Need For Speed: Underground 2 - הדיון הראשי - עמוד 38 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed: Underground 2 - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

בקשר לשאלה הראשונה הייתה לי את אותה הבעייה והפאץ' האחרון של המישחק סידר לי אותה.

אבל.. יש לי בעייה אחרת

יש לי מין תקיעות מוזרות ומעצבנות זאת אומרת התקיעות כמעט ולא מורגשות זה תקיעות ממש קטנות והם מופיעות כל כמה זמן (לא זמן קבוע)

הבעייה הזאת התחילה רק ביומיים האחרונים שיחקתי במשחק שבועיים ולא הייתה שום בעייה כזאת.

למישהו יש מושג איך לסדר את זה? :(

מיפרטי:

athlon 2600

512ddr

r9600XT 256mb

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 847
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלום!

אני משחק במשחק Underground 2 כבר שבוע, יש מחשב לא רע עם 9800 pro , אני משחק במשחק כבר שבוע על הגדרות ממש גבוהות והמשחק פועל מצויין ונראה מצויין!

אבל היום כשהפעלתי אותו, פתאום אחרי שני הסרטים של הintro, כל התפריט מרוח לגמרי בצבעים ולא רואים מה כתוב באף אחת מהקופסאות, המשחק נראה אותו דבר, רואים רק את המכונית וכל השאר מרוח (ברמה שאי אפשר לראות כלום חוץ מאת המכונית) אני לא מבין איך זה נהיה ככה אחרי שאני משחק שבוע בלי בעיות ורואה מצויין...

למישהו יש רעיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עשיתה במקרה לכרטיס מסך נכון? (לא שיש לך סיבה....)זה קורה לפעמים כשעושים יותר מדי אז הכל נמרח...

לא עשיתי לו overclocking, אבל מה שכן עשיתי זה קדחתי חור במארז ושמתי מאוור 80 ממ שמכוון לכרטיס מסך שלי ומקרר אותו, זה יכול להשפיע על זה?!

מה אני יכול לעשות בנידון?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...