Need For Speed: Underground 2 - הדיון הראשי - עמוד 42 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed: Underground 2 - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

• תגובות 847
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יו. איזה קטערע היה לי!

כל הזמן חיכיתי ל EVO Vlll ולא קניתי מכוניות שנפתחו כל הזמן, אבל אז הגיע ה 350Z וקניתי אותה , בזבזתי עליה 50,000 דולר שהיו לי ושני מרוצים אחרי זה נפתחה לי ה EVO Vlll , אגב ה350Z זה זבל של אוטו, ה handling הכי מעפן בארץ, אני פונה היא עושה צלחת, אז החלפתי אותה עכשיו עם ה EVO Vlll שהיא תותחית, ואני משפר אותה לאט לאט, אני לא מאמין שבזבזתי 50,000 על ה ניסן המסריחה הזו, יכולתי עכשיו לשפר את ה EVO במכה... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי חבר'ה! בעיה במשחק, ברשותכם...

אני משחק בNFS Underground 2 ומאוד נהנה, אחלה משחק, אבל יש לי בעיה. כאשר ההגדרות תצוגה - הפרטים (Details) הם על הכי גבוה אז אני פשוט רואה חושך מצרים על המסך במקום את העיר, המכונית שלי, מכוניות אחרות וכו'... רק קצת אורות וזהו. אם אני מוריד את ההגדרות אז זה לא קורה (נגיד לחצי). למה זה קורה? יש לי מחשב סביר יחסית - 2800+ (בארטון כמובן), 512MB זיכרון עם כרטיס מסך 9600Pro (של FIC), לא כזה עגלה... מישהו נתקל בבעיה הזו? ומה אפשר לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי זה קרה

תוריד את הדריבר הכי חדש (4.11)

וזה גם ישפר את המהירות של המשחק וגם לא יעשה חושך על הכי גבוה

לדעתי תשים הכי גבוה ואז תוריד את ANTI ALASING לחצי כי זה עושה את המשחק יותר מדי איטי לדעתי

מקווה שעזרתי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן

:jump:

חברה אני צריך עזרה בבקשה...

סיימתי את כול המירוצים במפה ואפילו כמה שמצאתי עשיתי את שלושת מרוצי הספונסר .

ויותר לא קורה כלום הבחורה לא מדברת...יעני ללא מודיע לי כלום אין מרוצים על המפה אין מכוניות משופרות על המפה אין כלום רק מוסכים וזהו...

אהה וגם עשיתי 3 מירוצים עם ההמר שלי ניצחתי....ואין כלום.... בבקשה תעזרו לי... :please:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום הפעלתי את המשחק וישר הלכתי למצב קרירה אבל אני לא מבין את המצב הזה הוא ניהיה מסובך הודעות sms עיינינים בלאגנים,וגם לא הבנתי מה עושים

בשלב הראשון הבנתי שצריך לחקור אבל כמה אפשר לסוע !! ולחקור!

תודה לעונים :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...