צורבי DVD ומה שמסביב - עמוד 35 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צורבי DVD ומה שמסביב

Gnome

Recommended Posts

רק עוד דבר קטן בבקשה יש שם כמה אני לא מסתדר עם זה תוכל אולי לתת לי לינק ישיר ומה אני עושה בקצרה? A301 A302 ??????

טוב מצאתי, עידכנתי .......לא שינה שום דבר, כנראה שאני צריך לקנות עוד אחד אוף עוד כסף :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 554
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אולי תוכל פשוט להחזיר את צורב ה-CD שהוצאת במקום

בכל מקרה משהוא לא מסתדר לי, אתה אומר שיש לך את ה-4160B ולפי הביקורת של cdrinfo הוא אמור לצרוב ב-x40

http://www.cdrinfo.com/Sections/Reviews/Specific.aspx?ArticleId=11079&PageId=7

"LG GSA-4160B DL Recorder - Page 8

CD Recording Tests

- CD-R Format

The drive supports 4X, 8X, 16X (CLV), 24X, 32X and 40X (Z-CLV) writing speeds.

According to Nero CDSpeed, the drive reached a maximum speed of 40.53X after 3.11 mins. The test started at 16.01X and had an average speed of 31.67X."

ואני לא יודע מזה בדיקת שגיאות אולי כשאתה מכניס דיסק שרוט או משהו כזה אני לא יודע...

אז הנה הסבר ישר מהסקירה של סידי פריקס על ה-3540

"Quality Scans:

The NEC ND-3540A can be used to measure/scan burned discs for their quality via Nero CD-DVD Speed. This can be handy to check and get an impression of which state/condition the burned discs are in. (Quality scans performed on the NEC ND-3540A drive can NOT be compared to scans done with other DVD writers)."

http://www.cdfreaks.com/article/214/2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי ....

אני חושב שהבעיה היא בדיסקים, אלו דיסקים שקניתי ב-KSP עם חברה בשם FORTIS , רשום עליהם X52 וגם בצורב הרגיל שלי הקודם נצרבו על X40.

משהו מסריח בהם, אצל חבר שלי שזה גם צורב ,שהדגם שלו 4167B, הם נצרבים על 48 או 40 לא זוכר.

כנראה שזה גם הדיסקים, וגם בגלל שהצורב שלו דגם יותר חדש . אגב עשיתי ניסוי על הצורב שלי, על מדיות CD רגילות מחברה אחרת.....ואכן כן נצרבו על

X40.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

בסוף קניתי את הצורב של 1628 אחלה צורב! נורא מרוצה...

ראיתי שמישהו כאן גם רצה לקנות אבל לא מצא... אני גרה בערד וקניתי בב"ש במחסני החשמל זה בא עם תוכנה ועם אחריות לשנה... ב289 שזה המחיר הכי טוב שמצאתי, באינטרנט מצאתי ב270 וזה לא יצא לי שווה כי המשלוח זה בין 30 ל45 ש"ח. אז אני ממליצה לקנות במחסני החשמל מי שמחפש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי אני צריכה עזרה אני בטח אראה כטיפשה אבל תזרמו איתי זה משגע אותי...

קניתי דיסקים לצריבה הדיסקים של ורבטים -R 16X

בקיצור רשום על המארז

photo printable

והדיסקים לבנים כאלה אני לא מבינה האם אני מדפיסה ישירות על הדיסק איך לעזעזל אפשר? מה אני מדביקה מדבקה על זה לא ממש הבנתי בידיוק.. איך .עושים את הפעולה...

הבנתי שזה photo printable

לא הבנתי איך עושים את הprint

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לקנות מדבקות להדפסה על דיסקים שאפשר להדפיס עליהן כמעט בכל ומתקן שמאפשר להדביק בצוקה מדוייקת. אבל, כמו ש b-or כתב, בשביל זה לא צריך דיסקים "printable" (שגם עולים קצת יותר בדר"כ).

בארץ יש מדפסות שמאפשרות הדפסה ישירות על דיסקים מסדרת R של Epson (למשל R300) ומסדרת Pixma של cannon (למשל Pixma iP4200).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...