקווה שלחץ פוליטי יעבוד, כי אם לא כיף לא יהיה פה. אבל מה תמיד יש את הישראלים שחושבים שהם חכמים יותר מכולם, האלה שאומרים שרוסי מסריח זה גזענות, וערבי מטונף זה בדיחה מצחיקה. כל הישראלים שחושבים שמגיע להם הכל, ויורקים לבאר שממנה הם שותים, הורסים כל מקום שהם מגיעים אליו, בארץ או בחו"ל. אז תמיד הם יקפצו ויגידו להפציץ אותם, להשמיד אותם, הממשלה סתומה, הממשלה סתומה בדיוק כמו העם שבחר בה. ככה שלפני שתאשימו את הממשלה, תאשימו את עצמכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, טעיתי בכך שאמרתי "ערבושקים".. אז אני מצטער בכל מקרה.

הבעיה היא שאני לא מבין מה הבעיה לפוצץ להם את הכור הזה..

אם הם יעשו את זה, וזה לא משנה אם נדע או לא בזמן אמת, לא נוכל לעשות דבר, הטיל יגיע לארץ ויגרום לחורבן.

צריך להרוס להם את הכור הזה לפני שיהיה מאוחר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערבים לא טיפשים זה שרובם חסרי השכלה כיום לא אומר כלום. בעבר הערבים היו העם הנאור, המטמטיקה, הגאומטריה, הכימיה, האסטרונמיה, הרפואה, הכל כמעט היום מבוסס על המדע הערבי. איראן היא מדינה ערבית עשירה, עם מודרני, וטכנ' מתקדמת יחסית. המדענים שלה למדו באונב' הטובות בעולם, פיסקיה, ביולוגיה, הנדסה וכו'.

דבר ראשון אתה צודק ב 100% לגבי זה שהערבים לא טיפשים, אולי אתה מתכוון לערבים שפועלים אצלנו בשדות אבל מי שנמצא בראש צבע איראן הרבה יותר מזה...

הוא לא מצדד עם הערבים אבל הוא לא טיפש כמו רוב התינוקות שלא מבינים כלום ואומרים "יאללה בואו נשלח עליהם טיל וכולם ימותו!"

המדינה שלנו לא מבינה שאם אנחנו לא נעשה את זה אם יעשו את זה.

איזה שטויות! :kopfpatsch:

ותוריד קצת סימני קריאה מהכותרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכנית הגרעין שלהם רחוקה מסופה, אף אחד לא יתן להם להשלים פצצה, לא אנחנו, ולא שום מדינה אחרת בעולם. לפני עשרות טילים(במקרה הטוב יש להם כמה מאות) יפלו על ערים מרכזיות בארץ, נותנים צ'אנס לפתרון פוליטי. והטילים שלהם יעשו נזק, זה לא טילים ישנים עם ראשי בטון, זה טילים מתקדמים והרבה יותר מדוייקים, עם ראשי נפץ חיים שעושים נזק לא קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש למדינה שלנו דברים מתקדמים שהרבה מדינות רק חולמות עליו.

בתחום המזלטי"ם למשל אפילו ארה"ב מודה שישראל מקדימה אותה באיזה 10 שנים!!

עפ"י כל מיני פירסומים יש לנו אפילו טילי שיוט ועל הארסנל הגרעיני הרביעי או חמישי בגודלו בעולם אני בכלל לא מדבר.

ישראל היא מעצמה וזוהי עובדה אבל בטח שלא נלך ונפציץ ככה סתם פתאום בטילים איזה מדינה למרות שהיא מדינה אויב.

ולפותח הת'ארד - נראה לי שאתה פשוט סתם ילד קטן שלא מבין יותר מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...