ישראל - מלחמה עם אירן בשנה הקרובה. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ישראל - מלחמה עם אירן בשנה הקרובה.

ETB

Recommended Posts

אפחד לא ביקש שתגידו שאני צודק

וגם ממש לא ציפיתי כי היו יותר מדי תראדים שבו אפחד לא הקשיב לאפחד כולם חושבים שהם יודעים הכל וגם נגיד שאתם חושבים שאתם יודעים הכל אתם חייבים לפסול לכולם את הדעה שלכם אלא אם כן היא בדיוק כמו שלכם

זאת הדעה שלי ואני אפילו לא הסכלתי על מה שאחרים אמרו כי לא אכפת לי כל כך כי כל אחד יכול לחשוב מה שבא לו...

רק הזמן יגיד את האמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חשבתי וחשבתי על להגיב פה על כווווולם... על רמת הכתיבה של RTP והידע ה"נרחב מדי" של כמה מכם על מי ומה יש לצבאות אלו ואחרים ומה הצבא שלנו צריך לעשות, לא לעשות, לגרבץ בשאננות וכו' וכו'...

אבל כמו שאמרו פה... "זה יוריד את הרמה"... לפי דעתי זה יעלה אותה לרמה קומית משהו... אבל נו טוב... לא כולם נכנסים לת'רד הזה עם הרבה הומור כמוני...

וחוץ מזה... זה לא הנושא של הת'רד... :)

מה שיש לי לומר זה שאנחנו לא אלה שמנהלים את הממשלה (לא שמי שנמצא שם הוא גאון גדול) וגם לא את הצבא ואת המודיעין... וגם הכתב לא קשור אליהם בשום צורה... ככה שכולנו (ובמיוחד הצעירים של "2005 בתל השומר" והלאה... סתם סתם... בצחוק) לא ממש יודעים על מה אנחנו מדברים יותר מדי...

בטח לא מה הולך להיות ואיך נגיב אנחנו או שאר העולם...

אבל אני מאמין שיש אנשים שם למעלה (איפשהו) בצבא שיודעים מה הם עושים... בטח שיותר טוב מאיתנו ומהכתב... אין סיבה לשום דאגה...

בכל מקרה... אם אתם רוצים לדון על זה איתי אז אני מצטער... אני לא מגיע לפורומים האלה הרבה... סתם במקרה הגעתי הנה... אז תוכלו לפגוש אותי במועדון הקליעה של הגדנ"ע בהרצליה במטווח האולימפי... (גילאי 14 ומעלה בבקשה... זה החוק... מה לעשות...)

מצטער אם מישהו פה נעלב חס וחלילה מהשורות הראשונות של התגובה הזאת...

(צעירים... :) נתראה באזרחות...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לאיראן אין טילים גרעיניים אם היה לה לא היית חי כבר מאיפה הבאת את זה?

ארה"ב תתקוף אותנו נו טוב במקרה כזה הצרפתים יגנו עלינו בחייהם זה בטוח.

אני מקווה שאתה אומר את זה בציניות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגובה הראשונה שלו הייתה מחוסר ידע

יש האירנים מאוד מאוד קרובים לייצור פצצות גרעיניות זה למה אנחנו רוצים לתקוף אותם

למצרים כנראה יש כי מצאו שאריות אורניום במפעלים כלשהם ופלוטוניום יש שם בשפע אז יש להם את כל מה שצריך בשביל הפצצה.....

המשפט השני שלו היה ציני כי הוא מכחיש

אבל לא משנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

urielka בטח ציניות אני נראה לך חולה נפש?

PC שמע לא אמרתי שלמצרים אין פצצותל אטום אמרתי שלאיראן אין וכאשר הם יתחילו להעשיר אורניום(מה שכול העולם עכשיו מנסה לשכנע אותם לא לעשות) הם יוכלו לייצר פצצה.

התקפה שלנו עליהם לךדעתי תיערך לפני שתיהיה להם פצצה בידיים אחרת למה לנו להפציץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העשרת אורניום זה לא מהיום למחר ואני הבנתי שהם רק בחיתולי התכנית. וגם אם הם יעשירו אורניום, זה יכול לקחת עד 15 שנים לפתח ראשי נפץ גרעיניים (אלא אם הם יקנו איזה מדען גרעין רוסי ומובטל בכמה ארגזי וודקה ואיזו שיפרע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדינות ערב לא יתקפו אותנו כי יש לנו נשק גרעיני? נו ברור, לכן הן תקפו אותנו ב-73'...

הנשק הגרעיני שלנו נועד לשימוש בתרחישים הקיצוניים ביותר בלבד (שימוש בנשק אב"כ נגד , פלישה קרקעית עמוקה של חילות מדינות ערב וכד') ונכון להיום, מהווה הרתעתי בלבד.

המצרים, ממש כמו הסורים, הירדנים והאירנים, יודעים בוודאות מוחלטת (ובצדק) שישראל לא תעז להשתמש בנשק גרעיני נגדן אלא כן תותקף ראשונה בנשק בלתי קונבנציונלי, וזה לא יפריע להן לנהל מלחמה קונבנציונלית רגילה ומתישה, שוב, כמו בשנת 1973.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העשרת אורניום זה לא מהיום למחר ואני הבנתי שהם רק בחיתולי התכנית. וגם אם הם יעשירו אורניום, זה יכול לקחת עד 15 שנים לפתח ראשי נפץ גרעיניים (אלא אם הם יקנו איזה מדען גרעין רוסי ומובטל בכמה ארגזי וודקה ואיזו שיפרע).

לייצר פצצת אטום לא כלכך מסובך, מספיק מאסה קריטי של אורניום וחומר נפץ קונבציאונלי, זה אולי לא יתן ניצול מירבי, אבל זה יעשה בום מספיק גדול במקרה הצורך.... הבעיה הגדולה היא האורניום, העשרתו נעשת בעזרת צנטרפוגות ענק, ואורכת כחצי שנה. אחרי זה זה עניין של חודשים מעטים, ויש להם פצצה נחמדה. אם הם יגיעו לשלב שהם יצליחו לבצע ניסוי גרעיני מלא, יהיה כבר מאוחר מידי לעצור אותם באמצעים קונבציאונליים. נצתרך לנייק אותם במכה אחת, שלא יהיה להם סיכוי לשגר עלינו טיל גרעיני, אין להם לוויינים, אז עד שהם יגלו תטילים שלנו יהיה מאוחר מידי :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנשק הגרעיני שלנו נועד לשימוש בתרחישים הקיצוניים ביותר בלבד (שימוש בנשק אב"כ נגד , פלישה קרקעית עמוקה של חילות מדינות ערב וכד') ונכון להיום, מהווה נשק הרתעתי בלבד.

גם כך בכל מדינות ערב - אף אחד לא יתקוף אף אחד בנשק גרעיני לדעתי, אף מדינה לא מטורפת עד כדי כך - כי אם תותקף בנשק כזה, איראן תימחק מהאטלסים בבית שלכם ומהגרסאות שעוד לא יצאו באותה יממה, וההיפך הוא הנכון גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראל פשוט לא תרשה לאיראן להשיג גרעיני.

מאמצים רבים מופנים לשם, ללא ספק.

רבות דובר על כך שהפצצה פשוטה בסגנון עיראק לא תספיק; תוכנית הגרעין שלהם מפוזרת באתרים רבים.

הטיפול בה יהיה עמוק בהרבה, ואין לי ספק שישראל לא תעשה זאת לבדה.

הפצצה? כן, בהחלט מסוגלת. אבל טיפול שורש שעיקרו עקירת משטר החומייניסטים צריך להתבצע בחסות של מעצמת על (מישהו מכיר אחת? ;)).

אני בטוח שהכל יהיה בסדר. פצצה איראנית משמעה תחילת הסוף של (גם בלי שייעשה שימוש של ממש בפצצה הזו, האפקט ההרתעתי

והכוח שדבר כזה יעניק לאיראן במישור הקונבנציונלי מספיקים בהחלט בשביל לעורר חלחלה בכל מי שמכיר את הסיטואציה).

אני בספק אם הסורים יתערבו. אם נכנסה להרפתקה האיראנית, הפצצה של הארמון הנשיאותי בדמשק וודאי לא תהיה אתגר, או

תעצר עקב שיקולים דיפולמטיים כלשהם.

מי נשאר? נסראללה, שיודע שאין לו מה להפסיד. אם איראן נופלת, הוא נופל איתה. לכן, צפו למטחי קטיושות ארוכים על בתיכם,

אלא אם חיל האוויר ישטוף את דרום לבנון כהלכה.

אני משער שבאיראן עצמה יטפלו וארה"ב, ובמקביל ישראל תטפל בלבנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי דוד בחיל האוויר (מפקד דת"ק) והוא אומר שישראל מתכוננת לתרחיש הזה של ההפצצה באיראן כל הזמן ויש על זה המון אימונים

הוא אומר גם שיש לישראל המון טילים מסווגים כך שיש למה לצפות.

ישראל מוכנה היטב הם נסעו לארצות הברית ובאו חיילות אוויר מכל העולם והוא אמר שהם היו שם הכי טובים והציגו את הרמות הגבוהות ביותר.

כל השאלה מתי תתקוף היא שאלה מתי מערכות ההגנה מפני טילים יהיו מוכנה כהלכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושף פה שום מידע מודיעיני הדברים ידועים לכל אחד ........

גם אין לזה שום איסור פרסום. וגם שר הבטחון אומר שמתכוננים להפצצה באירן זה ידוע כבר שנים.

וגם טילים מסווגים ידוע שיש לישראל וזה לא סוד כלשהו...אני לא חושף פה שום סוג ולא שום טכנלוגיה וגם אין לי יכולת מכיון שאיני יודע וגם אם הייתי יודע לא הייתי חושף מתוך הנאמנות שלי למדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...