שאלה בנוגע לשדרוג בעזרת SLI (פרטים בפנים) - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנוגע לשדרוג בעזרת SLI (פרטים בפנים)

HoT-DoG

Recommended Posts

ולמה אתה מזיין בשכל בלי שום הבנה בנושא? או כלים בסיסיים בהבנת הנקרא? תקרא שוב את התגובה שלי, כשתרגיש שהוא חלש יותר, אוקיי נגיד בעוד שנה, הכרטיס יעלה 1000 שקל, זה עדיין כמחירו של Ultra כיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לחבר שני כרטיסים שונים ולהפעילם בSLI

אבל זה יכול להיות מאוד מאוד בעייתי... כרגע אני משער שזה עוד לא נבדק יסודית אז אין לי מושג מה בדיוק הבעייתיות שנוצרת אבל אננדטק במאמר שלהם על אמרו שזה יכול לגרום לכל מני תוצאות מוזרות... לא ממש פרטו מה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SLI מצריך את הגרסאה היקרה ביותר של הNF4, הלוחות שישתמשו בה יתחילו מאזור ה200 דולר, לוחות שנמכרים ב200+ דולר בארה"ב נמכרים פה ב1000-1300 שקל.

בעוד שלוחות אחרים ללא יעלו 600-650 שקל ומעלה. ככה שיכול להווצר מצב שתשלם כמעט פי 2 על לוח עם פונקציה שאתה אולי לא תשתמש בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

6800GT לא כופל שום 6600GT.

פשוט בוא נגיד ש6600GT אחד יתן לך 70% ביצועים של 6800GT, וכאשר תוסיף עוד 6600GT זה יתן לך את התוספת של 25-30% בביצועים.

כלומר הכרטיס השני בSLI לא נותן עוד 100% ביצועים אלא הרבה פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כואב לך הלב להוציא הרבה כסף על מחשב אז תחכה קצת שהמחירים ירדו(חודשיים שלושה)

אני למשל מחכה לDFI שיוציאו איזה לוח סוס עם NF4 ואז אני גם קונה את ה6800GT לדעתי הוא יותר משתלם כי בחלק מהמבחני ביצועים 6800GT אחד עוקף שני 6600GT אז תחשוב טוב לפני שאתה קונה...

ואתה אדוני, למה בדיוק צריך לוח של DFI?

הרי אתה לא אוברקלוקר; ואולי DFI יוציאו תלוח הכי מחורבן שיש?

אגב, אני אומר שיש לך עוד חודש וחצי לחכות, ואני מתערב שזה יהיה הלוח הראשון שיעלה 2000 ש''ח.

ואם אתה קונה רק 6800GT אחד, למה אתה צריך NF4SLI? עד אז גם יגיע ה- FUDO שיראה לכולם מאיפה משתין הדג במיוחד שכשישימו אותו בדואל.

לא שאני אוסר עלייך לקנות, רק מעניין אותי לדעת....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...