תוכנית קטנה שעשיתי - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנית קטנה שעשיתי

Ghosthunter

Recommended Posts

זה אמור להיות שאתם נותנים לו כתובת, עם מספר, והוא מחליף את המספר כשאתם אומרים לו.

למשל הכתובת

www28.brinkster.com/ghosthunter00/pages/forums/forum.asp?forumID=

עכשיו אחרי ה- = אתם יכולים להחליף כל מספר שאתם רוצים.

קצת קשה לי להסביר את מה שהוא עושה, ולמה אתם צריכים את זה, תורידו ותראו שזה יעזור לכם מאוד.

אנא תנו פידבק.

ואני מקווה מאוד שתמצאו לזה שימוש טוב(כי אני לא כל כך).

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בתמימות

וזה לא להתקין..... זה פשוט להפעיל.... אם אתם רוצים קוד מקור תבקשו אין לי בעיה לתת לכם אותו.

רק תשמרו על הרעיון שלי...

ואני מאמין שהאנטיוירוס שלכם יגלה משהו אם יש שם(שימו לב שהתוכנה הזו מתחברת לאינטרנט כדי לגלוש).

מצורפת תמונת מסך של התוכנה אולי תבינו למה אני מתכוון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנטי וירוס לא יזהה את זה בחיים אם זה משהו עויין שאתה כתבת מהסיבה הפשוטה שהאנטיוירוס מזהה רק מה שלימדו אותו לזהות. לי יש סוסטרואני שכתבתי לפני כמה שנים שלא מזוהה ע"י שום אנטיוירוס.

אני מבקש שתסיר את הקובץ exe ותעלה במקומו קוד מקור, להבא גם רק קוד מקור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה... אוקיי

זה בVB.

ההסבר הזה יהייה יותר טוב(כתבתי אותו הרגע לחבר שלי באייסי):

נכון יש אתרים

שיש להם מספרים כאלה בכתובת

ואין לך כח לשנות כל שניה את המספר

אז התוכנה משנה אוטו

במהלך שהותי במקלחת חשבתי על הסבר טוב.

נניח ואתם רוצים לקרוא את החדשות של ואללה.

זה נמצא בכתובת של: http://news.walla.co.il/?w=//

אך מה לעשות.... אתם רוצים לקרוא כתבה כתבה ברצף.

אתם עכשיו בכתבה מס 615358 ואתם רוצים לעבור לכתבה: 615359

לכן כדאי להשתמש בתוכנית שלי, היא עושה את זה, וזה היעד שלה(לקרוא חדשות אחת אחרי השניה).

עוד שימוש בשביל המודרטים: לעבור הודעה הודעה.

וכל מיני כאלה שינויים במספרים בכתובת של האתר.

זה לא בעיה לעשות דבר כזה, אבל הרעיון הוא נחמד.

אל תקחו לי אותו!!!

עוד תמונת מסך:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, תראה בגדול זה לא כזה סיפור לכתוב כזה דבר, השאלה היא למה , כשכל משתמש FIREFOX (הדפדפן הכי טוב כיום, אין מה לעשות).. מוסיף את הלינקים הבאים ל BOOKMARKS שלו:

javascript:(function(){ var e,s; IB=1; function isDigit© { return ("0" <= c && c <= "9") } L = location.href; LL = L.length; for (e=LL-1; e>=0; --e) if (isDigit(L.charAt(e))) { for(s=e-1; s>=0; --s) if (!isDigit(L.charAt(s))) break; break; } ++s; if (e<0) return; oldNum = L.substring(s,e+1); newNum = "" + (parseInt(oldNum,10) + IB); while (newNum.length < oldNum.length) newNum = "0" + newNum; location.href = L.substring(0,s) + newNum + L.slice(e+1); })();

javascript:(function(){ var e,s; IB=-1; function isDigit© { return ("0" <= c && c <= "9") } L = location.href; LL = L.length; for (e=LL-1; e>=0; --e) if (isDigit(L.charAt(e))) { for(s=e-1; s>=0; --s) if (!isDigit(L.charAt(s))) break; break; } ++s; if (e<0) return; oldNum = L.substring(s,e+1); newNum = "" + (parseInt(oldNum,10) + IB); while (newNum.length < oldNum.length) newNum = "0" + newNum; location.href = L.substring(0,s) + newNum + L.slice(e+1); })();

הלינק הראשון מעלה במספר אחד, את המספר האחרון שיש בכתובת הנוכחית, והלינק השני מוריד במספר אחד, זה פשוט, זה קליל, זה משתמש כבר בדפדפן שיש לך בלי צורך להריץ עוד משהו, זה בטוח ואת יכול לשחק עם זה הרבה יותר

אם מישהו צריך עזרה באיך לשים את זה ב BOOKMARK

, תעשו לינק חדש, תעתיקו את הקוד ל LOCATION, ב NAME תכתבו משהו שיזכיר לכם מה זה עושה

, בעמוד הזה יש פול דברים מגניבים כאלו שעובדים גם ב IE:

http://www.squarefree.com/bookmarklets/

תהנו!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תיקח את זה קשה.. פשוט אני ממליץ שאם כבר תכתוב כזה תוספת (או תשנה את הקוד של התוספת הזו) שתעשה את מה שאתה רוצה, במקום לכתוב מעיין INTERFACE די מוגבל בחינת אפשרויות לחלון IE, ככה גם תלמד איך להתעסק עם הדברים האלו, גם זה מבטיח שאנשים באמת ישתמש בזה (כי שוב זה בתוך הדפדפן...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שעשיתי את זה כדי ללמוד איך משתמשים עם WEBBROWSER.

וגיליתי שזה לא בעיה גדולה. עכשיו אני רוצה להוסיך לשם לשוניות.... ואני לא כל כך יודע איך.

אם אתם יכולים לעזור לי אודה לכם מאוד.

אני צריך ליצור כזה חלון כללי כזה שיכיל את הדפדפן וכל פעם לפתוח אותו בתוך איזה שהוא משהו. הבעיה היא שאני לא יודע לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...