CRYTEK - "The Project" CRYTEK gone RED - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

CRYTEK - "The Project" CRYTEK gone RED

DOGMA

Recommended Posts

maor29 לפני שאתה מפליץ שטויות מהפה שלך אז הנה קצת מידע

הכרטיס שהיה לי אחרי ה ti200 שלי היה של ATI ה ראדאון 9500 .

אז איך בדיוק אני פאן בויי של NV? הממממממ אהההההה נכון כנראה ה כרטיסים של ה 9x00 הם של NV

אויי איזה פאן בוי אני שלא שמתי לב !

:pissed:

אידיוט פאטתי ... לפני שאתה פותח סתם את הפה שלך ומפליץ שטויות אז תשאל קודם...

ועם ATI הייתה יוצאת עם כרטיסים ששווים את הכסף אז הייתי ממליץ עליהם בלי שום בעיה...

עם תחזור קצת אחורה ותחפש דברים ישנים שלי

תראה שהמלצתי אח ורק על ATI ....

אז אל תפליץ לי פה שטויות ותקטלג.

דבר שני לדעתי ה 3Dc הזה שאגב לא ממש קשור ל ATI

NV גם יכולים לשים את האופציה בכרטיסים העתדיים

אבל בכל אופן ה 3dc הזה לא עושה כלום לעכשיו בדיוק כמו ה SS3

אז מה אתם מתחילים פה לרדת על ה SS

בזמן שהאופציות "המופלאות" של ATI לא עושות SHIT

בקיצור 2 הכרטיסים לא עושים שיט בסדר?

רק היתרון של

כבר ראינו שעם ה ss 3 יש לפעמים בוסטים של עד 12% יותר בביצועים

הסוף של ה 3dc יהיה כמו הסוף של ה trueform זה מה שנראה לי

טכנולוגיה שתעזוב מהר אלא עם כן 2 היצרניות יאמצו אותה ואז יותר חברות משחקים ישתמשו בה

הSS זה משהו אוניברסלי שגם ל ATI יהיה בקרוב זאת אומרת שבזמן אחרים יצרטכו לעבור ל ATI החדשים

בעלי הnvidia כבר יוכלו להנות מיתרונות ה SS בלי לזרוק עוד 3000 אלף על כרטיס מסך חדש...

דוגמא אתה בעצמך אמרת ברגע שיצאו הכרטיסים החדשים ישר תרוץ ותקנה...

:lol:

אז עכשיו תגידי לי מה זה משנה עד כמה חזק הכרטיס כי גם ככה עוד חצי שנה אין מה לעשות איתו ועוברים ל"גירסה" החדשה

:lol: :lol:

איפה פה ההגיון תסבירו לי בבקשה הרי אתה טוענים ש SS 3 זה חרא והכל חרא

אבל ATI עושה מה ש עושה רק קצת יותר מאוחר (הרבה מאוד מאוחר) ועם קצת יותר שיפורים

לדעתי הכרטיס חדש של ATI ה r520 יהיה משהו קטלני ומטורף

אבל עדין מה היתרון בזה שהם יוציאו כרטיס דיי הזה בפיצירים ל "זבל" ה איטי של nv/

ודרך אגב אתם לא מחדשים הרבה זה כבר הרבה זמן ידעו שבפילטרים ATI יותר טובים

זה כמו להגיד

ה פררי החדשה יותר מהירה מה BMW או משהו כזה.

כי זה ידעו ש ATI יותר חזקים בפילטרים ועד עכשיו זה ככה. לא מכחיש את זה . :nixweiss:

כשNV סוף סוף יסדרו את הבעיה הזאת אז אני יתן את הכבוד המגיע להם . (והם מאוד קרובים , הבעיה יחידה שלהם זה ה AA , ה AF הוא מצויין)

כל העניין שלי זה ש ה 6800 עד ה GT היא סידרה פשוט משתלמת אין מה לעשות

ה x800pro כרטיס זבל ולא משתלם אין מה לעשות באותו מחיר אתה קונה כרטיס אחר שעוקף אותו בכל דבר אפילו במשחק שהוא עצמו

אמור להיות בו הכי תותח ,

ברור שה x800xt pe יותר חזק מה ultra ו ה GT

אבל יש לזה מחיר :nixweiss: שממש לא שווה את זה ...

ב OC קטן ל GT אתה מקבל ביצועים של ה אולטרה שווה ל XT ואף בחלק מהמשחקים עוקף אותו .

זה הכל עניין של הגיון

:nixweiss:

GT עולה 2300-2500 שקל

xt pe\ultra עולים 3200-3500שקל

ה 10-15 FPS הנוספים האלו שווים 1000 שקל ? :nixweiss:

אפשר תשובה ?

או שווים עוד 50 מגה הרץ יותר? (ב OC קטן מגיעים לזה)

הגיון אנשים הגיון!

מה שחסר להרבה fanboys פה...

ובדרך כלל אלו שרבים על זה הם ה fanboys שכבר רחשו כרטיס (ATI כמובן)

(אני עדין תקוע עם riva tnt2 ומחכה לכרטיס איכותי , רק בשביל שתדעו שאני לא fanboy אני שלחתי איזה 10 אימיילים ל ATI

כדי לדעת עם יצא להם בקרוב תשובה ל 6600GT AGP , כתבתי להם שאני מעדיף לקנות כרטיס שלהם מאשר של NV , ורק בגללם אני מחכה עוד קצת כדי לדעת עם יצא משהו בקרוב :-\ כדי לא להצטער *)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ואתה עוד מחשיב את עצמך "מבין" הא?

דיברו פה על SS, ואתה מפליץ איזה SS3 כיוון שחשבת שזה איך שהוא קשור לSM3.0, כרגע ה2.0b משפר לא פחות, אם לא יותר מאשר ה3.0 העילג של ה6800.

3Dc לא יהיה כמו הסוף של הTruForm, כל מםתחי המחשקים מתלהבים ממנו, בכל וועידת מפתחים בשנה האחרונה דיברו עליו המון. ושלא כמו Truform שיצא כאשר לATi היה אחוזים בודדים, 3Dc יוצא כאשר ATi שולטת על 59% מנתח השוק, עם split בhigh end של 80%...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר אמרתי NV גם יכולה להשתמש ב 3dc זה לא משהו מיוחד ש ATI

עם באמת זה שווה משהו גם nv תשים את זהבכרטיסים שלה.

אז אין מה להתלהב מזה כל כך.

לא יודע לא מלהיב אותי ה 3dc הזה.

ה הזה הרבה יותר מגניב! (רואים הבדל עצום! זה מדהים , אבל גם ATI נראה לי ייסמו את זה בתור הבא)

זה שהכרטיסים בקושי מריצים משהו כאשר זה מופעל זה דבר אחר (אבל אפשר לכוון את זה)

כל מה שיש עכשיו ל NV לכרטיסים של הדור הזה יהיה אותו דבר ויותר ! :)אני כבר מת לראות את המפרט של ה r520!

:smile1: ( עכשיו תסבירו לי את פאן בוי יכול לתלהב מכרטיסים של ATI? - זה לאלו שטוענים בכל מחיר שאני פאן בוי :screwy: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאמרת לא אומר שזה נכון, אתה אמרת שטויות.

3Dc לא נתמך בשום צורה שהיא ע"י הכרטיסים של nVidia, היא יכולה להריץ NMC דרך DXT, אבל זה לא מגיע לקסרוליים של 3Dc.

HDR ועוד איך שעובד על החומרה של ATi, כן אומנם לא הצואה שעשו בFarCry, שאין לה שום קשר לתמיכה בSM3.0.

HDR זה סה"כ נתינת ערכים פיסיקליים לערכי האילומינציה של סצנה מסויימת, ועריכת אפקטי PP, כמו over/under exposure. היה את זה באחד הדמויים של 9700, יש את זה בHL2, ויהיה את זה בדמו החדש של FarCry, והHDR שיכניסו הפעם, יהיה נורמאלי ויעיל, ולא תוצאה של nVidia לוחצת על Ubisoft, וUbi על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסמרטיני,

כן אתה כן פאנבוי, לא משנה איזה כרטיס היה לך או עכשיו או מאיזה כרטיס אתה מתלהב.

3דיסי כן קשור לאטי, היא פיתחה את זה, נווידיה לא יכולה להשתמש בזה כמו שאטי לא יכולה להשתמש באולטראשאדו.

אני לא יודע למה אתה מתכוון שאתה כותב ss אבל במידה שזה סופרסמפלינג אז זה באמת לא שימושי וזה לא עושה שיט, וזה לא מביא 12% ביצועים אלא מוריד בהרבה. במידה ואתה מדבר על sm3 אז בינו לבין 3דיסי אין קשר והתפקידים שונים. גם ב- sm3 של נווידיה לא תקבל 12% ביצועים. גם אם הכרטיסים של ati היו משתמשים ב- 2.0 הם עדיין היו הרבה יותר מהירים. נוב, אתה פשוט לא ראית למה 3dc מסוגל. שזה פארקריי והנורמלס שלו לא מנצלים אותו זה לא אומר כלום! רק תסתכל על ה- red project חח ותראה למה ati ו3דיסי מסוגלים לעשות.

3דיסי לא קרוב להסתיים כמו טרופורם (שאגב גם הוא עוד לא הסתיים עדיין משתמשים בו וישתמשו), יש כבר רשימה ענקית של משחקים שהולכים להשמתמש בו ומשתמשים (ביניהם hl2 וסטלקר ו- ss2, ב- hl2 תראה את זה ב- "שלבי ATI" שישוחררו בסטים). שוב אתה משתמש ב- ss ואתה לא יודע על מה אתה מדבר ומנסה לשחק אותה מבין, אתה לא יודע כלום על אונבירסליות ורק תציין לי 5 משחקים שהולכים להשתמש ב- sm3.0 בעוד שכל היצרניות והמפתחים מחכים ל- sm4.0 aka winWGF שהולך להיות ה-ד-ב-ר ואולי כבר יכנס לפודו של אטי.

בשביל שנווידיה ילמדו להסתדר עם פילטרים ורזולוציות גבוהות (משמע משחקים כבדים \ עומס), גאומטריה וורטקס שיידרס, הם צריכים לעשות עוד הרבה שיעורי בית או לגנוב לאטי כמה פטנטים...!

6800 ג'יטי באמת הכי משתלם, אבל ילדון אני מציע לך להרגע כי x800p לא כרטיס זבל.. הפאנויזם בוערת מפיך.

אנשים קונים x800vivo ועושים מוד ל- xtpe' ראיתי יותר אנשים עושים את זה מאשר ג'יטי -> אולטרא.... מה אתה על זה?

ואחרי שהם יהפכו אותו ל- xtpe אתה יודע טוב מאוד מה יקרה.......!! :lol:

ואתה צודק ש- xtpe הוא האלוף, אבל בלי קשר הוא יכול לעלות בדיוק כמו אולטרא ויותר זול.

אולי אתה לא מתרשם ב3דיסי, אף אחד לא שם עליך. אתה כנראה לא יודע מה הוא הולך לעשות.

HDR נתמך ע''י אטי בדיוק כמו שהוא ע''י נווידיה בלי קשר ל- sm3 (2-0 ל- ati :lol:), ואפילו נתמך יותר טוב ורץ יותר טוב (כמו שאמרנו העניין של העומסים...!!)

ואת כל שאר השטויות הפיליסופיות שלך לא קראתי ולא היה לי כוח לענות.

כי אני עוד אידיוט פאתטי ומפליץ שטויות מהפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לפטנטים, לATi יש פטנט על רינדור חומרתי של שפות שיידרים.

[

b]A graphics processing system includes at least one processor; and memory, coupled to the at least one processor, the memory including instructions that when executed on the at least one processor, causes the at least one processor to: receive a high level shading description data of a scene to be rendered; determine low level shading stream in response to the high level shading description data, wherein the low level shading data conforms to rendering hardware constraints; and provide the low level shading data to an application for hardware rendering. A graphics processing method includes receiving a high level shading description data of a scene to be rendered; determining low level shading data in response to the high level shading description data, wherein the low level shading data conforms to rendering hardware constraints; and providing the low level shading stream to an application for hardware rendering.

OpenGL2.0 הולך להכניס לATi הרבה כסף אני רואה...  ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות אתה יודע מה אתה

אני שמח שבחרת לעבור להודעות בעלות משפט יחיד, הרבה יותר יעיל.

אולי אני יודע מה אני, אבל לפחות אני דובר אמת ולא מצייר את הדברים אחרת ממה שהם.

במה שנווידיה יותר טובה אני אודה, ובמה במה שנווידיה שיחקה אותה אני גם..... ואני גם אמצע סיבות הגיוניות.

kthxbb

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל קשר בין הסרטון הזה לסרטון המקורי הוא מקרי בהחלט, הסרטון שהראת זה הגרסאה הראשונה של המנוע.

אני מדבר על החדשה. הסרטון שהבאת לא מתקרב לקרסוליים לגראפיקה של החדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...