בעייה עם הכרטיס מסך.....(Geforce4 Ti4600) - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה עם הכרטיס מסך.....(Geforce4 Ti4600)

WarMachine

Recommended Posts

זה קורה בכל המשחקים והתקני התלת מימד למיניהם(3DMARK)ולפעמים זה קורה שאני שומע שירים ב Winamp.

ראוי לציין שזה קורה אך ורק כשאפשרות AGP X4 מופעלת ולא כשאפשרות AGP X2 מופעלת.

ניסית לעדכן את הביוס שלך? זה בהחלט נשמע בעיה בביוס.

תנסה גם כרטיס חלופי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תראה בכל הלוחות שמבוססים צ'יפסטים של VIA יש בעיה שידועה כבעיית AGP X4 של VIA. זה קורה רק בערכות שבבים שמבוססות צ'יפסטים של VIA, כמו שלך. למרות שלא בכל הלוחות....

הפיתרון הוא....עצוב למדי. להחליף לוח אם לASUS A7M שמבוסס על הצ'יפסט 760....... הקטע העצוב, הוא שהוא תומך בזכרונות PC2100 ולא בPC2700 כמו שיש לך. טוב זה לא כזה נורא! במילה מעבדי לא מנצלים זיכרון יותר מהיר מPC2100. אתה לא תרגיש שום הבדל ביצועים. פשוט תבקש להחליף לוח לASUS A7M כי הוא מבוסס על צ'יפסט 760 וזה אמור להסתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות כל בעיה צריכה להיפתר עם מתקינים את ה VIA4IN1 האחרון, אם עדיין יש לך בעיה אז תפנה לחנות ותבקש שיחליפו לך כרטיס/לוח/תן את המחשב למעבדה שלהם.. אם משהו לא בסדר ישר אחרי הקנייה אז ברור שהחנות צריכה לדאוג לפתרון הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות כל בעיה צריכה להיפתר עם מתקינים את ה VIA4IN1 האחרון, אם עדיין יש לך בעיה אז תפנה לחנות ותבקש שיחליפו לך כרטיס/לוח/תן את המחשב למעבדה שלהם.. אם משהו לא בסדר ישר אחרי הקנייה אז ברור שהחנות צריכה לדאוג לפתרון הבעיה.

התקנתי את זה וממש לא עזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אנשים כל מי שהמליץ על הלוח הזה או מי שהולך לקנות אותו צריך להיזהר!!!!!!

הנה שלושה לינקים שמסבירים על הבעייה שיש לי ולעוד מות אנשים עם הבורד הזה שפשוט לא מספק את הסחורה,אולי במבחנים הוא טוב אבל בשטח בכל מה שנוגע לנו הצרכנים הבורד דפוק ויש לו בעייה רצינית ביותר(ועכשיו אני מבין שכלום לא יעזור לי חוץ מלהחליף את הבורד הזה.)

דיון על הבעייה

עוד דיון על הבעייה

דיון שלישי על הבעייה

כל הדיונים האלה מצדיקים את הטענה שיש בעייה בבורד הזה וצריך להתרחק ממנו,אנשים היזהרו!!!

נ.ב

וזה גם מסביר על מיעוט הנקודות שלי ב שעל זה פתחתי דיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי קונה GF4? :P

סתם אני באמת לא התעמקתי בדיונים בבורדים אבל: א. אני בטוח שבקרוב ימצא פיתרון אם לא נמצא כבר (עדכון ביוס וכו'). ב. מי שקונה GF4 אולי כדאי לו יותר להיזהר אבל בעקרון זה בורד מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי קונה GF4? :P

סתם אני באמת לא התעמקתי בדיונים בבורדים אבל: א. אני בטוח שבקרוב ימצא פיתרון אם לא נמצא כבר (עדכון ביוס וכו'). ב. מי שקונה GF4 אולי כדאי לו יותר להיזהר אבל בעקרון זה בורד מדהים.

אכן בורד מעולה ומקצועי ויש רק לקוות שהבורדים בארצנו יהיו חצי ממה שהוא אבל בתכלס הבעייה היא יותר עם הגיפורס4 משום שהם צריכים יותר חשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה ידוע של GIGA

הם הלוח והG4 לא יודעים לדבר ביחד , אין מה לעשות זה להחליף סוג של לוח.

מצער מאד אבל לכל אלו שרכשו GIGA אז עד שלא תתוקן הבעיה (שעדיין מתעלמים ממנה לחולוטין אצל GIGA)

אין מה לעשות !!!!!!

לכם לא קונים כזה לוח.

ועוד במקום שלא מכירים את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...