הגיע הזמן להכריע!: קניה בארץ מול קניה בחו"ל של נגני MP3 מכל הסוגים - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיע הזמן להכריע!: קניה בארץ מול קניה בחו"ל של נגני MP3 מכל הסוגים

Me n MySelf

Recommended Posts

אני לא אמרתי שהכל טוב, אני לא בדעת מיעוט, מה כולכם מסתבכים ? תקנו איפה שאתם רוצים, אני יודע שעד היום כקניתי משהו, ידעתי למה אני נכנס וכשהיו לי בעיות תמיד הסתדרתי... (אני דרך אגב קניתי את ה RIO CARBON שלי בארה"ב לא בארץ, יצא לי 200 ש"ח יותר זול, לגבי האחריות, אני בספק שיקרה לו משהו, אני שומר עליו טוב טוב)... תפסיקו להיות פאראנואידים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי אלו שחושבים " לי זה לא יקרה"

אנחנו מכירים את כל האנשים שרצים להתקין מערכת אזעקה אחרי שפורצים להם לבית

וגם את אלה שעושים דיאטה וספורט בפעם הראשונה אחרי התקף לב הראשון

לא מסתבכים, שאלתי אליך באיזה מחיר היית קונה למשל את הRIO שלך בארץ?. אתה רוצה להגיד לי שבשביל 200 שקל העדפת לקנות בחו''ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, כשקניתי אותו בחו"ל הוא בכלל עוד לא נמכר בארץ (רק בזמן שזה היה במשלוח זה היה פה)... ככה שזה לא קשור.

ושוב אני לא אומר שלי זה לא יקרה, אני רק אומר שקראתי ביקורות, אמרו שהוא מכשיר אמין, אני כמובן משתדל לשמור עליו ושלא יקרה לו כלום, ולבסוף אני לוקח אחריות מלאה על עצמי ואומר שמקסימום אני ישלם עוד קצת כדי לתקן אותו בחו"ל (או יסתדר איכשהו כבר) במידה ויקרא לו משהו...

קיניתי בעבר MINIDISC בהונג קונג באיזה 1800 ש"ח שלא היה אותו בארץ, בסוף אחרי שנה הלך המכשיר, לא משנה שגם ככה אחרי שנה אין אחריות, אז ספגתי את זה והמשכתי...

מה גם אם אתה מכיר מישהו שנוסע לארה"ב אתה יכול לתת לו את זה שישלח את זה בארה"ב במשלוח פנימי משדה התעופה ולחסוך קצת...

ברור שבשביל 200 ש"ח הפרש הייתי קונה אותו בארץ אם PDASTORE היו מוכרים אותו יותר מוקדם במחיר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה המכשיר היחידי שכרגע מתומחר "הגיונית" בארץ זה הקרטיאטיב טאצ'

ולמה ההגיונית במרחאות

בגלל שחישוב מהיר מגלה שהוא עולה פה 360 דולר

שזה 120 דולר יותר מחו"ל!

150 אחוז!!

מצד שני זה עדיין "הגיוני"

כשאת האייפוד והאת האייריבר מתמחרים בארץ ב450 דולר!!!

מול 300 בארצות הברית

בקיצור אנחנו עוברים פה שחיטה

עושים עלינו כסף שם למעלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אני רואה שאתם ממשיכים בשרשור הדבילי הזה למרות שהוא כבר מזמן לא

קשור לנושא.

הוא הפך להיות פוליטי לחלוטין , אתם מדברים פה על המיסים בארץ, ועל זה שעושים עליכם כסף :lol: מה חדש ?? :lol:

המלחמה היחידה נגדם יכולה להיות : הקניה בחו"ל, אבל בזה אתם תרוויחו פעם אחת (ברגע הקניה ) ולאף אחת

מהרשתות המיבאות לא יהיה אכפת.

ברגע שיקרה משהו אז הם יענו לכם בחיוך רחב :) "מצטערים המוצר לא נקנה אצלנו, צור קשר עם החברה אולי הם יעזרו לך", או במקרה של ארקדיה שלם

לנו (לא יודע כמה) ואז נטפל בך.

בשורה האחרונה, במוקדם או מאוחר היבואן יקבל את התשלום שהוא רוצה, או שאחרי שאתה תתקע עם מכשיר בשווי 400$ שמשמש כמחזיק ניירות :kopfpatsch:

בפעם הבאה אתה תקנה אצלו ולא תקח את הסיכון. = = = חברה ברוך הבא כאן זה = = = :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ניסיתי לגורר את הדיון לנושא על עובדות, שמישהו ירים תתחת וישאל את היצרניות כמו IRIVER ו האם הם מוכנות להשתתף במחיר משלוח המוצר חצי דרך (לפי מה שהבנתי IRIVER מוכנים), וגם כמה כסף בפועל +- מדובר פה (משלוח לחו"ל וכדומה).. לי אישית אין כח לעשות את זה, חשבתי שאולי למישהו כן, אחרת באמת אין טעם לדיון הזה (חוץ מאולי למצוא איזה חבר כנסת שיעלה הצעת חוק להוריד את המכס על מוצרי שמע...)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באתר המכס (גוגל..) http://62.219.95.10/misimmeruk/taxesconc.aspx

אתה מוזמן להבין שם האם זה 17% בנוסף למע"מ או כולל המע"מ בכל מקרה פרט מעניין:

מכשירים שמידותיהם אינן עולות על 45 * 100 * 170 מ''מ פטורים ממסים וחייבים מע''מ בשיעור 17% (המכשירים להם מתייחסת ההערה הם : רשמקול ; רשמקול נייד; רדיו / טייפ ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...