התקבלתי לאוניברסיטה!!! איזה יופי לי! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקבלתי לאוניברסיטה!!! איזה יופי לי!

love-its-my-name

Recommended Posts

איזה פצצה קיבלו אותי לאוניברסיטה לעשות 5 יחידות במשפטים!

לאלה ששואלים אז אני בן 15.

אני רוצה קצת טיפים ודברים שיעזרו לי... אני פעם בשבוע [יום שני] יושב 3 שעות ורק מקשיב. אחי היה בזה ועכשיו הוא לומד משפטים באוניברסיטה [בן 21 ] אבל אני רוצה עוד כמה טיפים כי יכול להיות שיש עוד דברים שכדאי לעשות...

כדאי לי לקחת לשם? לקנות טייפ דיגיטאלי בשביל להקליט? [אחי השתמש בזה אבל הוא אמר שזה סתם...]

תודה מראש נשמות יאללה איזה יום שמח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר פניתי לאחי והוא נתן לי מלא מלא טיפים שיעזרו לי והוא גם אמר שזה ממש קל וממש טוב!

פשוט רציתי לקבל עוד כמה דעות אולי מישהו היה שם או משהו כזה..

הגעתי לזה מתוך הצעה שקיבלתי בבית ספר. בהצעה קיבלתי דף הסברים שרשום עליו "נוער שוחר משפט עברי" ושם התבקשתי למלא את הפרטים שלי ולשלוח תעודות ואני צירפתי פתק שמסביר שאני רוצה להיות שם ועוד כל מיני פרטים. אני שלחתי את הפתח עם הצ'קים [ :-) הינה הלכו להם 1300 שקל.. אבל זה ממש קצת לדבר כזה] והיום קיבלתי מכתב שהיה רשום שהתקבלתי ושפגישה הראשונה שלי תהיה בתאריך ה 25.10.04 ממש נחמד מצידם שהם הודיעו לי יום אחרי... ועוד הם לא שכחו לציין שבפגישה הראשונה אני אקבל טפסים והסברים חשובים... ממש יפה...

גם הבית ספר החסר אחריות הזה לא הודיע לי שהייתה פגישה באוניברסיטה לכל מי שנרשם [לפני שמקבלים תשובה אם ההרשמה אושרה או לא... צריך ציונים טובים וקארמה טובה בשביל להתקבל] ואני, כמו שכבר ניחשתם, לא הלכתי לפגישה הזו ששם חילקו אלונים והסבירו על האוניברסיטה וחשוב לציין שהם עשו שם סיורים ועכשיו בגללם ייקח לי חצי שעה למצוא את החדר שאני אמור להימצא בו...

טוב אני אסתדר עם הבעיות שהם עשו לי... תנוו טיפים בבקשה.

עריכה:

ותודה לכם על השמנמנים ועל הח"חים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני התקבלתי לפרוייקט הנ"ל....

אבל אני הולך בימי חמישי!

צריך להקשיב להרצאה של 3 שעות ואז יש עוד 3 שעות של דיונים ועבודות!

ביום חמישי האחרון שמעתי הרצאה של דיקן הפקולטה למשפטים באונ' תל-אביב, הוא הרצה על דיני נזיקין היה דיי מעניין!

באיזה אונ' אתה לומד?

בברכה

ניר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלנו בבית ספר ניסו לעשות משהו דומה... היו באים 3 שופטים וגם כמה עורכי דין ומסבירים לנו על חוקים, עקרונות ודברים כאלו, 3 שעות בשבוע.

הבעיה התחילה כשאנשים התחילו להשתעמם מזה, חלק לא באו בכלל, חלק (כמוני) באו בשביל לנמנם ולשוחח עם האנשים מסביב. לקראת תקופת הבגרויות היו מגיעים 2 ילדים. כשהחליטו לעשות לנו "שיחה" בנושא הזה אמרו לנו שצריכים להיות רצינים כי אלו שופטים והם באים מיוחד ובלה בלה ופתאום נזכרו שגם צריך לשלם לזה. מעבר לכל הדברים האלו, זה היה אמור להיות כמה ימים לפני מבחן בגרות אז בפעם ההבאה כבר לא בא אף אחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכמה מילים - תתכונן לקריעת תחת .

שלושה חברים שלי למדו באו"פ החל מכיתה י' ( שזה יחסית התחלה מאוחרת , מומלץ להתחיל כבר בט' ) . שניים למדו מדעי המחשב , ואחד מדעי המדינה . כרגע אנחנו ביא' , ורק אחד נשאר בזה . השניים האחרים צברו רק 6 נקודות כל אחד .

שורה תחתונה - אם אתה רציני , ורוצה להשלים תואר בלי לדחות גיוס , תכין את עצמך טוב טוב , כי אתה תצטרך לפחות שני קורסים בסמסטר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח האמת ההפך... יותר קל יהיה לי...

צבא אני עושה רק 4 חודשים בהתנדבות [היה לי לפני המון זמן קרוהן אבל המחלה כבר נעלמה ובכל מקרה יש לי הטבות כגון : הארכות זמן בשביל לא להלחץ וכמו שכבר אמרתי, אי חיוב להתגייסות]

אני יודע שצבא זה חשוב ובשביל זה אני מתנדב 4-6 חודשים ואז אני הולך לטיול בעולם לשלושה חודשים ומתחיל להוציא תארים...

את הקטע עם האוניברסיטה וכל הקטע של הלימודים תכננתי משנה שעברה ובגלל זה לקחתי מגמת עיוני מוגברת [5 יחידות ביולוגיה] .

האוניברסיטה היא רק מכיתה י' ויושבים 3 שעות יום אחד בשבוע ומקשיבים... אין שיעורי בית ואין כלום! הבגרויות של התכנית הזו מותאמים אל הבגרויות של התלמידים, דהיינו, הבגרויות של האוניברסיטה יתקיימו הרבה לפני הבגרויות בית הספר ולאחר סיום הבגרויות הלימודים נגמרים בכדי לא לצור לחץ על התלמידים עם הבגרויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תאמר לי גם אם זה אוניברסיטה או לא? אז סתם משעמם לי בחיים ואני אלך לאוניברסיטת ת"א ...\

בעיקרון יושבים ומקשיבים אבל רושמים גם [זה לא בית ספר... אתה יכול לרשום ואתה יכול לעשות מה שבא לך...] ובגלל זה אני במקום לרשום כנראה אקח איתי טייפ דיגיטאלי.

קוראים ל"דבר" הזה - "נוער שוחר משפט עברי" אז אם בא לך אתה יכול לחפש באינטרנט מה זה...

נ.ב.

האמת, לא יודע מה יהיה שם... אני יודע הכול ממה שאחי אמר לי.

אם בא לך גם אני מוכן לסרוק לך את דף ההרשמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה יפה

יש במקרה תוכנית דומה להיסטוריה?

משהו "נוער שוחר היסטוריה"? :silly:

*למי שלא הבין - אני חולה על היסטוריה - מעניין בטירוף ואני גם טוב בזה וזוכר הרבה*

ובקשר לאוניברסיטה - אבא שלי שם מרצה לשיווק, אוניברסיטת ת"א היא מקום מאוד סימפטי וגדול ויש אופניים בחינם :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יו באמת ? ישך אולי תשובה על השאלות הבאות? :

הסבירו את הסיבות לצמיחת התנועה הציונים בשלהי המאה ה-19?

הסבירו מה היה תפקידו של "המשרד הארץ ישראלי" וכיצד סייע להתיישבות הציונית?

תארו את התארגנותו של ארגון "השומר" והסבירו את חשיבותו ליישוב?

פשוט יש לי את זה למבחן בהיסטוריה ואשמח לקבל ממך עוד קצת הסברים [החסרתי את השיעורים האלו והשלמתי מהדפים של חברים אך עדיין לא ממש הבנתי ] אם אתה מוכן כמובן...

המבחן ביום שלישי ואני התחלתי מהיום לסכם את כל השאלות המעצבנות האלה - 10 שאלות, כל תשובה 2 דפים. בינתיים מהתגובה האחרונה שלי סיכמתי 2 שאלות :-\ [חצי שעה- 40 דקות]

תודה לך אם אתה כ"כ אוהב היסטוריה אז תלמד אותי לאהוב :-) אם לא בא לך אז אל תעשה אני לא מכריח אותך אני פשוט שואל אם אתה מעוניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...