איך אנחנו נראים באמת !!! (על הכביש ) - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אנחנו נראים באמת !!! (על הכביש )

amisha

Recommended Posts

בתאונת דרכים צריך בד"כ לשים את הפצוע על לוח גב... מעין לוח עץ שהפצוע מתחבר אליו עם רצועות...

הלוח והרצועות מונעים תזוזות של הגב ובכך החמרה של הפגיעה.. אם יש... בעמש עמשצ..

וכן.. במצבים קריטיים צריך לעוף לבית חולים כמה שיותר מהר!! לקבלת טיפול רפואי מלא..

יכול להיות שהמצב לא היה קריטי עד כדי כך... והם יכלו לתת טיפול בסיסי במקום..

היה עוד אמבולנס באיזור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתי נהג האמבולנס היה צריך לחסום את התנועה אני בטוח כמעט במאה אחוז שבאותו כביש אין שוליים רחבים(כמו בכול הכבישים בארץ למעט כביש 6) תאר לך מצב שהתנועה ממשיכה לזרום במהירות ונהג יורד טיפה מהשוליים ופוגע שם בכולם אסון נוראי!.

אם היו כבישים נורמאליים ספק אם הייתה תאונה וספק אם הייתה חסימה של התנועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.אל תהיו זנות ואם אתם רואים ביטחון בתקפיד תנו לו לעבור -> לא אתם לא תמות אבל יש כנראה מישהו שכן ....

רק נקודה אחת למחשבה בעניין זה - לא פעם אני רואה אנשים שמפנים לרכב בטחון את הכביש, אך לפעמים תוך כדי הם נאלצים לעבור באור אדום או לבצע "תמרונים" מסוכנים עם הרכב. שים לב שהחוק מחייב אותך לתת מעבר לאמבולנס, ובתנאי ששאינך עובר על חוקי התנועה הוא מהווה סכנה לסובבים אותך.

ואם תהיה תאונה או שתתבצע עברה (נניח כניסה באור אדום לצומת על מנת לפנות דרך לאמבולנס, או אפילו תאונה) האחריות המלאה היא עליך.

לכן למרות שיש צורך לפנות את הדרך לרכב בטחון - לא בכל מחיר.

עם זאת יש לשים לב להבדלים בין מצבים אלו למצבים של בריונות בכביש (שהופכת לצרה הגדולה ביותר של הנהיגה בישראל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ברור שאתה צריך לעשות את זה תוך כדי בדיקה עצמית של המצב שבו אתה נמצא אבל אני מבדר אל אלו שאפילו לא טורחים לבדוק אם הוא מאחוריהם בכלל ...

אבל יכול להיות ואתה תצליח לערר בבית המשפט על סוג דו"ח שכזה ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחת מהפעולות שיש לבצע בארוע ת"ד הוא לפנות ו/או להזיז את הרכב על מנת שלא להפריע לתנועה ולמנוע סיכון ( פגיעה של עובר באנשי הבטחון או כוחות ההצלה )

אם יש נפגעים חייבים להמתין למד"א.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...