דיונים פוליטים, מוטלים על הכף. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיונים פוליטים, מוטלים על הכף.

e-Pit@m

לאסור דיונים פוליטיים באתר?  

495 הצבעות

1. 1. לאסור דיונים פוליטיים באתר?

Recommended Posts

סליחה על הביטול, אבחל לסקר כזה אין מקום פה.

מי שאוצה לשבת כל היום מול הפורום ולדבר רק על חומרה, יכול.

שפשוט לא יכנס לתארדים האלה.

אין סיבה, שתסגור למשהו את התארד, אם לא השתתפת בו, וזה לא מענין אותך.

או לחילפון, אם אתה חושב שזה עלול להכניס אותך למריבות עם אחרים בגלל תגובה שלך בפורום - אל תגיב שם.

חד חלק. אין מקום לסגור את הפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שפשוט לא יכנס לתארדים האלה.אין סיבה, שתסגור למשהו את התארד, אם לא השתתפת בו, וזה לא מענין אותך.

או לחילפון, אם אתה חושב שזה עלול להכניס אותך למריבות עם אחרים בגלל תגובה שלך בפורום - אל תגיב שם.

מעניין עוד כמה זה צורך להופיע כדי שהמסר יעבור ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסר הועבר, אני מצטער שבכלל העלתי את זה לדיון המשתמשים.

ואני נורא מצטער שהעלת את הדברים בצורה שמובנת כל כך לא נכון

איש אינו בעד לסגור את הפורום לגמריי זה יהיה טפשי סך הכל אני העלתי הצעה לגבי הסקטור של ויכוחים פוליטים מתלהמים

ואל תסתמם לי (שורש ס.מ.א) מכמה אנשים שאומרים "איש אינו מכריח אותך להכנס לאותם ת'רדים" מכיוון שזה נגרר אחד כותב משהו שני מגיב וכן הלאה הבעייה שלה אני מתנגד נחרצות ראשיתה היא במנהלי הפורומים בגלל הליגישימיות ומתק השפתיים המפולפל עליו שומרים חברי הפורום הופך את הויכוח ל ... דיון לגיטימי ובכן, לדעתי הוא לא כי בצורה זו או אחרת הכוונה מובנת ודיבור ציני עוקצני ומתלהם מבחינתי הוא כמו ריב ברוטלי לכל דבר. כוונתי הייתה סך הכל לאסור דיונים פוליטיים מכיוון שלצערי לא היו באתר דיונים אלא ריבים פוליטיים, ויכוחים פוליטיים

וכמובן שזה מיותר מה הקשר בין אתר שהוקם למען חומרה לבין פוליטיקה ועוד שרובו ככולו של גולשי האתר אינו בעל זכות הצבעה בכלל זאת פשוט מראה של ההשקפה הפוליטית הרווחת בקרב בני משפחתו המבוגרים בד"כ אפשר להקביל את הדבר לווארז זה קיים ידוע שעושים את זה הרבה זכותו של כל אחד לעסוק ולדבר על ווארז אבל במגמת האתר זה לא לגיטימי אי אפשר למשל לפתוח פורום האקינג וווארז ולומר מי שלא בעד שלא ישתתף שם

בקיצור הנקודה שאני בא להבהיא היא שבשום וויכוח מתלנם לא ראיתי אף מנהל פורום נוקף אצבע בעניין אני ערכתי את הצעתי מחדש והיא לא איסור! ההצעה החדשה היא ברגע שמתפתח ויכוח או ריב באתר בין הגולשים ויודעים מה ?1 לא רק פוליטי אלא בכלל

פשוט לנעול את אותו הת'רד למניעת חיכוחים ובמקרה הצורך לנעול אותו לדעתי אין מקום לריבים מטופשים כאן באתר

אורי הנקודה לא הובהרה על ידך נכון ומה שאמרת שאתה מצטער שהעלית את זה זה היה קצת לא במקום! למה לא? יש כאלה שמתנגדים לדבר אז דעתם לא חשובה ? חוץ מזה הצביעו רק כמה אנשים בודדים ובכלל דבר כזה מעלים לדף הראשי לא לפורום!

ואני בדעתי איתן

אני שונא ריבים באתר !!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שפשוט לא יכנס לתארדים האלה.אין סיבה, שתסגור למשהו את התארד, אם לא השתתפת בו, וזה לא מענין אותך.

אמממ... מעניין...

לשיטתך אפשר להחזיר את פורום קניה ומכירה, מי שלא רוצה שלא יכנס לפורום. חד וחלק.

אהה כן, אפשר גם פורום סקס, מי שלא מעוניין שלא יכנס. חד וחלק.

ועל זה הדרך...

לא, ממש לא מתכוון למה שכתבתי מעל, אלא להראות לך שהטיעון שלך יכול להיות גורף לשאר רעיונות נוספים.

בכל אופן אני מרגע זה ואילך מחוץ לדיון הנוכחי, ומחוץ לדיון המדובר. אין לי חשק לריב עם אף אחד.

(למה לי פוליטיקה עכשיו :-/ )

מאחר ויצאתי מהדיון, אבקש לא לריב ובלי מכות. ;D

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ... מעניין...

לשיטתך אפשר להחזיר את פורום קניה ומכירה, מי שלא רוצה שלא יכנס לפורום. חד וחלק.

ועל זה הדרך...

בהצלחה

נו ? תגובות מישהו ?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור הטראבל מייקר הגדול בענייני הפוליטיקה/אקטואליה באתר, אני לא חושב שצריך לסגור.

אני לא חושב שפעם מישהו ראה שאלה שלי ואמר "אה לא, הוא שמאלני וגם ככה לא יבין כלום".

עקיצות אולי יש מידי פעם, אבל הם נאמרות בטוב טעם (אני מקווה ::) ).

עופר, אתה לא משתתף בדיונים- שיהיה לך כיף חיים, גם אתה נוסטרדמוס... אבל חוץ ממכם, אני חושב שאני וגריי ולרמן והשאר, דיי נהנים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שפשוט לא יכנס לתארדים האלה.

אין סיבה, שתסגור למשהו את התארד, אם לא השתתפת בו, וזה לא מענין אותך.

בסה"כ אני מסכים איתך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור הטראבל מייקר הגדול בענייני הפוליטיקה/אקטואליה באתר, אני לא חושב שצריך לסגור.

אני לא חושב שפעם מישהו ראה שאלה שלי ואמר "אה לא, הוא שמאלני וגם ככה לא יבין כלום".

עקיצות אולי יש מידי פעם, אבל הם נאמרות בטוב טעם (אני מקווה ::) ).

עופר, אתה לא משתתף בדיונים- שיהיה לך כיף חיים, גם אתה נוסטרדמוס... אבל חוץ ממכם, אני חושב שאני וגריי ולרמן והשאר, דיי נהנים :)

אני מסכים איתך לחלוטין (לשם שינוי ;) , סתאאם! בצחוק ! יש דברים שעליהם אנחנו מסכימים , אני חושב ??? )

בסך הכול אף אחד לא לוקח יותר מידי ברצינות את מה שרשום. ורוב האנשים מנסים להדבר בטוב טעם ולא בסתם התלהמויות (ורק בגלל שזה לא נותן כלום) .

וחוצמזה זה התחביב שלנו, תנו גם לנו להנות קצת!!! גם לנו מגיע חופש מאינטל ומיקרוסופט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אני חוזר ואומר לא לסגור את הפורווווווום אלא לסגור את הויכוחים בפורוווווום שזה מיותר במיוחד שזה מתנהל ע"י אנשים חסרי זכות הצבעה ... :-/ ובאמת זה לא מתאים להתווכח ויכוחים כאלה באתר חומרה גם אם זה כיף והרוב רוצה בזה (כמו ווארז!)

וכדיי אולי יותר להבן למה אני מתכוון שאני אומר איב פוליטי מטופש : תתכבדו ותגידו אתם! זה יפה זה ?

שימו לב לכותרת שמחזקת את טענתי לגבי זה שהאתר תופס מן מגמה פוליטית !!!!

לכל מי שנגד ההתנחלויות: רובנו!!! שימו לב

אני לא מדבר באויר אני לא סתם יעלה נושא מיותר יש ביסוס למה שאני אומר לא סתם

אני אישית ... לא הכי מדאיג אותי אבל האתר הוא של כולם

אני בתור גולש מאווווווווד לא נהנה מאוירה פוליטית מספיק חופרים בשכל עם זה יום-יום כל היום בתקשורת

אתם רוצים מנוחה ממיקרוסופט ואינטל ומה עם מי שרוצה מנוחה מפוליטיקה !?!?! אה חבר'ה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הבעיה שלכם עם קצת חופש ביטוי באתר, כל עוד זה לא גולש לפורומים שלא רלוונטיים.

לדעתי אין שום רע בויכוחים או אפילו סתם מריבות (כל עוד זה לא נגרר ל- Flame Wars), זה עושה טוב לאנשים להביע את דעתם ושיש אנשים אחרים שקוראים אותה ומגיבים אליה (אפילו אם לא עם אותה דעה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אני חוזר ואומר לא לסגור את הפורווווווום אלא לסגור את הויכוחים בפורוווווום שזה מיותר במיוחד שזה מתנהל ע"י אנשים חסרי זכות הצבעה ... :-/ ובאמת זה לא מתאים להתווכח ויכוחים כאלה באתר חומרה גם אם זה כיף והרוב רוצה בזה (כמו ווארז!)

וכדיי אולי יותר להבן למה אני מתכוון שאני אומר איב פוליטי מטופש : תתכבדו ותגידו אתם! זה יפה זה ?

שימו לב לכותרת שמחזקת את טענתי לגבי זה שהאתר תופס מן מגמה פוליטית !!!!

לכל מי שנגד ההתנחלויות: רובנו!!! שימו לב

אני לא מדבר באויר אני לא סתם יעלה נושא מיותר יש ביסוס למה שאני אומר לא סתם

אני אישית ... לא הכי מדאיג אותי אבל האתר הוא של כולם

אני בתור גולש מאווווווווד לא נהנה מאוירה פוליטית מספיק חופרים בשכל עם זה יום-יום כל היום בתקשורת

אתם רוצים מנוחה ממיקרוסופט ואינטל ומה עם מי שרוצה מנוחה מפוליטיקה !?!?! אה חבר'ה ?

מספיק עם השטויות האתר לא תופס מגמה פוליטית. הפוליטיקה נשארת רק בתראדים של הפוליטיקה. אתה לא רוצה אווירה פוליטית? אל תכנס ל דיונים הפוליטיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה גם שתהיה לי את האפשרות לשתף אתכם שידידה טובה שלי מזה כמה שנים נפצעה קשה בפיגוע שהיה היום.

הפיגועים והמצב הם חלק בלתי נפרד מחייו של כל אחד כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...