התקבלתי לאוניברסיטה!!! איזה יופי לי! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקבלתי לאוניברסיטה!!! איזה יופי לי!

love-its-my-name

Recommended Posts

יו באמת ? ישך אולי תשובה על השאלות הבאות? :

הסבירו את הסיבות לצמיחת התנועה הציונים בשלהי המאה ה-19?

הסבירו מה היה תפקידו של "המשרד הארץ ישראלי" וכיצד סייע להתיישבות הציונית?

תארו את התארגנותו של ארגון "השומר" והסבירו את חשיבותו ליישוב?

פשוט יש לי את זה למבחן בהיסטוריה ואשמח לקבל ממך עוד קצת הסברים [החסרתי את השיעורים האלו והשלמתי מהדפים של חברים אך עדיין לא ממש הבנתי ] אם אתה מוכן כמובן...

המבחן ביום שלישי ואני התחלתי מהיום לסכם את כל השאלות המעצבנות האלה - 10 שאלות, כל תשובה 2 דפים. בינתיים מהתגובה האחרונה שלי סיכמתי 2 שאלות :-\ [חצי שעה- 40 דקות]

בעעע עוד לא למדנו לצערי :-\

ואני יותר מתעניין במלחה"ע ה1,2 ובריה"מ וגרמניה הנאצית

הרבה פחות מהציונות :P

אבל אתה יודע מה - אם תוכל להעתיק לפה או לעשות ATTACH או WHAT EVER של הדפים על החומר הזה אני יוכל אולי קצת לסכם לך אותו ולהסביר לך אותו.

תודה לך אם אתה כ"כ אוהב היסטוריה אז תלמד אותי לאהוב :-) אם לא בא לך אז אל תעשה אני לא מכריח אותך אני פשוט שואל אם אתה מעוניין.

בעעע עוד לא למדנו לצערי :-\(כיתה ט')

ואני יותר מתעניין במלחה"ע ה1,2 ובריה"מ וגרמניה הנאצית

הרבה פחות מהציונות :P

אבל אתה יודע מה - אם תוכל להעתיק לפה או לעשות ATTACH או WHAT EVER של הדפים על החומר הזה אני יוכל אולי קצת לסכם לך אותו ולהסביר לך אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילדים, בשביל זה יש "פרטי"!

לפותח הת'ראד: אני מקווה שאתה מתעניין במשפטים ובאמת יודע מה זה, כי הרבה אנשים מגיעים ללמוד מקצוע בלי לדעת באמת מה עושים בו, ועוזבים אחרי השנה הראשונה (זה רק כדי שלא תבזבז זמן...).

באוניברסיטה, במיוחד בהרצאות, רצוי להקשיב ולנסות להבין את מה שהמרצה מדבר עליו (מותר לשאול שאלות...) ובתירגולים (אם יהיו לך) רצוי להעתיק את כל הדוגמאות וההסברים הנילווים.

הכי חשוב זה שתכתוב לעצמך מה שאתה מבין, ואיך שאתה מבין, ואל תבהל מכמות החומר שתכסו בשיעור אחד... (זה לא בית ספר ;)).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GUN MAN - הוא צודק באמת בשביל זה יש פרטי אבל עזוב לא חשוב אני אסתדר... תודה בכל מקרה!

IG - אני יודע מה זה משפטים ובאמת אני מתעניין בזה... הייתי מתעניין יותר באלקטרוניקה ורובוטיקה ובאל זה בעצם הגעתי בטעות באינטרנט אבל חפיף משפטים יעזור לי יותר בחיים וגם את האלקטרוניקה לא מחשיבים בתעודת הבגרות...

שכחתי לציין שאת ה 5 יחידות במשפטים מכניסים לי לתעודת הבגרות ואני יכול "לוותר" על כמה מקצועות במקום? זה ממש טוב הדבר הזה! האמת נראה לי שהבנתם שזה יכלל בבית הספר כי אמרתי "5 יחידות" אבל חפיף... אה והקטע הכי טוב - הבונוסים :xyxthumbs:

יאללה אנשים, מה עם הטיפים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עושה רק חצי שנה - 4 חודשים [בא לך לראות פרטים קצת קצת יותר מעמיקים קרא את שאל התגובות] אז אין לי מה לחסוך... ואני לא הורס לעצמי תחיים בתיכון... ברוך השם יש לי הכול והכול טוב בתיכון! וגם אם אני רוצה להתקבל למקום רציני אז כנראה שאני איהיה חייב שיהיו לי את החמש היחידות האלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...