עזרה בבחירת כרטיס מסך - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת כרטיס מסך

gooz

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הAXP הם לא חיות הספק, אבל הספק שלך הוא גם לא 300W אמיתי ככל הנראה

המערכת שלך די חסכונית, נסה לחבר, אם אתה רואה שהוא מתחיל לקרוס, במיוחד באמצע משחקים, אתה יכול לקנות ספק 480W ג'נרי, יש יותר סיכוי שאחד כזה יסחוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצעתי ג'נרי כי אמרת שאתה לא רוצה להוציא הרבה כסף - ספק איכותי כמו שאתה צריך זה לפחות 200 שקל

את התוכנה תוריד מ

http://downloads.guru3d.com/download.php?det=745

עריכה - האמת שבעצם אפילו הספק הזה יספיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלינק עובד אצלי, לינקים ישירים:

לחץ כאן

לחץ כאן

וזה לא קשה להחליף ספק, תמיד יש פעם ראשונה. בסה"כ צריך לנתק הכל, להוציא את הקיים, להכניס את החדש (עם ההברגות הדרושות) ולחבר את הספק החדש (אפשר למשל לשרטט לעצמך מה צריך לחבר ולאן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אחי אתה עזרת לי מאוד :)

כשאני לוחץ על הלינק מופיע הדף של המסכים/לא מסכים להסכם וכשאני לוחץ על מסכים זה לא מוריד ומגיע לדף לא זמין או שהוסר

ואני חושב שאני אנסה לחבר לפני שאני קונה ספק חדש את הכרטיס לראות אם זה עובד אולי בכל זאת זה יעבוד סביר :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ok הסרתי את כל הדברים שקשורים לאנבידיה עשיתי כל מה שהיה כתוב לעשות בריד פייל של התוכנה ושמתי את הכרטיס החדש עכשיו יש לו כזאת יציאה לקבל חשמל מהספק וחיברתי את זה לאחד מהם שהיה פנוי

ליד הכרטיס מסך זה בסדר? ואני לא מבין יש לו שתי כניסות לחשמל וחיברתי רק לאחד .זה טוב ככה או שאני צריך לחבר לו שתיים?

עוד לא התקנתי כך שכרע אין לי כרטיס מסך מזוהה במחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שהוא אמור לבוא עם כניסת חשמל אחת

בכל מקרה, אם הוא בא עם שתיים, תחבר שתיים

ותתקין דרייברים, אין סיבה לא להתקין דרייברים אחרי שהסרת את האלה של NVIDIA

עריכה - מצאתי ביקורות על הכרטיס של , ובכולן הוא בא עם כניסת מולקס בודדה, נורא מוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאלא :] אני מתכוון שיש כניסה אחת לחשמל כמובן אבל היא מפוצלת לשתיים וזה של ספירה לא פאוור קאלר :]

חיברתי לאחת והפיצול השני לא חיברתי כלום .

בפיצול יש אחד יותר גבוה מהשני כנראה אולי זה בשביל להגיע אם אין חיבור קרוב?

בינתיים חיברתי אחד והפעלתי אחד על הכל היי כמובן שזה לא ממש רמה לכרטיס הזה אבל זה עבד חלק חחחח אני כלכך לא רגיל לזה :P

היו קצת תקיעות כאלה של שניה ולא נראה שזה קרה מתי שהיה עומס אלה כזה סתם לא יודע מה זה היה אולי כי לא עידכנתי אבל המחשב לא עשה ריסט או משהו.

אז מה אתה אומר להשאיר פיצול אחד בלי כלום או שצריך לחבר לשתיהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...