צריך המלצות לשעון כף יד טוב!! נוטה לכיוון ג'י-שוק - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצות לשעון כף יד טוב!! נוטה לכיוון ג'י-שוק

Xt

Recommended Posts

אני צריך המלצה לשעון יד,

אני רוצה שהוא יהיה יפה!!! וטוב!

תקציב עד 650 שקל

בבקשה תעזרו לי למצוא... תנו קישורים דגמים והכל, ואם יש למישו שעון מסוים אז אני אשמח אם הוא יגיד מה טוב בו ומה לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני צריך המלצה לשעון יד,

אני רוצה שהוא יהיה יפה!!! וטוב!

תקציב עד 650 שקל

בבקשה תעזרו לי למצוא... תנו קישורים דגמים והכל, ואם יש למישו שעון מסוים אז אני אשמח אם הוא יגיד מה טוב בו ומה לא

אמאל'ה בזבוז ענק של כסף!

תקראו לי נוב אבל בשביל מה לעזעזאל שעון במחיר כזה!?

קנה שעון פשוט ב50-100ש"ח גג וזהו מספיק, זה לא כאילו שיש משהו כ"כ מיוחד בשעונים האלו! (חוץ מהמחיר! :s07:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הג'י שוק וזה שעון מאוד מאוד מאוד אמין וחזקקקק!

הוא נמצא אצלי כבר חמש שנים ועבר דברים לא קלים וחטף מכות איומות (אני עובד במסגריה) ובכל זאת לא קרה לו כלום,העמידות שלו למכות ולתנאים קשים פשוט מדהימה,אפס תקלות עד היום וגם משחק מרובה עם תאורת המסך והסטופר וןהספירה לאחור לא רוקנה לו את הסוללה מהר והחלפתי בינתיים רק אחת במשך החמש שנים וזה בגלל המשחק עם התאורה בעיקר.

יש רק פאק אחד לשעון הזה כמו שהזכיר כאן מישהו וזה הרצועה שלו,המעצבים המכוערים של קסיו שכחו שאנחנו לא ויש לנו עור ולא פרוטזה,הרצועה שלו פשוט מתעללת בעור וגורמת לשפשפות קשות ומאוד מאוד לא נוחה וזה עוד בלשון המעטה,הדגם שלי בא בצבע אחיד(ירוק צבאי ) ולהחליף את הרצועה המייסרת הזו זה יהיה פשוט לכער אותו ולהרוס את המראה הקרבי שלו ולכן בלית ברירה אני ממשיך לסבול.

עצתי לך : אם תמצא את סדרת הג'י שוק עם רצועה קצת יותר נורמלית שמתחשבת בבשר שלנו אז לך על השעון הזה,למרות המחיר הוא שעון להכנס איתו להשרדות באמזונס בלי שום בעיה ומאוד אמין,אם לא תמצא את הדגם הזה עם רצועה יותר נוחה אז חפש לך שעון אחר,יש דגמים חבל"ז של סייקו וגם עמידים מאוד דומת הג'י שוק אבל תג המחיר זה משהו אחר כבר.

מקווה שעזרתי לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שעון סולרי של G-shock שקניתי אותו בזמנו ב 1149 כשהיתי עוד בן 14 ~ ... פשוט רציתי לקנות שעון טוב הלכתי לחנות ובהתחלה חשבתי להוציא על שעון משהו כמו 700~ שזה גם המון

אבל בסוף השעון שרציתי לא היה ניתן להשגה אז השיגו לי בחנות את הקטלוג של G-shock ומכל השעונים בחרתי את הסולרי שיש לי עד עכשיו ! שזה 6 שנים + ... אז נכון שיגידו שזה היה יקר מאוד ורוב

האנשים בכלל מסתדרים בלי שעון אבל מבחינתי זה אחת הקניות הכי טובות שלי ואחד הדברים היחידים שממש יש לי ערך סמיננטלי אליו(גם בתור הדבר היקר הראשון שקניתי במו כספי שעבדתי עליו קשות...מאז נקנו עוד הרבה דברים  ;D)  אין לך מושג כמה השעון הזה עזר לי בתקופת המבחנים והבגרויות  ;)

היות ויש לו כך שהוא היה טוב מאוד לרשימת נוסחאות בפיזיקה וכל מיני שטויות ,גם מספרי טלפון עוד לפני התקופה שלכל ילדה בת 4 היה פלאפון .

מבחינת הכסף שהשקעתי עליו אני גם לא מצטער היות והוא החזיר את ההשקע ועדיין ממשיך להחזיר לעוד שנים רבות ואם הוא יעלם לי משום מה אני יקנה עוד אחד בול

מה שמיחד את השעון שלי מלבד היכולת לשמור (פעם זה היה נדיר) זה שהוא סולרי מה שאומר שאתה לא צריך להחליף שום בטרייה מה שעוזר לשמור על העמידות שלו מפני כל מיני דברים ,אם מישהו

שהוא לא מומחה מחליף לך ...בגלל שצריך להחליף כל מיני גומיות ושיט מה גם שהאור הכחול שלו טוחן את הסוללה ... כך שאני לא צריך לדאוג לכל זה

הבעייה היחידה היא שאני יותר חיית לילה מיום וקרה לי הרבה פעמים שבאיזה תקופה מסויימת היתי יוצא כמעט תמיד בלילה אז הסוללה פשוט לא היתה נטענת מספיק  :cool2: אבל מצאתי לזה מהר פתרון

ועכשיו אני תולה את השעון על הסורגים בבוקר וכשאני קם בערב הסוללה מלאה  :xyxthumbs:

טוב בקיצור מה אני מבלבל לך תמוח הנה הלינק לשעון

http://www.wristwatch.com/depot.asp,,sku,,cas-dw93001v

אני חייב לציין שהוא נראה הרבה יותר יפה מהתמונה ...והרבה אנשים מתלהבים מהשעון הזה

בקשר למחיר הוא כבר ירד אם אתה רוצה את השעון הזה או משהו דומה לו

כנס לאתר של קסיו לקטלוג ותבדוק שם ,אם אתה ספורטיבי אז מאוד כדאי ללכת על G-shock

U cant go wrong with this shit

נ.ב לגבי הרצועה אני לא הרגשתי מטרד יותר מידי גדול מימנה בכל אופן יש מלא סוגים כיום עם כל מיני רצועות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הייתי קונה שעון ב- 600 שקל.

אני קניתי שעון של Casio ב- 200 שקל , וכבר 4 שנים הוא עובד בלי להחליף בטרייה.

אני פשוט הייתי מצי לך לקנות אזה שעון של Casio שאתה אוהב את העיצוב שלו ולא תהייה בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי פעם שעון Casio, מכירים את הקטנים והדקים האלו?

עלה לי 40ש"ח בזמנו ואחלה שעון היה לי אותו כמעט 3 שנים עד שנהרס לו הרצועה.

הוא היה מקבל דיי הרבה מכות ונשרט לי הרבה, אבל עלה כולה 40ש"ח :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם קונים ומעבדים במאות ואף אלפי שקלים, שמחזיקים בלחץ שנה-שנה וחצי, ואחרי שנתיים+ רובם כבר מחזירים את נשמתם לבורא - ואתם מתלוננים על 600 ש"ח עבור שעון שיחזיק שנים על גבי שנים, ובכל מצב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם קונים ומעבדים במאות ואף אלפי שקלים, שמחזיקים בלחץ שנה-שנה וחצי, ואחרי שנתיים+ רובם כבר מחזירים את נשמתם לבורא - ואתם מתלוננים על 600 ש"ח עבור שעון שיחזיק שנים על גבי שנים, ובכל מצב ?

זה נכון מה שאתה אומר, אבל מכרטיס מסך אתה מפיק הנאה מיידית, לעומת שעון שאתה מפיק הנאה יותר מתמשכת. קשה להשוות בין שני הדברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...