בעקבות הביצועים עם 6800GT - יש לי כמה שאלות. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעקבות הביצועים עם 6800GT - יש לי כמה שאלות.

KipiKipod

Recommended Posts

אז ככה לפני כשבוע קיבלתי את ה6800GT שלי של חברת GAINWARD (אני חייב לציין שזה לא גרסאת הGolden Sample - אבל בכל זאת הגעתי לOC כמו הGS).

החלטתי לפרמט את המחשב ולהתחיל מחדש, הרצתי 3DMark03 וקיבלתי תוצאה של 10,000 וראיתי שרוב האנשים עם הכרטיס שלי קיבלו 11,000+

הרצתי את התוכנה 3DMark05 וקיבלתי את התוצאה 4500 שזה טוב, אח"כ הרצתי AquaMark3 וקיבלתי 51,000..

אמרתי בסדר והחלטתי להתקין משחקים בשביל להרגיש את ההבדל, התקנתי Doom3 ו-FarCry.

Doom3 ממש מקרטע לי על 1024x768 - High

ו-FarCry פועל לי על30FPS שהוא אמור להיות על 60 ולא לרדת מ60 ולפעמים הוא יורד אפילו מ30 ל 15 :\

אחרי כל אלה החלטתי לעשות OC לכרטיס מסך ולראות את הביצועים:

הכרטיס היה לפני: 350/1000 אחרי: 400/1100 (ויכולתי יותר אבל אחרי התוצאות ראיתי שאין טעם).

3DMark05: 4700

Aquamark: 54,000

ובFarCry היה שיפור של 5FPS בקושי =\

ובדום בכלל לא הרגשתי שיפור.

מפרט:

Intel 2.4 @ 2.9

TwinMos 256MBx2 PC3700

Asus P4P800

ספק ג'נרי 450w.

דרייבר: 66.72

אחרי התלבטות על הקירור של המעבד (שהוא הקירור המקורי בעצם) החלטתי להוריד את הOC למעבד והתוצאה בAquamark ירדה ל 49,000 =\

-עכשיו כאן באה השאלה: מדוע הכרטיס "חלש" מדיי? איזה חלק במחשב לא מנצל את הכרטיס\לא תקין (השערה) ?

תודה רבה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוהב להמר ?

כשהספק הג'נרי שלך שעלה 100 שקל ישרף וישרוף יחד איתו את שאר הציוד שווה איזה 6000 שקל אתה תצטער מאוד.

קנה ספק 400W אמיתי של antec/enermax/TT ב 300-400 שקל ותהיה הרבה יותר רגוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה סיבה יש לך שאתה לא מחליף את הספק כוח

לספק של חברה טובה עם מחשב כזה טוב לא הייתי חושב פעמיים.

ככה גם המחשב יהיה יותר יציא ותוכל להיות בראש שקט שלא יקרוס פתאום הספק

וישרוף איתו ביחד את כל החומרה היקרה.

אז במקרה הזה "עדיף להקדים תרופה למכה" ואפילו שהספק ג'נרי מצליח להחזיק את המחשב

זה לא בטוח אף פעם כל שניה הוא יכול לקרוס...

אז כמו שאמרו רבים וטובים לפני כדאי לך להחליף . ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ ספק - אני יקנה בקרוב של איזה חברה אתם ממליצים? איך הספק הזה: HEC 425VDT Double Fan?

ובקשר לזכרונות - כתבתי את הבעיה בעוד פורום ואמרו לי שאני לא מנצל את ה512 שיש לי עכשיו.. אמרו לי גם לקנות מעבד יותר חזק שינצל את הכרטיס מסך.

תודה רבה לכם על התגובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לספק : טוב מאד, אך במחיר שלו ניתן למצוא ספק 410W של הנחשב לטוב ושקט יותר.

בקשר לזכרונות, 512MB אינם מספיקים היום להפעיל בצורה חלקה ובהגדרות גבוהות את המשחקים הנ"ל וזאת עובדה..

המעבד הוא לא הגורם כאן לזה שמשחקים יקרטעו כך. לדעתי תוספת תעזור מאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לספק : טוב מאד, אך במחיר שלו ניתן למצוא ספק 410W של הנחשב לטוב ושקט יותר.

בקשר לזכרונות, 512MB אינם מספיקים היום להפעיל בצורה חלקה ובהגדרות גבוהות את המשחקים הנ"ל וזאת עובדה..

המעבד הוא לא הגורם כאן לזה שמשחקים יקרטעו כך. לדעתי תוספת תעזור מאד.

אוקיי.. אבל כשהורדתי את הOC למעבד מ 2.9 ל 2.4 ירדה לי התוצאה ב Aquamark ל 49,000 שלפני היה לי 53,000(גם לא משהו אבל יותר טוב:\ ) 6800GT אמור להיות 63,000+.

אז בטוח שזה הזכרונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מפריע לך, הביצועים ב-aquamark ובנצ'ים אחרים, או ב-Doom ו-FC ?

הרי בעצמך ראית שכל הבנצ'ים האלה לא שווים הרבה לעומת חווית משחק אמיתי.

אם אחרי תוספת זכרון (והחלפת ספק!) DOOM מקרטע, יש לך במה לחשוד...

יכול להיות שהבעיות שלך עם הבנצ'ים זה בגלל שהמערכת שלך לא מספיק אופטימלית (תוכניות ו-services שרצים ברקע, הגדרות לא אופטימליות ב- וברגיסטרי, לא מעודכנים, וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקין דרייבירים הכי חדשים לצ'יפסט ולכרטיס מסך. אם הייתי אתה הייתי משיג (קונה) פיירוול ואנטי וירוס ומפרמט. התוצאות שלך אינן הגיוניות לגמי חוויית המשחק. דום 3 לא אמור לקרטע אצלך, אותו דבר לגבי FARCRY.

לפני שאתה רץ להחליף את החומרה, תבדוק טוב אם אין בעיית תוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מפריע לך, הביצועים ב-aquamark ובנצ'ים אחרים, או ב-Doom ו-FC ?

הרי בעצמך ראית שכל הבנצ'ים האלה לא שווים הרבה לעומת חווית משחק אמיתי.

אם אחרי תוספת זכרון (והחלפת ספק!) DOOM מקרטע, יש לך במה לחשוד...

יכול להיות שהבעיות שלך עם הבנצ'ים זה בגלל שהמערכת שלך לא מספיק אופטימלית (תוכניות ו-services שרצים ברקע, הגדרות לא אופטימליות ב- וברגיסטרי, לא מעודכנים, וכו').

ראיתי שהם לא שווים הרבה זה נכון... אבל שתיהם לא ממש טובים... ושוב אני אומר.. שהורדתי את הOC למעבד הביצועים ירדו ב10% אז נראה לי שאני ימכור את שלי ואני יקנה מחשב חדש :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אמר שהוא פירמט. (אתה אמור לעשות ווינדוס אפדייט, דרייברים, ואנטיוירוס (מינימום) לפני שמתחילים לשחק עם המחשב)

כמובן שהתקנתי את כל מה שצריך - AntiVirus, ad-aware, Drivers [mobo, 66.72, sound, directX9.0c]windows update - SP1

service pack 2 ממש חרא.

אין אני פשוט מיואש :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FC ו III עם פחות מג'יגה זה פשוט לא נעים כשמעלים את הפרטים.

יש לי בסה"כ FX5900U ו P4 2.8/533 ואין לי שום לאגים או תקיעות מעבר לנקודה שהוא מטעין את השלבים כי יש לי 1GB .

במשחקים כאלו כשמתחילים להעלות רזולוציות ורמת פירוט חייבים 1GB לפחות, הוא גם ככה ממלא את הזיכרון עד הסוף.

אתה יכול לפתוח את מנהל המשימות ברקע כשאתה משחק FC, תשחק שתי דקות ותחזור לוינדוס.

תראה בגרף של שימוש הזיכרון שהוא הגיע ל 1GB של (ויש לך רק 512MB ככה שהחצי השני יושב ב SWAP ולא בזיכרון הפיזי).

אני לא אומר ש A64 3500+ לא ישפר, אבל אם תישאר עם 512Mנ אתה לא תרגיש הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FC ו DOOM  III עם פחות מג'יגה זה פשוט לא נעים כשמעלים את הפרטים.

יש לי בסה"כ FX5900U ו P4 2.8/533 ואין לי שום לאגים או תקיעות מעבר לנקודה שהוא מטעין את השלבים כי יש לי 1GB .

במשחקים כאלו כשמתחילים להעלות רזולוציות ורמת פירוט חייבים 1GB לפחות, הוא גם ככה ממלא את הזיכרון עד הסוף.

אתה יכול לפתוח את מנהל המשימות ברקע כשאתה משחק FC, תשחק שתי דקות ותחזור לוינדוס.

תראה בגרף של שימוש הזיכרון שהוא הגיע ל 1GB של (ויש לך רק 512MB ככה שהחצי השני יושב ב SWAP ולא בזיכרון הפיזי).

אני לא אומר ש A64 3500+ לא ישפר, אבל אם תישאר עם 512Mנ אתה לא תרגיש הרבה.

שמע אחי אני יחסוך כסף אין מה לעשות, אני יתאפק ובסוף אני יהנה. - אתם הפורום היחידי שענה לי כמו שצריך - תודה רבה רבה לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...