מתלבט בין 6600GT ל - שניהם AGP ואותו מחיר 6800LE - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין 6600GT ל - שניהם AGP ואותו מחיר 6800LE

ROTFL

Recommended Posts

חיכיתי לזה חודשיים וסופסוף הגיע ה 6600GT ל AGP!

מה שכן, מאז יצא גם 6800LE וגם הוא ל AGP. מה עושים? מי מהם יותר טוב, זה:

http://www.noacomp.co.il/Product.asp?productid=2353&catcode=

או זה:

http://www.noacomp.co.il/Product.asp?productid=2252&catcode=

שניהם אותו מחיר ככה שאני ממש בדילמה.

אבקש תשובות מבוססות בלבד ע"י בנצ'מרקים או נתונים טכניים, לא תשובות כגון "קח את X - הוא הכי טוב!!!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני קוף בלגי אם יש להם אותו במלאי, תברר קודם כל את זמן ההספקה בטלפון, ותכניס את זה לשיקולך.

הם דיי שווים עכשיו, ה6600 קצת חזק יותר עכשיו בחלק מהמקרים, אבל ה6800LE עדיף כאשר מסתכלים קדימה, ובנוסף יש לך אפשרות פטנציאלית לפתוח אותו לNU/GT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה "במיקרים עתידיים"? יש לקחת בחשבון שאני בחור שמשדרג כרטיס מסך כל שנה-שנה וחצי ככה שאני לא מצפה לשנתיים-שלוש קדימה.

האם יש איזשהו בנצ'מרק שמשווה בין השניים ראש בראש? בנוסף אשמח לדעת מהם הנתונים הטכניים המדוייקים של השניים (צינורות עיבוד, בקר של 128/256 ביט, מהירויות וזיכרון, וורטקס שיידר ועוד).

בנוסף - האם יש כרטיס אחר שווה יותר עד 1500 ש"ח?

יש אותו זמין בארץ בזמן אספקה של עד 72 שעות ואלו נעה ככה שאני לא דואג...

ד"א - אם תענה לי על כל השאלות אשמח לשלוח לך כמה בננות, שמעתי שקופים בלגיים משוגעים על זה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אותו זמין בארץ בזמן אספקה של עד 72 שעות ואלו נעה ככה שאני לא דואג...

כמו שציינתי, דיברתי איתם ואין להם אותו בחנות פיזית אבל הוא יהיה זמין בטווח של עד 72 שעות פחות או יותר. בניגוד לפנדה, נעה לא מעלים מוצרים לאתר אם הם לא זמינים- יש לי ניסיון ארוך ומצויין איתם.

ועכשיו - יש לך אולי תשובות לשאלות ששאלתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, כי רק היום אמורה לחסוף את הפרטים של גירסת ה AGP ::)

אבל אם אתה אומר שהחנות שלך יודעים מה הם אומרים, ואין בעיות, ואם אתה בטוח שאין סיכוי נגיד שבן אדם התבלבל בין PCIE ל AGP (אנשים אחרי הכל זה לא מחשב), אז זה משהו אחר. עד כמה שאני יודע ל 6600GT AGP קצת יותר איטי מגרסת הPCIE, אבל אין עוד בנצ'מארק אחד ברשת שראיתי לכרטיס שהחנות שלך אמרה לך שיש בארצנו הקטנטונת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. זו לא חנות שלי, זו חנות שאני נוהג לרכוש ממנה ולא מעט בגלל שעד היום קיבלתי שירות מעולה בניגוד לכמה חנויות אחרות שאת שמן לא אציין

ב. אולי משיהו יוכל לענות על השאלות הטכניות? הת'רד לא נפתח על מנת לברר זמינות מוצר אלא על מנת לקבל תשובות מקצועיות כגון הפנייה לבנצ'ים שמשווים בין 6600GT (לא משנה התושבת כרגע) ל 6800LE ומידע טכני השוואתי בין הכרטיסים (צינורות עיבוד, מהירויות שעון של הזיכרון והליבה וכו).

יש מצב לקבל תשובות לשאלות שלי ולהפסיק להתעסק בזמינות? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. זו לא חנות שלי, זו חנות שאני נוהג לרכוש ממנה ולא מעט בגלל שעד היום קיבלתי שירות מעולה בניגוד לכמה חנויות אחרות שאת שמן לא אציין

ב. אולי משיהו יוכל לענות על השאלות הטכניות? הת'רד לא נפתח על מנת לברר זמינות מוצר אלא על מנת לקבל תשובות מקצועיות כגון הפנייה לבנצ'ים שמשווים בין 6600GT (לא משנה התושבת כרגע) ל 6800LE ומידע טכני השוואתי בין הכרטיסים (צינורות עיבוד, מהירויות שעון של הזיכרון והליבה וכו).

יש מצב לקבל תשובות לשאלות שלי ולהפסיק להתעסק בזמינות?  :P

אתה רוצה מידע טכני יבש? אז הנה לך...

6800LE:

Core freq: 320mhz

Mem freq: 350mhz

Peak ROP(at 320mhz):

Pixel Fill rate: 2560M pxl/sec

Texture Fill rate: 2560M txl/sec

Z/Stencil test Fill rate: 5120M smp/sec

AA sample Fill rate: 5120M smp/sec

Geometry rate: 320 vrc/sec

Memory Bus:

Bus With: 256bit

Memory Bandwidth: 22.06gb

Geometry Pipeline:

Geometry Processing: VS3.0

Processor Configuration: 4VS, MIMD

Fragment Pipeline:

Fragment Processing: PS3.0

Basic Pipeline Config(Textures / Pixels / Z Samples Per Clock ): 8 / 8/ 16

Textures Per Pass: 16

FSAA:

Sampling Type: Fixed 4X RGMS( that`s rigt folks, NV4X fsaa uses a rotating fi grid for m. sampling, you can set it on 6, 2, 8, or 25468545.6 and it still will be the same) 

Subsamples Per Pipe: 2

6600GT:

Core freq: 500mhz

Mem freq: 500mhz

Peak ROP(at 500mhz):

Pixel Fill rate: 2000M pxl/sec

Texture Fill rate: 4000M txl/sec

Z/Stencil test Fill rate: 4000M smp/sec

AA sample Fill rate: 4000M smp/sec

Geometry rate: 375 vrc/sec

Memory Bus:

Bus With: 128bit

Memory Bandwidth: 16.0gb

Geometry Pipeline:

Geometry Processing: VS3.0

Processor Configuration: 3VS, MIMD

Fragment Pipeline:

Fragment Processing: PS3.0

Basic Pipeline Config(Textures / Pixels / Z Samples Per Clock ): 8 / 4 / 8

Textures Per Pass: 16

FSAA:

Sampling Type: Fixed 4X RGMS( that`s rigt folks, NV4X fsaa uses a rotating fi grid for m. sampling, you can set it on 6, 2, 8, or 25468545.6 and it still will be the same) 

Subsamples Per Pipe: 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פששש... שני אנשים שיצא החשק לעזור להם תוך סה"כ יומיים :kopfpatsch: (אפילו אם מנסים פה להוכיח לך שהשמש זורחת בלילה - תהיה סבלני לאנשים כשאתה מבקש עזרה).

אז אני אפסיק פה - אפילו שיש הבדלים גם בנתונים הטכנים בין גרסת הPCIE ל AGP, אבל גם ככה מישהו פה לא רוצה לקרוא בכוח (אוי באמת חשבתי שזאת החנות שלו :kopfpatsch: ).

*רק דבר אחד חשוב - פורום זה נועד לכלל הציבור וכלל הקוראים ולא רק למי שפתח אות התרד. ככה שאם בן אדם שפתח תרד מסויים מעלה משהו מסויים - יכול להיות שתהיה התענינות משאר הפורום לדעת על מה דיבר, כמובן אפשר לא להפוך את זה למגילת אסתר ורק לציין הערה קטנה, אבל זה כבר לא משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פששש... איזה "עליהום" עשיתם פה. שמתם לב ששאלתי שאלה פשוטה לחלוטין וכל מה שעשיתם זה להתחיל (ולהמשיך) להתדיין על זמינות המוצר? איך זה נותן לי תשובה לשאלה הפשוטה יחסית של מי מהשניים עדיף/חזק יותר? ואני מוציא את החשק ?!?

ולדוגמא - ביקשתי בנצ'ים ונתונים טכניים - לא רק נתונים טכניים, אבל תודה בכל מקרה ;)

אז אני מבין שאין אתר שהשווה את ה 6600GT ל 6800LE? אז איך כולם בטוחים שהאחר טוב יותר או טוב פחות או שווה ערך לשני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם דיי שווים עכשיו, ה6600 קצת חזק יותר עכשיו בחלק מהמקרים, אבל ה6800LE עדיף כאשר מסתכלים קדימה.

אתה מניח את זה בגלל שיש לו בקר של 256BIT, נכון? ראית איזשהו בנץ' שמגבה את זה? אשמח לפירוט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

6800LE צריך גם ספק 350W.

מבחינת ביצועים הם די דומים, ה6800LE לא תמיד יותר טוב אבל והבדל קטן מאוד.

עם ה 68LE יש לך סיכוי לפתוח אותו ל 68 רגיל

אם יש לך ספק מתאים אני מציע 68LE כי הוא נמצא בארץ כי יש לו טוב וגדול יותר (שזה טוב למשחקים בעתיד) וכי הבדל כל כך קטן בביצועים שזה לא משנה.

למה כתוב בנועה:

500/900

זה אמור להיות 1000 ולא 900 בGT!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...