RollerCoaster Tycoon 3 - סיקור קטנטן על הדמו. - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

RollerCoaster Tycoon 3 - סיקור קטנטן על הדמו.

Milk-Inc

Recommended Posts

אוקיי , בדקתי לא מזמן את הדמו וממש נדהמתי לראות איזה שיפורים ושינויים חברת Atari עשתה למשחק RollerCoaster Tycoon.

כמו שאתם בטח יודעים , שני הכותרים הראשונים בסדרה היו דומים מאוד ונבנו גם ע"י בן אדם אחד , הפעם ניתנה זכות הבנייה לחברה

מה שנתן את האמצעים לבנות משחק מוצלח יותר ומושקע יותר.

השינויים העיקריים שנראו בדמו , היו: שיפור עצום בגרפיקה(גרפיקה שעוד לא נראתה במשחקי הטייקון השונים) , החברה בנתה מנוע שלם שמשנה את האנשים

השיער , פנים , גוף , בגדים ונותן הרגשה יותר ריאליסטית מהכותרים הקודמים שבהם כל האנשים נראו אותו דבר.

השיפור העיקרי שאהבתי הוא שאפשר לבדוק את המתקנים מנקודת מבט של הנוסע במתקן , דבר שממש יפה.

השליטה על המשחק מבחינת תזוזה יותר קלה יותר גמישה וחלקה.

אפשר להריץ את הזמן קדימה במהירות , מה שעוזר לסיים את המשימה מהר יותר במקום לחכות עד שהזמן יעבור כדי לסיים את המשימה.

הגדילו את מאגר המתקנים בכמות עצומה של יותר מ40 רכבות הרים ו80 מתקנים אחרים!

החסרונות: לוקח קצת זמן להבין את כל האפשרויות של המשחק.

כשעושים zoom out אז המוזיקה שבאה מהמתקנים נעלמת ואז מגיעים כזה למצב של שקט שדי משעמם בלי המוזיקה.

כמובן שיש את באגים שצריך לסדר , אבל זאת רק גרסאת ההדגמה , ככה שאני מאמין שיתקנו את זה.

זה מה שהספקתי להבין פחות או יותר ממשחק די קצר שעשיתי.

דרישות המערכת של הדמו:

Operating System:

Windows® 98/98SE/Me/2000/XP (Windows® XP recommended)

Processor:

Pentium® III 733 MHz or compatible (Pentium® 4 1.2 GHz or compatible recommended)

Memory:

128 MB RAM; 256 MB for XP (256 MB; 384 MB for XP recommended)

Hard Disk Space:

600MB free

CD-ROM Drive:

4X CD-ROM or faster (8X or faster recommended)

Video:

Any ATI RADEON® with 32MB or higher; or other video card with 32MB and hardware T&L (ATI Radeon 64 MB SDR or other video card with 64 MB or more memory and hardware T&L recommended)

Sound:

Windows® 98/Me/2000/XP-compatible 16-bit sound card*

DirectX®:

DirectX® version 9.0b (included) or highe

קישור להורדת המשחק משרת מהיר של Ati: הורדת הדמו.

*התאריך יציאה של הגרסה המלאה: 2004\11\2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי את הדמו...

קודם כל למי ששיחק הרבה ברולר קוסטר הישן יש שיפור מהותי ביותר בגרפיקה, חוץ מזה יש מבחר גדול של מתקנים (לא שאפשר לראות אותם)....בקיצור נראה משחק טוב, אהבתי מאוד את הקודמים ואני מחכה לו, קשה להתרשם הרבה מהדמו.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם

AMD 2500 + TI 4600 ורץ חלק ביותר על 1024

משחק חמוד ביותר, תגידו יש כפתור UNDO או משהו כזה בשביל לבטל פעולה אחרונה שעשיתם? נגיד אני בונה רכבת ואני עושה אחד יותר ממה שרציתי, אני חייב להוריד את כל הרכבת!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי מגניב זה לקחת סיבוב ברכבת ההרים , :xyxthumbs:

נכון , זה ממש ריאליסטי.

רק עוד דבר די טיפשי - האנשים צורחים רק שהרכבת יצאה , אבל בלופים ועוד דברים מפחידים הם לא צורחים בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבד לי לאט עם 2000

FX 5600 ההגדרות היו על הכי גווה ,הורדתי אותם וזה עדיין ככה, אבל אני שוקל לקנות את המשחק המלא, אולי שם זה יעבוד חלק.

לא תומך בדרביר NV4

דרך אגב לפי מששמעתי המשחק הזה הזה עובד יותר טוב עם כרטיסי ATI!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...