סקר: מה תרצו לעשות בשרותכם הצבאי? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר: מה תרצו לעשות בשרותכם הצבאי?

yot

מה תרצו לעשות בשרותכם הצבאי?  

518 הצבעות

1. 1. מה תרצו לעשות בשרותכם הצבאי?

• קרבי (גולני/גבעתי/שריון וכו')
    • קרבי מובחר (סיירות/שייטת 13/שלדג וכו')
    • טיס חובלים צוללות וכו'
    • עתודאי
    • ג'ובניק (פרופיל נמוך/מעוניין לתרום את חלקי בצורה אחרת)
    • לא מתכוון לעשות צבא

Recommended Posts

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מישהו שלמדתי איתו עכשיו טכנאי . זה אומר לשחות בים של גריז כל יום ולהרים חלקים כבדים, בכל מזג אויר, לפני ואחרי כל טיסה, ולפעמים ללא התראה מוקדמת.

צודקת  רק שכחת שזה גם ביום וגם בלילה בערך 15 שעות ביום.

ג'ובניק כמו רוב הפורום :yelclap: :yelclap:

סלח ל אבל אתה די בור בכל הקשור לתפקידים בצבא במיוחד בקשר ל חיל האוויר

יום אחד בטייסת היה מראה לך מה זה ( אם היתה מצליח לשרוד עד הסוף ;D  ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טכנאי זה קריעת תחת לא נורמלית. סבל ויסורים במשך 3 שנים. אל תקשיבו לאידיוטים בטכני (במיוחד לחיילים מושתנים, שמשרתים בקושי חודש וכבר הפכו למומחים בענייני צה"ל) שאומרים שטכנאי דרג א' כמעט ולא עושים כלום ורק דרג ב' ו-ד' טוחנים. זה שטויות. טכנאי דרג א' טוחנים יותר מכל ג'ובניק בצבא. ברצינות, תקשיבו לאדם שמשרת עם טכנאי דרג א' לשעבר. אותם בחורים נשחקו לחלוטין אחרי פחות משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, אי אפשר להשים את שריון עם גולני גבעתי וצנחנים, למה שריון זה לא חי"ר :nono: :nono: :nono:..

שריונרים/תותחנים/נ"מ משתייכים (או לפחות השתייכו בעבר) ליחידות האגמ"י. כלומר אלו חיילים שלא "כשירים" ב100%

לפעילות חי"ר מאומצת,ובגלל זה הם עם הטנקים והנגמשים שלהם כל הזמן, ולרוב קבועים בשטח.

דבר שני,

לכל החברים כאן שרוצים ללמוד על חשבון הצבא, זה דבר טוב ויפה, אבל את השירות הצבאי שלכם אתם תעשו ועוד איך תעשו... :cool2: :cool2:

התקבלות ללימודים אקדמיים לא פוטרים אתכם משירות צבאי אלא ההיפך, קודם תלמדו,וכעבור שלוש שנים בערך שתוציאו(בתקווה...)תואר ראשון, אתם תעשו את השלוש שנים שלכם בצבא כמו גדולים......ואם חושבים על זה כבר,אתם כבר לא תיהיו בני 18/19,אלה 22+,ותאמינו לי זה חרא לעשות שירות צבאי בגיל 22/23 כמו "ילד" בן 18 שרק סיים בית-ספר...זו הרגשה לא נעימה... :'(...

יתרה מזו...

תחשבו שאיזה בן 18 ככה יגיד לכם מה לעשות...חחחח,וחלילה, אני לא בא להשביז או משהו כזה...זה פשוט כך!.

אז אל תחשבו שתצליחו להתחמק....כי לא תצליחו!!!.

דבר שלישי ואחרון..

לכל מי שרוצה קרבי...כל הכבוד!

אני בעצמי קרבי,וזה השירות הכי סבבה שיש!.רק חשוב לזכור לבוא "מורעל",ועם גופני טוב....-סתם עצה מועילה,אך חשובה לא פחות!

מה אתה אומר? ואני הייתי בטוח שכל האלפים שרוצים ללכת לעתודה עושים את זה סתם ואין להם מושג לאן הם הולכים, זה לא שזאת תוכנית ל10 שנים ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, אי אפשר להשים את שריון עם גולני גבעתי וצנחנים, למה שריון זה לא חי"ר :nono: :nono: :nono:..

שריונרים/תותחנים/נ"מ משתייכים (או לפחות השתייכו בעבר) ליחידות האגמ"י. כלומר אלו חיילים שלא "כשירים" ב100%

לפעילות חי"ר מאומצת,ובגלל זה הם עם הטנקים והנגמשים שלהם כל הזמן, ולרוב קבועים בשטח.

??? ??? ???

אתה יודע כמה שריונרים עם פרופיל מקסימלי יש? מאיפה השטות הזאת? אתה יודע כמה אנשים מתנדבים לשריון?

למה אתה חושב ששריון קבוע בשטח? מאיפה זה? כמה זמן אתה בצבא?

מבחינת חתכים, שולחים לשריון כוח אדם איכותי, בגלל שעל כל 3 אנשים צריך מפקד טנק, ועל כל 9 לוחמים צריך קצין, ועל כל 33 לוחמים צריך סמ"פ ומ"פ שזה יחס הרבה יותר גבוה של מפקדים לחיילים מאשר בחי"ר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את כל התגובות, קראתי בריפרוף.

אבל זה מגעיל אותי לראות איך שוב האנשים פה רוצים להיות ג'ובניקים!  :bash:

למה?  :screwy:

אני לפחות בחרתי באפשרות "קרבי מובחר", למרות שאם אני לא יתנגד להיות בסטילים או משהו בסגנון.......אם זה מעניין מישהו!

אנשים! תחיו את המציאות!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר אדם מאד חכם, שהתקבל למדעי המחשב בטכניון עוד לפני הצבא והוא סירב לעתודה. אין לי מושג למה, אבל הוא ממש לא רצה להיות עתודאי.

זה למה הוא חכם, לא כמו כמות בלתי-מבוטלת של פעורי עיניים שלא קולטים שהם הולכים "לטבוע" בתוך המערכת הצבאית, במקום להביא את הפוטנציאל האמיתי שלהם להתממשות באזרחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...