באיזה כרטיס רואים יותר יפה? - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

באיזה כרטיס רואים יותר יפה?

musari

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סטינגר ממך ציפיתי ליותר, אתה מביא לו תמונה בקידוד JPG גרוע ורוצה להשוות איכות של כרטיס מסך.

מוסרי אתה...עזוב עדיף שלא.

ובכללי הדיון הזה ממש מביש את הפורום.

כל אחד מביא תמונה שונה ממחשבים שונים עם הגדרות איכות שונות ובקידוד JPG באיכות שונה (התמונות של מוסרי שוקלות פי 2 משל כולם לא פלא שהם חדות יותר)

אפילו הרזולוציות לא תואמות !!!!

אלה לא אותם הפרימים

בקיצור בושה...

עדיף לנעול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היה לי HL2 , בכיף הייתי מראה לו ש9800פרו מסוגל לתת בידיוק אותה איכות תמונה שהX800XT מסוגל לתת , אומנם לא באותו קצב פריימים , אבל התמונה בידיוק תהיה אותו הדבר...

musasri , אם יש לך HL2 אני מאמין שגם יש לך CS:Source , אז אני עכשיו לקחתי SS משם , על גמה רגילה, תביא לי בידיוק את אותה התמונה עם אותו הנשק :(9800PRO , 1024X768 , High Details , 4XAA 8XAF de_aztec . deagle)) :

הינה אחי תיראה איזה הבדלים בחדות (נשק קירות) עזוב את הצבע ואת ה FPS...שכפול ממך פי 2

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

musari תוריד את הGAMMA לרמה נורמלית

אני מתערב שבגלל הגמה יש את ההבדלים הללו.

אין אחי אני צריך לבטל ת OSD של אז מה עשיתי בזה סתם שילמתי עוד 1000 שקל לאסוס...ותגיד אתה רציני ניראה לך שהגמא מוסיפה חדות כזו...? אני מתערב שגם אם תוריד תגמא ל מינוס 376347246546723645237457845 לא תיראה חדות כזות...יש ב OSD אופציה שניקראת SHARPNESS זה מה שעושה הבדלים כאלו גדולים בחדות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ה- OSD אפשר להוריד דרך האתר של ...

אגב תנו לו באן.

ורוב האנשים כאן עם מחשב יותר טוב משלך.. וגם חיים טובים יותר.

ולך אין כסף.. לאבא שלך יש.

ולפי .com:

. Gamers can use OSD to adjust the brightness, contrast, and gamma value in any game without leaving the game or changing the monitor hardware settings.

אז מה הסיפור? כל אחד פשוט צריך לכוון רמות כמו שלך ואז נראה.

במיוחד כאלו עם 6800.

ואיזה שרפנס ואיזה בטיח. וכן שילמת עוד 1000 ש''ח על . מסכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הינה אחי תיראה איזה הבדלים בחדות (נשק קירות) עזוב את הצבע ואת ה FPS...שכפול ממך פי 2

שוב התמונה שלך פי שתים יותר כבדה מהתמונה של סטינגר.

הגודל לא שווה.

הצבעים נראה יותר טוב בגלל שהגמא שלך גבוה יותר אבל המשחק לא אמרו להראות כך, התוכנה הזאת של משנה לגמרי את כל הבהירות קונטרסט וגמא, זה אולי יפה אבל זה לא אמור להראות כך בכלל!

FUCK!:

129 KB, 1022x768

זה של סטינגר

800X600 214KB

זה של מוסרי

:kopfpatsch: ממש יש מה להשוות, שתי התמונות הם מגודל 1024 רק שמוסרי כיווץ את שלו לחצי (מגדיל איכות פי 2) וסטינגר שמר את התמונה בקובץ באיכות נמוכה מאוד בלי לכווץ.

מה שיכל להיות זה שהתוכנה של באמת משפרת את החדות על ידי איזה פילטר אבל בעיקרון, אין לזה קשר לכרטיס או לחברה.

אולי זה רק נראה כך ולא באמת יותר חד.

תראה לנו תמונה בלי כל השטויות של ותראה שאין הבדל.

שילמת 1000 שקל יותר על תוכנה שמגבירה ניגודיות ובהירות ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב התמונה שלך פי שתים יותר כבדה מהתמונה של סטינגר.

הגודל לא שווה.

הצבעים נראה יותר טוב בגלל שהגמא שלך גבוה יותר אבל המשחק לא אמרו להראות כך, התוכנה הזאת של משנה לגמרי את כל הבהירות קונטרסט וגמא, זה אולי יפה אבל זה לא אמור להראות כך בכלל!

FUCK!:

129 KB, 1022x768

זה של סטינגר

800X600     290KB

זה של מוסרי

:kopfpatsch: ממש יש מה להשוות.

מה שיכל להיות זה שהתוכנה של באמת משפרת את החדות על ידי איזה פילטר אבל בעיקרון, אין לזה קשר לכרטיס או לחברה.

אולי זה רק נראה כך ולא באמת יותר חד.

תראה לנו תמונה בלי כל השטויות של ותראה שאין הבדל.

שילמת 1000 שקל יותר על תוכנה שמגבירה ניגודיות ובהירות    ;D

צודק אחי...אבל הכרטיס נותן גם FPS גבוהה במקסימום איכות...(פילטרים וכל זה) וגם משפר את האיכות עם התוכנה משום מה אני לא מצליח לתפוס אותה בפירינט סקרין

אבל הינה ץמונה שלה מהאתר יש עוד אפשרויות במעבר בין page up \ down שנותנות SHARPNESS \COLOR\BLUR\exposure \noise\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה התמונה של סטינגר אחרי ששיניתי את הגודל הקונטרסט והגמא.

התמונה של מוסרי אחרי שהורדתי את איכות הJPEG לאיכות של סטינגר.

מוסרי, התוכנה שלך באמת משפרט מעט את החדות של הטקסטורות שזה מאוד מאוד נחמד אבל ממש לא שווה את המחיר.

וד"א הכרטיס שלך כבר עגלה תחליף אותו :lol:

אני מציע ששניכם תתאמו תמונה מאותו הפריים (עם אותו הנשק!!!), מוסרי אתה תשאיר את ההגדרות שלך כמו שהם סטינגר כמו שלו ואני יבדוק (אם אתם רוצים) אם מדובר רק בגמא וקונטרסט או גם חדות תמונה.

שניכם חייבים לשמור את הקבצים באיכות JPRG הכי גבוה כדי להשוואת ובאותו הגודל (כמה שיותר יותר טוב).

אבל הכרטיס נותן גם FPS גבוהה במקסימום איכות

אף אחד לא אמר שלא, מבחינת ביצועים, זה אחלה כרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...