חיזבאללה: החדרנו מזל"ט לשמי ישראל - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיזבאללה: החדרנו מזל"ט לשמי ישראל

PhP dUdE

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תצחקו חופשי...

אבל אל תזלזלו בחיזבלה.

הוא חמוש במיטב האמל"ח האירני, ורוב הסיכוי שגם המזל"ט הזה מתוצרתה.

ואני אולי יחדש לכם משהו, אבל רוב חו"ל האויר האירני מבוסס על אמל"ח ומטוסים אמריקאים, כמו F14 A/B, F5 , מסוקי קוברה ופנטומים, וכן מזלטים וטלי נ"א/נ"מ ומיטב הטכנולגיה האמריקאית של סוף שנות השבעים.

כי האמריקאים מרוב טיפשוטם מכרו אמל"ח אמריקאי לאירנים לפני המהפכה של חומנאי, גם כדיי להמריץ את הכלכלה שהייתה במשבר באותה תקופה, וגם בשביל תמריצים ותגמולים בנפט שקיבלו מהאירנים.

אומנם עם תחילת המהפכה האמריקאים סגרו את הברז לאירנים, בתמיכה בחליפים לאמל"ח שברשותה, וביטלו עיסקאות נוספות שכללו F16/15.

ברור שפעולה זאת יש בה תועלת תעמולתית מעשר מבצעית.

אבל לא לזלזל בהם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשך לEBT: אחרי המהפכה, אירן זכתה לתמיכה ולהזרמת ציוד ממיטב בית היוצר הסובייטי- שהייה בשיא פריחתו באותן השנים.

ככה שאסור לזלזל בהם בכלל! המהנדסים שלהם למדו במיטב האוניברסיטאות של מוסקווה ולנינגרד (שהרמה שלהם לפחות כמו של הרוורד וייל... אם לא יותר גבוהה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמונה של המזל"ט:

YE0239117_m.jpg

בכייף היה אפשר לחמש אותו בראש נפץ קונבציונלי או כימי ביולוגי, ולרסק אותו על אחת מהארים בצפון, ולהפוך אותו למלז"ט "מתאבד".

אין מה להגיד בהחלט פישלנו פה, השעננות הזאת תעלה לנו ביוקר.

לפני חצי שנה החזבלה "שיגר" בלון עם אמצעים אלקטרונים באזור חוות שבעה, אבל בגלל מזג האויר, הוא התרסק בצד הלבנוני.

והמקרה הכי חמור שהחיזבלה ניצל את השעננות הזאת, הוא ליל הגילשונים לפני קרוב ל10 שנים, שבו מחבל מהחיזבלה חדר מאויר לשטח , ותקף בסיס טירונים של גיבעתי, והרג 3 חיילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת לא שעננות, פשוט קשה לגלות מזל'ט במכ'מ...אם הוא טס גובה נמוך מסויים אין מצב שהוא בכלל יעלה במכ'מ וגם אם הוא יטוס בטווח של המכ'מ

אני לא יודע עד כמה המכ'מ שלנו רגיש אבל במקרה הטוב הוא יראה כמו ציפור...במקרה הרע הוא בכלל לא יראה...

אני לא חושב שהם יעשו משהו מזל'ט מתאבד כי אז נפעיל את ח'א האוויר שלנו ואם כל הכבוד לטיסן עם המצלמה הזה...נראה אותו כבר מול אף 16...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל בזה ש 90% מהמזל"טים בעולם מבוססים על מנועי בוכנה (פיפר), גם בגלל שאות אורכה יותר באויר, וגם בגלל שהוא שקט מאוד.

והגודל לא קובע (לפחות פה), כי מספיק כמה מאות גרמים של כומר כימי או ביולוגי בשביל לדפוק עיר כמו תל אביב.

כי החומר ניסע על גבי האויר ומתפזר עם מזג האויר.

וקיצור אין לך שום ידע בנושא, אז תחסוך ממני את הידע המופלא שלך בנושא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק אתה,חשבתה על להקים מופע סטנד-אפ?

דבר ראשון אכן רוב המזל"טים מבוססים על מנועי בוכנה בגלל האמינות וצריכת הדלק הנמוכה.

ישנם חומרים כימיים אשר לא נשאים באויר,וזה עניין של כמה שנים לפתח כימי אמין,וידע רב בנושאים רבים,וזה אין לארצות ערב,משום שכול המדענים הסוביטים ששהוא שם בעבר קיום עזבו או עקרו.

אז אנא וסלחו לי על המילה תחסוך את הבולשיט שלך מימני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL

הרגתם אותי כאן... תאמינו לי שאם זה היה כ"כ קל כבר מזמן הם היו משתמשים במזל"טים בשביל לפגע...

(גם אם לא ישירות אז לתת לפלשטינאים זה לא כזה קשה...)

חומר כימי בכמות שאפשר לשים על מזל"ט יכול מקסימום להרוג אחדים ולהשפיע על עשרות...

ובמחיר האדיר שלו כבר עדיף להם חומר נפץ...

חומר ביולוגי צריך חתיכת מיכל בשביל לאכסן אותו... מערכת מתוחכמת בשביל לשחרר אותו בזמן...

וכמות אדירה של הנגיף... וגם אז רוב הנגיף נהרס עוד בהתפוצצות (שחייבים שתהיה בשביל לשחרר את הנגיף)

ככה שאני בספק אם מטוס מפציץ יכול לשאת מתקן כזה... שלא לדבר על מזל"ט ועוד כזה עלוב...

הדבר הכי מסוכן שהם יכולים לעשות איתו זה לצלם שטחים שלנו... ואת זה אפשר לעשות דרך לוויין...

מה שכן חמור שלא עלו על זה... כי באותה מידה זה היה עלול להיות טיל קטן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשק כימי כל סטודנט שנה א' לכימיה, או כל נער תיכון משועמם יכול להכין. והוא יהיה מספיק יעיל, אם יש מאיפה להשיג את החומרים והציוד זה לא מסובך במיוחד. נשק כימי יעיל היה כבר במלחמת העולם הראשונה, הגרמנים השתמשו בו, אך נדפקו כאשר הרוח שינה כיוון. מזלט בסדר הגודל שהוצג כאן שירסס חומר כימי או ביולוגי, יצליח לפגוע בצורה רצינית בעיר גדולה. אם זה ביולוגי אז בכלל הלך עלינו, אבעבועות שחורות, או נגיף "פשוט" אחר שירוסס ממזלט באזר קריטי כמו תחנת רכבת, פארק, חניון גדול, יוכל להדביק חלק גדול מאוד מהאוכלוסיה הכללית של מדינת לפני שיתחילו תסימינים ברורים של המחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לרסס ממזל"ט חומר כימי בכמות שתספיק לפגוע באוכלוסיות גדולות...

נשק ביולוגי אולי כן וזה באמת סכנה.

בכל אופן אני הייתי בעד לזיין עכשיו את החיזבאללה חזק מאוד... פשוט שלוח ולהפציץ כל מטרה אפשרית.

קצת פאניקה באו"ם, שמים עליהם זין, החיזבאללה מקבלים בראש וככה יהיה קצת שקט בגיזרה הצפונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...