2 שאלות על קירור אוויר! - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 שאלות על קירור אוויר!

BenK

Recommended Posts

היי...

רציתי לשאול 2 שאלות בקשר לקרור אוויר...

1.כאשר יש לי מאוורר בצד המארז, על הכרטיס גרפי אך הטמפ' בחדר גבוהה.. האם בכל זאת המאוורר

יהווה מסוים לו.. או שהוא אף יעלה את הטמפ' שלו..

2.אותו מקרה רק עם מאוורר פנימי.. שממוקם בתוך המארז ונושף על ההארדיסק.. האם כאשר הטמפ' יהיו גבוהות הוא בכל זאת יעזור

או להיפך...

נשמע דבילי אך אנא לענות ברצינות. :-*

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי...

רציתי לשאול 2 שאלות בקשר לקרור אוויר...

1.כאשר יש לי מאוורר בצד המארז, על הכרטיס גרפי אך הטמפ' בחדר גבוהה.. האם בכל זאת המאוורר

יהווה מסוים לו.. או שהוא אף יעלה את הטמפ' שלו..

2.אותו מקרה רק עם מאוורר פנימי.. שממוקם בתוך המארז ונושף על ההארדיסק.. האם כאשר הטמפ' יהיו גבוהות הוא בכל זאת יעזור

או להיפך...

נשמע דבילי אך אנא לענות ברצינות. :-*

תודה.

1. אין מצב שהוא יעלה את הטמפ' של כרטיס המסך, אלא אם כן יש לך מאורר על כרטיס המסך והמאורר שתתקין בצד המארז יהיה ממוקם בנקודה שתגרום למערבולות באיזור המאוור של כרטיס המסך. זה המצב היחידי שבו הטמפ' יעלו. ברב המקרים זה יוריד את הטמפ' של כרטיס המסך בהשוואה למצב של מארז סגור בלי מאורר בצד, היות וכל תנועת אוויר שתגרום לאויר החם שמצטבר על הסינקים של כרטיס המסך תוריד את הטמפ' או תשמור עליהן 2-3 מעלות פחות מהטמפ' הקבועה של הכרטיס כשהמארז סגור. תשים לב שאין להשוות לטמפ' של כרטיס המסך כשהמארז פתוח בלי שום איורור נוסף.

2. גם בנוגע לכונן הקשיח, המאורר יעזור. תזכור כאשר אתה משתמש בכונן קשיח שהוא 7200RPM ומעלה, אתה חייב, אבל חייב להשתמש בקירור אקטיבי או לפחות לחבר אותו עם מחברים למקום של מפרץ סידירום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המ...

תודה!@

אתה יכול רק להסביר את הקטע הזה...

"או לפחות לחבר אותו עם מחברים למקום של מפרץ סידירום."

כי יש לי Quantum 7200

ואין לו שום מאוורר אקטיבי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...