עזרה בבחירת כרטיס לSony DCS- F828 ***עודכן *** - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת כרטיס לSony DCS- F828 ***עודכן ***

HellWarrior

Recommended Posts

ערב טוב ומבורך  !  :xyxthumbs:

ביום שישי האחרון קיבלתי את המצלמה שהזמנתי DCS-F828 , ואני מתלבט איזה כרטיס לקנות לה, או אולי כרטיסים חח

הנה הפרטים - למצלמה החמודה יש 2 כניסות לכרטיסים, כניסה לכרטיס מסוג  MemoryStick , וכניסה לכרטיסי Microdrive - CompactFlash , ויש מתג העברה לשימוש בין שיניהם - ז"א שאפשר לשים גם כרטיס MS וגם CF - מה עוד - שוב פעם לפי , על כרטיס מסוג MS אפשר להקליט סרטונים לא מוגבלים בזמן, רק במקום, ומחירם גבוה מאוד (יחסית ללCF) .

השאלה היא - האם כרגע כדאי לי לרכוש כרטיס 256MB בתצורת CF ULTRA 2 כרגע, ועוד כחודש בערך כרטיס MS Pro 512MB מהיר לסרטונים ( יותר חח )  ולהשתמש בהם במקביל ?

תודה רבה, וגם אני אבקש המלצה לכרטיס CF מהיר ואיכותי בנפח 256MB - וכרטיס MS איכותי בנפח 512MB - משהו לא פופלרי כ"כ.

תודה ויום טוב ! :yelclap:

עריכה :

ועוד שאלה...מה ההבדל בין Memory Stick לבין Memory Stick Duo ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי דווקא הולך על משהו יותר גדול, בכ"ז מצלמת 8MP ואם אתה רוצה לנצל אותה כמו שצריך...  :silly:

512MB CF - עולה 255 ש"ח.

1GB CF - עולה 520 ש"ח.

256MB MS-Pro - עולה 320 ש"ח.

512MB MS-Pro - עולה 556 ש"ח.

וידאו - ב-256MB אתה יכול להכניס באיכות גבוהה (640x480) בערך 3 דקות (אולי קצת יותר). [ ע"פ סרטון הדגמה מהביקורת של סטיב ]

* תעשה חישוב, תקליט סרטון ברזולוציה גבוהה, תראה כמה הוא תופס וכמה שניות הוא. קח כרטיס 256MB לדוגמא (שהוא 244 מגה ריאלי), תחלק במשקל של הסרטון ותכפיל באורך הסרט (שניות) ותראה כמה שניות נכנסות ב-244 מגה. (אם אתה רוצה דקות, תחלק ב-60).

ותתחדש על המצלמה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה רבה :):xyxthumbs:

(אם אתה רוצה דקות, תחלק ב-60).
- וואלה ? בשעה יש 60 דקות ? חשבתי 100  :silly:  :nono:

הכרטיס CF, שהוא לא CF Type II אמור להיות פחות טוב מאחיו הCF Type II , הלא כן ? (פחות טוב= מהיר פחות..יחסית)

וגם השאלה בסוף, מה ההבדל בין MS לבין MS DUO ?

תודה  :xyxthumbs:

עריכה :

מה באמת ההבדל בין כרטיס CF שהוא x40 לבין CF Type2 Ultra ששם לא מצויינת המהירות . .? זה מורגש ?

תודה רבה רבה שוב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CF-II נראה לי זה התמיכה ב-MicroDrive.

MS - מצלמות דיגיטליות [תואם, גם ה-Pro ]

MS DUO - בעיקרון במקור למכשירי סלולר הדורשים מקום לוידאו/שירים וכד' אבל נתמך גם במצלמות (של ::))כיום. [לא תואם למצלמה שלך]

x40 - זה "כולה" כתיבה של 6 מגה לשנייה.

ה-UltraII זה 9 מגה לשנייה.

ה-x40 זה פשוט "תרגום" של הקריאה/כתיבה למספרים כמו של צורב/CDROM לנוחות :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, תגובה מהירה בהחלט, תודה רבה לך, שוב פעם !

לפי מה שהבנתי, הDuo בא עם מתאם לMS רגיל...אז זו לא בעיה..בכל מקרה נעזוב את זה :)

עריכה :

מה באמת ההבדל בין כרטיס CF שהוא x40 לבין CF Type2 Ultra ששם לא מצויינת המהירות . .? זה מורגש ?

תודה רבה רבה שוב 

עריכה :

בעעעע חבר של אמא קנה כרטיס MS-Pro של 256MB ב460 ש"ח ... :\\ אמרתי לו לא לקנות בלעדיי !

ניחא חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...