צורבי DVD ומה שמסביב - עמוד 33 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צורבי DVD ומה שמסביב

Gnome

Recommended Posts

• תגובות 554
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי ציפיות גבוהות מאוד, אבל הטכנולוגיה עדיין בחיתולים.... נחכה לרגע שיהיה אפשר לבצע צריבת תמונה (ושאני אומר תמונה, אני מתכוון לתמונה, לא לאיזה שקף עלוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגע קניתי Philips 1628 במחיר של 256 ש"ח.

האריזה מאוד יפה מבחוץ ובתוכה נמצא"הצורב עצמו עטוף בעטיפת ניילון ומוגן בעזרת קרטון,4 ברגים שחורים שמגיעים בשקית,חוברת הוראות,דף פרסום של nero

ודיסק nero.

זה לא ה 1648 אולי?

הצורב הוא יחסית קטן ובעל עיגול במרכז(זה נראה לי הטכנלוגית קירור היחודית שלו).

יש ברשותי דיסקים של ווירבטים -R 8X תוצרת הודו advenced azo

מה אני יכול לעשות בשבילכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NEC3550/4550

LG 4167B

Philps 1628

כולם מצויינים עם ההבדלים היחסית קלים כפי שצויין בסטיקי, אבל:

1. מי יתן עבודה טובה יותר גם ככונן דיוידי- יעלה את המדיות במהירות סבירה וללא רעש שמציק - כמו ה3540 שלי. ( רעש בצריבה לא מפריע )

2. ספציפיט ל1628, שדרוג הקושחה שלו לבנקו 1640 מובטח? ובמידה ולא, תהיה דרך חזרה או שהלך הצורב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה שקט יותר מה NEC. לא יודע לגבי הפיליפס כי לא עבדתי איתו.

FW של 1640 - אני מאמין ש 100% כי זו אותה חומרה. אם אפשר להחזיר? סביר שכן, לא יודע. אין עדיין נסיון עם זה פה.

אני מציע לך שתשאל ב CD FREAKS לגבי ה 1628 כי יש שם נסיון איתו, ונשמח לדעת גם פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה איטנגל

נראה לי שאני יורד מהפיליפס מכיוון שאני לא מצליח למצוא אותו במחיר סביר בירושלים, ואין לי את הזמן לחקות למשלוח- מדובר במתנה -אם משהו מכיר מקום זול בירושלים לפיליפס אז התמונה תהיה שונה, פשוט נראת לי חברה יותר אמינה מבחינת התקלות (לפחות לפי הניסיון המר של כמה חברים ).

המצב כרגע הוא שאני מתלבט בין שני צורבים שזמינים בזול בKSP (אבל רק שנה אחריות):

LG 4167B-שהוא מצד אחד שקט אבל מצד שני הבנתי שהואלא בודק שגיאות ואיטי בקריאת - השאלה מזה איטי, יש נתון מספרי שמאפשר השוואה ברורה יותר?

לגבי בדיקת השגיאות- קיים עדכון קושחה שפותר את הבעיה הזאת?

NEC 3550-קרוא מהר יותר (שוב כמה מהר?) אבל מרעיש ויש לו בדיקת שגיאות טובה.

לפי הנסיון שלי מנק 3540 יש לו רעש כמו ציפצוץ או שריקה/חריקה שממש מציק אם ראים סרט או שומעים מהצורב, האם הבעיה הזאת קיימת גם ב-3550?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LG שקט, וזה שהוא איטי בקריאה זה כלום, אתה עדיין תראה סרטים אותו הדבר כמו כל כונן .

עד כמה שאני יודע אין עדכון קושחה לLG שיבצע סריקת שגיאות.

3550 קורא במקסימום מהירות שלו, עוד פעם, ממהירות 4X ומעלה אין שום הבדל אם אתה צופה בסרט .

לי יש 3540 ואין שום שריקה ושום ציפצוף והוא גם שקט לחלוטין, הקטע הרועש זה בקריאה במהירות המקסימלית שלו.

שניהם צורבים מעולים, רק קח בחשבון שה3550 לא תומך ב DVDRAM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי, כנראה שנפלתי על נק בעייתי, בכל מקרה הLG נשמע יותר מפתה אבל בדיקת הטעויות נראת כחסרון שעולה על היתרון של - .

שכחתי לשאול מה ההבדלים ביניהם בביטסטינג (4167B מול 3550) - אם אני מבין נכון ביטסטינג, באופן מופשט מאד, זה "שינוי" בחלק הלא קריא של הדיסק כך שנגנים וכוננים אחרים יזהו את המדיה כ-RAM

ושוב משהו מכיר חנות בירושלים שיש לה את ה 1628 זמין ובמחיר סביר -אפשר גם להשאיר הודעה בפרטי אם יש בעיה עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הבדל בביטסטינג, ביטסטינג זה ביטסטינג אתה בסה"כ גורם לנגן "לחשוב" שמדובר במדיית -ROM ולא פלוס.

שוב פעם, ה3550 לא תומך ביטסטינג עם הקושחה המקורית שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביטסטינג אתה בסה"כ גורם לנגן "לחשוב" שמדובר במדיית -ROM ולא פלוס

כן, התכוונתי רום באמת. כלומר היתרון של ביטסטינג הוא בזה שנגן רגיל יוכל לקראו מדיית +?

ה3550 לא תומך ביטסטינג עם הקושחה המקורית שלו

אתה אומר שאין הבדל ביניהם בביטסטינג אבל זה רק אם אני מעדכן קושחה ל3550 אז על איזו קושחה אנחנו מדברים או איזו ממולצת

האם יש קושחה ש"משדרגת" את ה3550 ל-4550?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...