Need For Speed: Underground 2 - הדיון הראשי - עמוד 36 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed: Underground 2 - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

• תגובות 847
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

HOLY: אתה חייב לתת את ההגדרות שלך לסקיילין, אני מנסה שעות והגעתי מקסימום ל359, מה עושים??? :please:

ובקשר לזה עם ה400 קמ"ש, זה לא הגיוני אין מצב שבחיים תגיע למהירות כזאת, תפסיק לרמאות סה"כ משחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להגיד לי למה אני ב 69% מהמשחק והוא כבר רושם לי שסיימתי ושאין יותר מירוצים ?? למרות שבסיפריות של המשחק ראיתי שיש S2000 ועוד משאיות ופווללללללל מכוניות שאין לי !! ואפילו לא ניפתח לי עדיין ההפשרות של הדלתות שעולות למעלה... מישהו יודע למה זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Lanzar - לגבי ה-69% כנס ל-garage ותבחר שם world map. יש שם מלא מרוצים שהם uncompelete, תעשה אותם ותגיע ל-100.

עשיתי את מה שאמרת לי... יש שם STAGE 1,2,3,4,5 ונגיד אני עושה איזה שהוא מרוץ משם אז אחרי שאני מנצח הוא לא נעלם... כאילו לא קורה כלום... מה לעשות ?? אני רוצה את ה S2000 :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא אמור להעלם

על כל מרוץ כתוב לך בצד איזה סוג הוא, איזה מרחק הוא והאם הוא completed או uncomplete

תעשה את אלה שהם uncompleted ותראה איך הם נהפכים להיות completed והאחוזים שלך עולים.

STRENGTH - באיזה שלב של המשחק אתה? איזה יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויי באמת

זו ההודעה הראשונה שקיבלת במשחק, מה זחרת אליה עכשיו.

בתחילת המשחק קיבלת ניסן 350Z בשדה תעופה והיית צריך להחזיר אותה ל-Car lot לרייצל בשביל לקבל משלך.

עשית את זה כבר מזמן, ההודעות הזאת ישנה - אל תתיחס אליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...