9800PRO @ 9800 TX לא מבין בזה יותר מדיי - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

9800PRO @ 9800 TX לא מבין בזה יותר מדיי

tal hw king

Recommended Posts

שלום, יש לי כרטיב 9800פרו של GIGABYT עוד מעת אני מקבל את ה VGA SILENSER שלי יחד עם הקירור לזיכרונות, לכן שלב ראשון ב OC אני רוצה לעשות ל-XT ולהרויח עוד ביצועים שOC רגיל לא יכול לתת לי

אני רוצה לינק מדיוק להורדת הביוס והסבר בכמה מילים מה אני אמור לעשות, אני לא זוכר אם דובר על , אבל שמעתי על תוכנה שעוסהעידכוני ביוס אוטומטי, אם אפשר אני רוצה את לינק אליה וכמובן צרוף של לינק ל XT חשוב שיתאים לכרטיס שלי, כול מידע שרק תצתרכו אני יוכל לתת לכם (יש לי עדיין את הקופסה), אם קורה לי פה משהו גורלי הוא GF4 MX440 לעוד שנתיים :bash:

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ןלחברה שמייצרת ל MSI את הכרטיסים, והיא בעצם נותנת את ה של ה XT.

גם אם היה לו כרטיס של MSI עם R360 הוא לא היה שם של MSI

אלא של החברה שבמקור מייצרת את הכרטיס הזה וה PCB מיוצר על ידיה

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זה כבר עבוד.................

יש לי עוד שאלה

עידכון ביוס לכרטיס שלי יש (שוב אם אפשר תוכנה שתעשה את זה כי אני מפחד.......)

עוד דבר, בבנדלים של המעבדים צריך שהזיכרון יעבוד במהיות הבסיס ל המעבד.............אבל איך אני יודע עד לאן להעלות את הזיכרון?

איזה יחס אני צריך לשמור בין הזיכרון למעבד כדיי להוצא מקסימום ביצועים שלא יוצר לי מצב של צוור בקבוק

דבר אחרון:

לפני משהו כמו 4 חודשים נתקע לי המאוורר של הכרטיס מסך (הקירור המקורי!) והמסך כיבה את עצמו כי הוא התחמם יותר מדיי (ואז שלחתי אותו לתיקון במסגרת האחריות) יש לי 2 שאלות שעולות לי בראש:

1) האם זה אומר שכאשר הכרטיס יתחמם יותר מדיי הוא יתכבה וע"י כך לא ישרף?

2) האם נגרם לי נזק (כול שהו- פיזי\חומרתי) לכרטיס בכך שהכרטיס התחמם יותר מדיי? (ליבה או משהו בסיגנון)

תודה- אני לא רוצה להתקע עם GF4 עד הצבא.......... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב עדכון לכרטיס שלך... אם אתה "מעדיף שתוכנה תעשה לך את זה"

אין יחס עד כמה שאני יודע למהירות זכרון\מעבד בכרטיסי מסך... אשמח לשמוע אם יש דבר כזה בכל זאת. פשוט דחוף את המעבד והזכרון שלך עד המקסימום שהם יכולים, בקפיצות של 5MHZ עד שתראה ארטיפאקטים ואז תחזיר למצב שהיה הכי טוב.

כל חימום יתר שנגרם לכרטיס פוגע בו... אם הוא נמוך אז הפגיעה היא לטווח הארוך, אם החימום הוא רציני אז יכול להיות שהוא פשוט ימות לך... ואז יש אחריות.

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...