מזה SD RAM וDDR - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מזה SD RAM וDDR

thebomb59

Recommended Posts

כמו שאתם רואים בשאלה אני רוצה לדעת איזה כרטיס זיכרון יש לי אני יודע שיש לי שתיים של 128 ואני לא יודע אם זה אס די או  די די ואני רוצה לדעת מה ההבדל בינהםכי אני רוצה  לקנות 256 400MHG ואני לא יודע אם כדאי לי :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנות everest\cpuz שזמינות במחלקת ההורדות באתר יוכלו לדווח לך איזה יש לך,

ובמידה ותסתבך הם גם יציגו לך איזה לוח אם יש לך ואנחנו נוכל לבדוק איזה מתאימים לו..

בכל מקרה אם הזכרונות שלך ישנים לא מומלץ לערבב אותם עם חדשים (כל הסטיקים יתאפסו למהירות הנמוכה מבין כולם..)

במידה ויש לך מעבד חדיש זה יכול להפריע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

cpuz יש במדור הורדות באתר, רק צריך טיפה לחפש. אתה גם יכול לחפש בגוגל "cpuz" ואני בטוח שתמצא.

בכל מקרה אם יש לך כרגע SDRAM לא תוכל לשים במקומו , זו תושבת אחרת לגמרי וצריך להחליף (מה שכבר עושה את זה מאד לא כדאי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה סוג של שפחות או יותר מת וחלף מהעולם.

קשה לי להאמין שתצליח למצוא מישהו שעדיין מוכר RDRAM, וגם אם כן הוא תמיד בא בזוגות ככה שאם אין לך זוג פנוי תצטרך להחליף את שני הסטיקים שלך לכאלה של 256 (אין אפשרות לשים אחד של 128 ואחד של 256).

קח בחשבון ש-RDRAM יקר יותר מ-DDR

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה איזה פאק טוב אז כנראה אני אנסה לקנות אחד של 512RAM 400MHZ וזהו את השניים הישנים אני לא יודע מה אני יעשה איתם השאלה שלי היא כזאת איפה כדאי לקנות את הראם ומה הכי כדאי לי למחשב שלי כי אני מתכוון לחליף את הראם בכל מיקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה איזה פאק טוב אז כנראה אני אנסה לקנות אחד של 512RAM 400MHZ וזהו את השניים הישנים אני לא יודע מה אני יעשה איתם השאלה שלי היא כזאת איפה כדאי לקנות את הראם ומה הכי כדאי לי למחשב שלי כי אני מתכוון לחליף את הראם בכל מיקרה.

SDRAM \ \ RDRAM בנויים בצורה שונה, משמע אתה לא יכול לחבר שונה לאותו מקום בלוח אם

אין לך ממש בשביל מה לשדרג כי כל המערכת שלך לא חזקה וזה יהיה בזבוז כסף להחליף לוח אם ולקנות חדשים כל עוד אתה עם אותו מעבד

תשאר עם מה שיש לך כרגע, ושתצטרך מערכת חזקה יותר תשדרג לפחות את השילוש (מעבד+לוח+זיכרון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהיה חייב לקנות גם זכרונות חדשים במידה ותחליף לוח,זכרונות DDR

ואולי גם כרטיס מסך (במידה שיש לך כרגע מובנה),מצד שני אפשר לקנות לוח אם כרטיס מסך מובנה אבל לא מומלץ למשחקים

לא צריך להשקיע יותר מדי בלוח,ב550-700 אפשר לקנות לוח חזק אם כל הפיצרים שצריך

אי אפשר להמליץ לך על לוח בלי לדעת את הסוקט של המעבד ואת ליבתו

תוריד cpu-z - http://www.cpuid.com/download/cpu-z-124.zip

תביא מה שרשום ב code name / package

או שפשוט תעלה תמונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...