צריך המלצות לשעון כף יד טוב!! נוטה לכיוון ג'י-שוק - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצות לשעון כף יד טוב!! נוטה לכיוון ג'י-שוק

Xt

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם יש זולים שעולים 300 ש"ח ויעשו, תאמין לי, בדיוק אותו דבר.

זה לא מונע ממך לקנות את המעבד שעולה 1,000 ויותר.

הממ, תחשוב על זה ככה..

מה אתה רוצה משעון? בסה"כ אתה רוצה שהוא יציג לך את השעה לא יותר מזה...

מה שצריך בשעון שהוא יהיה יפה ונוח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארז ב30$ דולר שיעשו בדיוק מה שמארז ב200$ למה יש אנשים שמשקיעים יותר?

ושעון זה קצת יותר מלהראות את השעה(אם הייתי רוצה לדעת את השעה הייתי שואל מישהו או בודק בסלולרי) כמו שבגדים זה לא רק כדי לא ללכת ערום.

אגב, אני הייתי הולך לחנות ורואב בעצמי את השעונים וגם לא בהכרח ננעל על Gshock.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמאל'ה בזבוז ענק של כסף!

תקראו לי נוב אבל בשביל מה לעזעזאל שעון במחיר כזה!?

קנה שעון פשוט ב50-100ש"ח גג וזהו מספיק, זה לא כאילו שיש משהו כ"כ מיוחד בשעונים האלו! (חוץ מהמחיר! :s07:)

עוד ילד קטן...

אני אכתוב נוסחה המקובלת בחברה המערבית: כסף = איכות. בתמורה ל-600 ש"ח אני מקבל שעון יפה, חזק, אמין, עמיד למים במקלחת ובים ומותג איכותי. בתמורה ל-100 ש"ח אני מקבל זבל סיני שנשבר אחרי חודש. 

עכשיו אתה מבין למה משלמים יותר כסף? 

הממ, תחשוב על זה ככה..

מה אתה רוצה משעון? בסה"כ אתה רוצה שהוא יציג לך את השעה לא יותר מזה...

מה שצריך בשעון שהוא יהיה יפה ונוח...

לא נכון. אני רוצה איכות. אני רוצה לשמוע תגובות בסגנון "אחלה שעון, כמה עלה?" אני רוצה להרגיש שאני אדם ברמה ולא עני מרוד שקונה זבל סיני ב-40 ש"ח "רק" בשביל לדעת מה השעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שעונים לא קונים באינטרנט, הולכים לחנות, מודדים, משווים, רואים איך זה מתלבש על היד ואיך זה נעים לאין, ואז מחליטים וקונים.

זה לא כרטיס מסך.

תאמין לי, שעון יקר נראה טוב על כל אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, באמת לא צריך לריב בגלל שעון.

שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה אם הכסף שלו , סה"כ אנשים נתנו פה את הדעה האישית שלהם.

לקונה שעון, תלך לחנות תמדוד ותקנה מחברה איכותית ... פשוט מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי, שעון יקר נראה טוב על כל אחד.

600 ש"ח עדיין לא נחשב ליקר מדי, ואנחנו מדברים על GShock שידוע שמראה זה לא בדיוק הצד החזק שלהם.

תאמין לי, מנסיון, השעון הכי מדהים בעולם שנראה ממבט ראשון מצויין עלול פשוט לא לצאת חן בעיני מישהו לאחר שמדד אותו על היד שלו.

מה אתה מעדיף? שעון יקר בטירוף שתסבול לשאת אותו או שעון פשוט יותר שתרגיש טוב איתו?

אתה פשוט לא יכול לדעת איך השעון באמת מתאים עד שתשים אותו על היד שלך, פשוט לא.

לדעתי לחפש שעון באינטרנט זו סתם עצלנות, גם יותר מעניין ללכת ולהסתכל על מבחר שרואים בעיניים אתם לא מסכימים?

אתה יודע מה (לפותח הת'רד), תמצא מספר שעונים שאתה אוהב, ואז תחפש איפה מוכרים אותם בארץ שאפשר לבוא ולמדוד אותם, תאמין לי שלא תפסיד כלום חוץ מעוגמת נפש פוטנציאלית למשהו שתזמין בעיניים עצומות.

עריכה: הצצתי בשעון שבלינק שהבאת. נראה יפה מאד (משום מה היה לי את התמונה של הג'י-שוקים השחורים המגעילים האלה.. שחכתי שיש גם את כל אלו). גם לי, בעצם, יש סוג של ג'י שוק (אבל לא בדיוק). אבל לא הייתי אישית קונה את השעון כי אני לא אוהב שיש יותר מדי דברים שמפריעים לתצוגה האנלוגית הטהורה (כל התת-מחוגים הקטנים האלה.. לא אוהב את זה). אבל זה כמובן רק טעם אישי.

אבל שוב, אני רק יכול להמליץ בחום על ביקור בחנויות שעונים (משביר למשל, יכול להיות שראיתי את השעון הזה אצלהם) - אתה בטוח לא תפסיד מזה. ותחשוב שאתה הולך להשקיע סכום נכבד במשהו שיהיה אתך שנים על גבי שנים, לא שווה את הטרחה? ;)

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שעון זהו לא סתם פריט שמראה את השעה. הוא מוגדר כתכשיט מהסיבה הפשוטה שהוא סמל סטטוס. כפי שאתה לא קונה מכונית פאר בגלל הביצועים שלה/נוחות כך אתה לא קונה שעון רק כדי לראות את השעה.

600 ש"ח זהו סכום נמוך ביותר לשעון אך בכל זאת יש מבחר לא קטן.

XT, בן כמה אתה? המלצתי היא לרכוש את השעון בראיה קדימה ואם אתה מתכנן להישאר עמו שנים רבות (שנות ה-20 לחייך) תקנה שעון אנלוגי, פחות מצועצע ויותר אלגנטי על מנת לא להתחרט לאחר מכן.

http://www.netactive.co.il/main.php?cat=17

תבחר בהתאם לטעם שלך. אמנם אין בהם הרבה פונקציות, אך הפונקציות בשעון מאבדות בד"כ את יעילותן חודשיים לאחר הקנייה (במידה והשעון לא נרכש למטרות ספציפיות כגון צלילה/ריצה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות...

עכשוי זה ברור שאני הולך לחנות לראות את הדגמים שאני חושב עליהם!

אני לא מתכוון להזמין דרך האינרטנט, בנתיים אני רק מסתכל מה המחירים כדי שלא יתקעו לי מחירים (כמו בריקושא למשל הבדל של 300 שקל בין מחירי האינטרנט למחיר שלהם- יקרנים!!)

אני בן 17.5 ואני חושב על שעון שיהיה לתקופה ארוכה, לימודים ..

בגלל זה אני רוצה משהו כסוף שהוא יותר אלגנטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, בגלל זה אני מחפש שעון אלגנטי, או ג'י שוק אלגנט או סווטצ' שעכשיו ראיתי..

הייתי רוצה סייקו אבל המחירים בשמיים! ועכשיו אין לי תקציב כזה,

הנה הסווץ' שראיתי

http://store.swatch.com/watch/YMS1003AG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את ה GShock ILLUMINATOR DW-6600 (הדגם של 94', אתה יכול לראות באתר של GShock), והוא פשוט מעולה.

החיסרון היחיד שיש לו הוא שהוא פשוט מפלצת, הוא ענק!

לבשתי אותו הרבה פעם, אבל הורדתי אותו לפני איזה 5 שנים כי הוא היה ענקי מדי בשבילי... עכשיו הוא שוב חוזר אליי בגלל הצבא.  :P

תמונה:

DW66001V.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...