סקר: מה תרצו לעשות בשרותכם הצבאי? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר: מה תרצו לעשות בשרותכם הצבאי?

yot

מה תרצו לעשות בשרותכם הצבאי?  

518 הצבעות

1. 1. מה תרצו לעשות בשרותכם הצבאי?

• קרבי (גולני/גבעתי/שריון וכו')
    • קרבי מובחר (סיירות/שייטת 13/שלדג וכו')
    • טיס חובלים צוללות וכו'
    • עתודאי
    • ג'ובניק (פרופיל נמוך/מעוניין לתרום את חלקי בצורה אחרת)
    • לא מתכוון לעשות צבא

Recommended Posts

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

??? ??? ???

אתה יודע כמה שריונרים עם פרופיל מקסימלי יש? מאיפה השטות הזאת? אתה יודע כמה אנשים מתנדבים לשריון?

למה אתה חושב ששריון קבוע בשטח? מאיפה זה? כמה זמן אתה בצבא?

מבחינת חתכים, שולחים לשריון כוח אדם איכותי, בגלל שעל כל 3 אנשים צריך מפקד טנק, ועל כל 9 לוחמים צריך קצין, ועל כל 33 לוחמים צריך סמ"פ ומ"פ שזה יחס הרבה יותר גבוה של מפקדים לחיילים מאשר בחי"ר.

אתה שריונר במקרה? ;D

וכן, אין ספק ששריון זה חייל מאוד מכובד, לצערי מי שמבין עד כמה החייל הזה עושה עבודה חשובה\מעניינת\וכו' אלו רק אנשים שעובדים עם השריון בשטחים. רוב האנשים לא ראו שריונרים בפעולה ולא מעריכים את העבודה החשובה ויש בה גם המון כבוד! אלו שכן עובדים עם שריונרים בקביעות, 95% מהם היו מתים לעבור לשריון, ואני מדבר בתור שריונר 3 שנים בצה"ל שהכיר אנשים שאמרו לי לא פעם שהם היו מתים להיות עכשיו בתוך הטנק. לאלו ממכם שלא יודעים... בכל "המבצעים" הגדולים תמיד טנקים נכנסים ראשונים (אחרי D9)... כל החירניקים הקטנים האלה נמצאים הרחק מאחורה בתוך נגמש מסכן מתים מפחד מכל RPG מעפן שיכול להגיע אליהם או צלף ביום טוב... חלילה אני מוריד מכבוד החירניק!!! גם להם יש את היתרונות שלהם... אין לי בכלל ספק בזה. תכלס רוב מי "שמוריד" מחבלים אלו השריונרים, להם הכח הגדול, העוצמה והאש למרחקים ארוכים (בין אם זה פגז לתוך חנות חחח ובין אם זה ירי מדוייק)

קרבי, זה הכי, אחי!

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגניב! אני הייתי על ה 3, 3 שנים :)

אני לא אומר שהיה קל, לא אומר שלא אכלתי חומוס עם גריז, לא אומר שאנשים לא צחקו עלי מתי שעשיתי טפ"ש גשם\ברד\שלג\סופת טורנדו וכו'... אבל היה לי כבוד! אנשים שהיו בשריון יודעים מה הוא שווה, חיילים שנוסעים אחרי הטנק שלך נותנים לך כבוד! חיילים שרואים תצוגת יכולות נותנים לך כבוד וכו'. נכון, ביסל"ש ישאר חראה כמו שהוא, במיוחד החדר האוכל ;D אבל הכל שטויות... בסוף הרוב מגיעים למבצעיות גם ככה.

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: אני לא אשכח את אחד התרגילים האחרונים שלי בצבא, כשעשינו תרגיל 3 ימים עם חטיבת המילואים של הצנחנים. הסענו אותם בטנקים עד ליעד ופרקנו אותם. רובם לא רצו לרדת :lol: :lol: :lol: פשוט סירבו. במיוחד כשראו את כמויות האוכל שסחבנו בסל צריח והריחו את הקפה שהתבשל בקומקום 24 בתא תותחן.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרשים לראות שחצי מהפורום הזה לא רוצה לתרום למדינה או לעשות משהו מועיל בצבא

:angryfire:

קודם כל מי אמר שג'ובניק זה אדם ש"לא רוצה לתרום למדינה או לעשות משהו מועיל בצבא"? נכון שיש גם כאלו אבל יש גם ג'ובניקים שמאוד מועילים לצבא (וכבר אמרו את זה לפניי) ועוד אתה אומר שג'ובניק מנצל? את מי בדיוק הוא מנצל?

מעניין מה זה אומר על חברי הפורום.. (בלי לפגוע חס וחלילה באתר, פשוט מרתיח אותי לראות אנשים שרוצים רק לנצל ולא אכפת להם להגיד את זה בקול רם)

עכשיו זה ממש הרתיח אותי! מה אתה רוצה שאני אתבייש להגיד בתוך פורום ציבורי את הדעה שלי? שאני בכלל לא מתלהב לשרת במערכת הצבאית? (הטובה בעולם so called) אז לפחות אני אצא שלם עם עצמי אני אשלים את המחויבות שלי למדינה (3 שנות שירות) וזהו.

תלמד אזרחות, אנחנו בדמוקרטיה ולכל אחד יש זכות להגיד את דעותיו, כמו שדעות כמו שלי נשמעות לך טיפשיות ככה גם דעות כמו שלך נשמעות לי אז אם אתה רוצה להגיד את דעותיך, תגיד אותם מבלי לרדת על אחרים ולהראות כמה שאתה "יותר נאור" מאנשים כמוני, זה שאתה הולך לקרבי לא הופך אותך ליותר טוב או שווה ממני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שאנשים יבינו כאן למה אני על 21 , לפני שאני יקבל תגובות כמו

שאני צריך להתבייש בעצמי שאני לא משרת את המדינה , והחובות שלי כלפי המדינה ובלה בלה בלה  :sleep:

נתחיל מזה , שהיתי כמעט שנה , בסיירת מורן , ותאמינו לי שנתתי מעצמי הכל , ואף פעם לא בכיתי שהיתי רואה בית

אולי יומיים בחודש. באמת שהשקעתי למרות שהיה ממש חרא.

יום שבת , הלכתי בבסיס עם מדי א , וחולצה מחוץ למכנס , אחד הרסרים תפס אותי , העלה אותי למשפט

קיבלתי 28 יום בכלא , בלי שום זכאות להמתקה.

אז תראו על מה קיבלתי את זה...  יכלו בכיף לתת לי הזהרה , או שבת או מליון דברים.

אבל חודש בכלא בגלל זה? ועוד לחייל שנתן הכל ?

לא תגידו גובניק שכל יומיים עושה טעות.

זה הדבר הראשון שאיי פעם העירו לי עליו מאז שסיימתי טירונות.

ועוד שנכנסתי ל28 יום בכלא , זה היה אחרי שבועיים שסגרתי בבסיס , תחשבו לבד כמה זמן לא היתי בבית ובגלל מה....

קיצר , מה שאני מנסה לומר , אם ככה צה"ל מתייחס לחיילים שלו , אני לא יהיה חייל שלו.

ואני לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שאנשים יבינו כאן למה אני על 21 , לפני שאני יקבל תגובות כמו

שאני צריך להתבייש בעצמי שאני לא משרת את המדינה , והחובות שלי כלפי המדינה ובלה בלה בלה :sleep:

כן, אנשים פה חושבים שאם הם בקרבי\רוצים ללכת לקרבי אז הם מעל כולם ומותר להם לרדת על כל מי שלא קרבי :nixweiss:

נתחיל מזה , שהיתי כמעט שנה , בסיירת מורן , ותאמינו לי שנתתי מעצמי הכל , ואף פעם לא בכיתי שהיתי רואה בית

אולי יומיים בחודש. באמת שהשקעתי למרות שהיה ממש חרא.

יום שבת , הלכתי בבסיס עם מדי א , וחולצה מחוץ למכנס , אחד הרסרים תפס אותי , העלה אותי למשפט

קיבלתי 28 יום בכלא , בלי שום זכאות להמתקה.

אז תראו על מה קיבלתי את זה...  יכלו בכיף לתת לי הזהרה , או שבת או מליון דברים.

אבל חודש בכלא בגלל זה? ועוד לחייל שנתן הכל ?

לא תגידו גובניק שכל יומיים עושה טעות.

זה הדבר הראשון שאיי פעם העירו לי עליו מאז שסיימתי טירונות.

ועוד שנכנסתי ל28 יום בכלא , זה היה אחרי שבועיים שסגרתי בבסיס , תחשבו לבד כמה זמן לא היתי בבית ובגלל מה....

קיצר , מה שאני מנסה לומר , אם ככה צה"ל מתייחס לחיילים שלו , אני לא יהיה חייל שלו.

ואני לא.

זאת בדיוק הבעיה בצה"ל, הזלזול שלהם בחיילים.

במקום שצה"ל ישקיע בחיליים האיכותיים שלו, כאלו שבאמת עושים הרבה למען המדינה, צה"ל דופק אותם על שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אני לא קרבי

אין לי בעיה אם אנשים שהם לא קרבים

אפילו אין לי בעיה עם אנשים שהוציא פרופיל 21 (זאת בעיה שלהם כבר)

יש לי בעיה אם אנשים שמפגנים ואומרים כמה הכל חרא וכמה זה טוב "לדפוק" את המערכת ולא לעשות צבא

גם אני חושב שצה"ל היא מערכת דפוקה - ובאמת אני מכיר אותה יותר מרוב האנשים בפורום הזה

ועדיין אני עושה את הצבא שלי, בתור ג'ובניק - אבל גם בתור כזה אני יעשה כל מה שאני יכול כדאי שהשירות שלי יהיה כמה שיותר מועיל

(ואם תשימו לב, לא אמרתי אפילו מה אני חושב על המדינה הנחמדה שלנו..וכמה שצריך\לא צריך לתרום לה)

זה לא שיקול - אתה חי במדינה הזאת, לפחות תעשה את המינימום ותעשה 3 שנים בהם תתן את המקסימום, בלי להתבכיין בלי לזיין את השכל ולהוריד פרופיל בשביל להיות ליד אמא

תעשה מה שאתה יכול, כל מה שאתה יכול נק', כי אתה צריך וחייב - לא כי אתה רוצה.

אף אחד לא רוצה לעשות צבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אני דיי מסכים עם התגובה האחרונה שלך, זאת חובה של כל אדם לשרת בצבא (למרות שאני כנראה אצטרך להוריד פרופיל בשביל להיות ג'ובניק)

פשוט מעצבן אותי שקרביים יורדים על ג'ובניקים, זה הכל.

אגב אני לא רואה אף אחד שרשם שניסה לדפוק את הצבא, בתכל"ס, אי אפשר ממש לדפוק את הצבא, הצבא יכול לדפוק אותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמרתי שאני דפקתי את המערכת ?

נתחיל מזה שאני רוצה לראות אותך , ואת הגישה שלך ואת המוטיבציה ואת הנכונות לשרת , אחרי שהצבא עושה לך מה שהוא עשה לי

(ועושה לעוד רבים)

וזה שבפאקניג שליש מהשנה , היתי בבית 8 ימים.

אחרי הכלא , פשוט ירד לי כל החשק להיות בקרבי , כל החשק ללבוש את המדים האלה בכלל

כל המוטיבציה שהיתה לי להיות בקרבי , פשוט נעלמה , פשוט קבעתי לעצמי עובדה שאני בצבא כבר לא יהיה.

לא דפקתי את הצבא , אבל אני גם לא יתן יותר לצבא לדפוק אותי עוד בעתיד.

אז אתם אומרים בסדר.. 45 יום לא היתי בבית... (עזבו שאחרי ה45 , חזרתי לשישי שבת , וסגרתי שוב 28 בבסיס)

טוב דיי , אני לא מבין מה אני עושה כאן בכלל....

טוב לך איפה שאתה נמצא? אתה מרגיש שאתה תורם מעצמך למדינה? כל הכבוד , תעשה את השלוש שנים שלך.

אני עשיתי מה שעשיתי שנה מהחיים שלי, ואני לא מתכוון לתת יותר לצבא הזה.. מהסיבות שהם ספציפיות קשורות אליי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...