מבצע "ימי תשובה"---הדיון הרשמי - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבצע "ימי תשובה"---הדיון הרשמי

THE-MASTER

Recommended Posts

מבצע "ימי תושבה"

מה אתם חושבים האם המבצע מוצדק ?

האם הוא השיג את מטרותיו?

מה יהיו ההשלכותיו לעתיד?

האם צה"ל צריך להמשיך בדרך זו?

וכל מה שיש לכם להגיד....

אני מבקש לתת תשובות עינייניות ולא לסטות מהנושא שלשמו נפתח הת'רד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם המבצע מוצדק ? כן

האם הוא השיג את מטרותיו? חלקיות בלבד, בטוח המיידי, ירי הקסאם לא נפסק.

מה יהיו ההשלכותיו לעתיד? יכול להיות צמצום בירי הקסאם, או שבכלל לא, לא יכולים להתרחש פיגועים גדולים ("מגה") עקב הפגיעה הקשה בתשתית לפחות בטווח המיידי.

האם צה"ל צריך להמשיך בדרך זו? כן אבל צריך להוסיף עוד דפוס פעולה שלא נוסה עד היום, רק מלחמה לא עוזרת.

המבצע כבר נגמר, אגב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המבצע הזה כמובן שהיה הכרחי, אבל,

במקום לבצע "קטנים" אחרי כל פיגוע מסיבי או סדרת פיגועים, צריך לעשות ניקוי יסודי טוטאלי של ההנהגות השונות של ארגוני הטרור הפלשתיניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתנדב ?

יש מישהו שאני מכיר, שאני משכנע אותו להתנדב: בטרונות הוא הייה נעלם לשעות ואף אחד לא הייה יודע איפה הוא... הודיני!

לפי דעתי המבצע הזה הייה מיותר! אני לא מאמין שהוא השיג אף מטרה, ושהירי יתחדש תוך כמה ימים. צה"ל סתם בזבז דלק לטנקים והחיילים סתם קיבלו הרעלת קיבה מהמנות קרב! לפי דעתי מה שהייה יכול להיות הרבה יותר יעיל זה אם צה"ל לא הייה עוצר ביאסין וברנטיסי וממשיך את הרצף של החיסולים. אולי לכל איש יש תחליף, אבל לא לראש של הנחש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה לי זמן להתעדכן בחדשות לאחרונה אבל הבנתי שזה שמטרתו לנקות את הרצועה מקסאמים... לא רק מהטילים והמשגרים והמשגרים עצמם אלא גם ממקומות שיגור - בניינים. אני לא יודעת אם אתם מודעים לעובדה אבל המחבלים מתנחלים על מרפסות של אנשים שם ומשגרים את הטילים משם? ברוב המקרים בניגוד לרצון בעלי הבית? באיומים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבצע ימי תשובה אולי טוב לתושבי שדרות ולתקשורת אבל בשטח זה מועיל לטווח קצר בלבד. הפלשטינים הבינו את נקודת החולשה וזאת רק שאלה

של זמן עד שהירי יתחדש. נו, לפחות אריק ובוגי מבסוטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה לי זמן להתעדכן בחדשות לאחרונה אבל הבנתי שזה שמטרתו לנקות את הרצועה מקסאמים... לא רק מהטילים והמשגרים והמשגרים עצמם אלא גם ממקומות שיגור - בניינים. אני לא יודעת אם אתם מודעים לעובדה אבל המחבלים מתנחלים על מרפסות של אנשים שם ומשגרים את הטילים משם? ברוב המקרים בניגוד לרצון בעלי הבית? באיומים?

יש כאלה, ויש כאלה שפוצחים להם שולחן... בדיוק כמו שיש ישראלים שעומדים על הצירים ומחלקים סוכריות לחיילים שנכנסים לשם ויש כאלה שמנסים לחסום אותם ומקללים אותם... בכל מקרה, הם עוברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...