שאלה בקשר לביצועי המחשב שלי על פי 3DMARK - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לביצועי המחשב שלי על פי 3DMARK

ArielN

Recommended Posts

אהלן אנשים,

אני עומד לרכוש בסוף השבוע Sapphire RADEON 9800Pro 256BIT + TWINMOS 512MB DRR 3200PC ב-900 ש"ח, אני קונה ממישהו שאני מכיר - משומש כמובן אך הוא לא משחק בכלל משחקי מחשב (הוא שיחק זמן קצר מאוד ואז החליט להפסיק), אז בעצם החומרה במצב טוב.

עכשיו לשאלה: כשקניתי את המחשב שלי לפני בערך שנה קיבלתי 13000 נקודות ב-3DMARK2001SE עם המפרט: AMD 2500, NF7, TWINMOS 512, 9700.

במשך שנה לא בדקתי את הביצועים בתוכנה הנ"ל שוב, אך בגלל שאני עומד לקנות חומרה חדשה החלטתי לבדוק כדי להשוות עם החומרה החדשה כדי לראות אם באמת יש שוני ושווה לקנות. יצא לי 8500, ירידה של כ-4500 נקודות מאז קניית המחשב.

עכשיו, אם אני אשים במקום הראדון 9700 שלי את ה-9800 פרו ועוד 512 ראם נוספים, ההבדל מבחינת הביצועים וה-FPS במשחקים יעלו בצורה משמעותית או שתהיה עלייה קלה ואני ארגיש קצת בהבדל?

תודה מראש לכל העונים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לך ???8500

אולי אתה צריך לעדכן את הדרייברים של הכרטיס מסך או הלוח הדרייברים של ה .....

תבדוק... הכרטיס לא יכול סתם להיחלש לאט לאט ... זה לא מצבר\סוללה...

ודרך אגב כמעט ולא תרגיש הבדל ה

9700פרו ו ה 9800 פרו ההפרש בביצועים ביינייהם מאוד קטן

ה 9700פרו הוא כרטיס מפלצת ! הוא כרטיס חייה אפילו לעכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הדרייברים של DNA 3.6.. אבל ניסיתי מלא דרייברים, כולל את ה-CATALYST החדשים אבל זה פעל אפילו פחות טוב אז החזרתי ל-DNA.

אתם חושבים שזה קשור ללוח אם? שאני צריך לעדכן את הדרייברים שלו? ודרך אגב, לא התייחסתם לכך שאני גם רוכש עוד 512 זכרון ויהיה לי DUAL ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הדרייברים של DNA 3.6.. אבל ניסיתי מלא , כולל את ה-CATALYST החדשים אבל זה פעל אפילו פחות טוב אז החזרתי ל-DNA.

אתם חושבים שזה קשור ללוח אם? שאני צריך לעדכן את הדרייברים שלו? ודרך אגב, לא התייחסתם לכך שאני גם רוכש עוד 512 ויהיה לי DUAL DDR..

שטויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה באמת קונה בסופו של דבר...

או לא תודיע לי.. כי אני כן מעוניין..... לפחות בכרטיס.

גם אם תקנה, את ה 9700 אני ישמח לקנות במחיר סביא לזה שהציעו לך, ביחס למחיר (900).

צור איתי קשר: 45156223 icq

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות

בשביל להגיד "שטויות" לא צריך להיות חכם במיוחד. איך בדיוק עזרה לי התשובה שלך? אוקיי אז אתה טוען שזה שטויות, למה? ומה עוד זה יכול להיות אם זה לא קשור?

אם אתה באמת קונה בסופו של דבר...

או לא תודיע לי.. כי אני כן מעוניין..... לפחות בכרטיס.

גם אם תקנה, את ה 9700 אני ישמח לקנות במחיר סביא לזה שהציעו לך, ביחס למחיר (900).

צור איתי קשר: 45156223 icq

אני לא מוכר את הכרטיס הנוכחי שלי, אני מעביר אותו לאמא שלי שהיא מקבלת מחשב חדש בסוף השבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לדיון כרגע יש לי אותה המערכת בדיוק כמו של ArielN חוץ מהזיכרונות שהם של , עכשיו כדי לי להחליף ל9800PRO?

או שאני יוסיף 100ש"ח יקנה לכרטיס יצרוב ביוס של PRO ויעשה קצת OC?

דרך אגב אני אם OC של 2500@3200 מקבל ב3DMARK01SE 15000.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...